Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do World of Warcraft co roku

83 postów w tym temacie

Domek

Jak stwierdził wysoko postawiony pracownik Blizzarda w wywiadzie dla serwisu Gamesindustry.biz, firma planuje wydawanie co roku nowego rozszerzenia do World of Warcraft. Wygląda na to, że miłośnicy tego MMO przez długi czas nie będą musieli narzekać na brak nowości.

Przeczytaj cały tekst "Dodatek do World of Warcraft co roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj. Wcale mi się to, prawdę mówiąc, nie podoba. Przecież typowe dodatkowe rzeczy były serwowane w patchach, a pełnoprawne dodatki miały oferować coś innego, ciekawszego, a teraz to oznacza, że pewnie będzie w nich serwowane wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzart wydawac bedzie gre co rok hahaha!! ja w to niewieże taka firma co gre wydaje ok co 2/3 lata(dokładnie zrobioną) teraz bedzie wydawac co rok czyzby komercyjnosć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mnie też to nie cieszy... Zaczyna to przypominać to co robi GW z tymi dodatkami. Jak dla mnie to zdecedywanie zaczęsto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies pogloski ile BC bedzie kosztowal?
Bo jak ktos bedzie chcial dolaczyc do WoWa, jak juz BC wyjdzie, to zeby nie miec ubozszej wersji w porownaniu z innymi musi kupic podstawke+bc+pre-paid(chyba ze ma cc). Troche duzo jak na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boooże ale marudzą. Jakby powiedział, że dodatki co 5 lat, to narzekalibyście, że za długo trzeba będzie czekać. Patche wychodzić będą tak jak do tej pory. Dodatki dawać będą o wiele więcej - tak jak BC. Więc być może zobaczymy dzięki nim Northrend, Emerald Dream, czy kontynent Nag (nazwa wyleciała mi z pamięci). No i co takiego złego z 1.12? Połączenie serwerów do BG to na prawdę DUŻO roboty. Wydaje mi się, że o wiele łatwiej zrobić nowy instance..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednak najbardziej przeraża fakt że może być tak jak z GW. Więcej klas i ras wymyślanych na siłę byle tylko było coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 21:17, mike91 napisał:

Blizzart wydawac bedzie gre co rok hahaha!! ja w to niewieże taka firma co gre wydaje ok co
2/3 lata(dokładnie zrobioną) teraz bedzie wydawac co rok czyzby komercyjnosć ?

A czy blizzard kiedykolwiek nie był komercyjny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 21:37, Gibon91 napisał:

> Blizzart wydawac bedzie gre co rok hahaha!! ja w to niewieże taka firma co gre wydaje
ok co
> 2/3 lata(dokładnie zrobioną) teraz bedzie wydawac co rok czyzby komercyjnosć ?
A czy blizzard kiedykolwiek nie był komercyjny ^^


Stał sie bardzo komercyjny od czasu WoW-a , a teraz staje sie jeszcze bardziej komercyjny
a probo WoW BC jako dodatek bedzie pewnie drogi 100 zł to minimum i pomyslecie sobie wszyscy co to czytacie te pare milionow ludzi grających w WoW-a kupią to napewno, a teraz dodatek co rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 21:41, mike91 napisał:

Stał sie bardzo komercyjny od czasu WoW-a , a teraz staje sie jeszcze bardziej komercyjny


ta, bardziej komercyjni od czasu wowa... bo co, bo mieli czelnosc rzadac abonamentu, tak? ehhhhh litosci, zawsze byli tak samo komercyjni. tak jak kazda firma sa nastawieni na jak najwiekszy zysk - nie mozna byc na taki zysk nastawionym bardziej lub mniej. a oferowanie wiejszej produktow na komercyjnosc komeryjnej firmy nie wplywa. proponuje lepiej sprawdzic znaczenie tego slowa. to nie jest przymiotnik do stopniowania...

ps: zupelnie jak cdaction - w pismie jest wiecej reklam to od razu dzieciaki pisza "jestescie coraz bardziej komercyjni". no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do poprzednikow - nie chce mi sie czytac waszych wypowiedzi ale zawsze brzmia podobnie "co roku - co tak pozno" - tu jest odpowiedz - z instance''ow nowych sety czyli t3 to bedziecie minimalnie pol roku zbierac bo do gildi raidujacej np naxa trza miec min t1 lub t2 a co bedzie z tbc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając tego newsa straciłem nadzieje że kiedykolwiek wyjdzie Starcraft 2 , Diablo 3 czy tez Warcraft IV :/. Co za idioci. Przeciez nie każdy ma kase żeby tyle kasy płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu? WoW zaczęli podobno robić koło 2000 roku a Warcraft 3 wyszedł w 2002 więc chyba są wstanie robić kilka jednocześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować