Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powrót do World of Warcraft jest łatwy z Battle for Azeroth

4 posty w tym temacie

Nigdy nie chciałem wejść w tą grę, bo bałem się że za bardzo mnie pochłonie. W końcu pograłem kiedy była akcja "darmowy WoW" w której po dojściu bodaj do 20 lvl jakąkolwiek postacią dostawałeś bonusy do gier Blizzarda (nie pamietam dokładnie ale na pewno do Hearthstone). Promo się skończyło a ja bawiłem się całkiem spoko, ale nie chciałem przedłużać mojej przygody. Jakoś nie czuję imersji w grze w której żywi gracze (i ich postacie jako duchy) ścigają się kto pierwszy zbierze jakieś tam znajdźki (mimo, że się regularnie respawnują) lub muszę czekać aż boss się "odświeży" żebym mógł skończyć questa (bo inny gracz przed chwilą go zabił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedyna gra, ktora należy do moich ulubionych, a w którą grać nie mogę i nie zamierzam już. Zbyt czasochłonna jeśli chce się szlifować postać(już nie mówiąc o kilku) do jak najlepszego stopnia, robić najnowsze dungeony, grać w gildii, bawić w pvp. 

Jeśli już muszę wybierać to wow < inne gry... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem darmowego okresu do 20 lvl każdą postacią. Jednak mając w pamięci drenaż czasu jaki zafundował mi Lineage 2 nie chciałem 2x popełniać tego samego błędu. Z racji abonamentu Wow nie jest grą dla casuali. Wydawać 60-70 zł co dwa miesiące, aby pograć godzine dziennie kompletnie mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować