Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront II – aktualizacja Battle of Geonosis na nowym zwiastunie

6 postów w tym temacie

Coraz bardziej podoba mi się BFII, niestety, ale drobnym mankamentem pozostaje blokada regionalna na język. Mogę kupić taniej polską wersję, ale tylko z polskim dubbingiem, droższym wyborem będzie wersja angielska, a przynajmniej na pewnym polskim portalu. Na zagranicznych stronach angielska wersja jest już na tym samym poziomie cenowym co polska i chyba w tym kierunku pójdę. Z całym szacunkiem do polskiego dubbingu, wolałbym pograć w angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem latam do Londynu np. I jeżeli gra jest z blokadą regionalną to sobie ją tam kupuję. Jasne, nie każdy może latać do londynu po grę. Ale możesz robić jak znajomy. Po prostu prosi o takie przysługi po znajomych.

Też na zagranicznych forach o grach, na reddit itp można znaleźć spokojnie ludzi skłonnych Ci kupić i przesłać grę.

A jak lubisz ryzyko to G2A sprzedaje klucze. Problem z G2A jest taki że klucz może być ze skradzionej karty i wtedy możesz stracić całe konto Steam, EA, Origin itp. W zależności na co kupujesz. 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Ja czasem latam do Londynu np. I jeżeli gra jest z blokadą regionalną to sobie ją tam kupuję. Jasne, nie każdy może latać do londynu po grę. Ale możesz robić jak znajomy. Po prostu prosi o takie przysługi po znajomych.

Też na zagranicznych forach o grach, na reddit itp można znaleźć spokojnie ludzi skłonnych Ci kupić i przesłać grę.

A jak lubisz ryzyko to G2A sprzedaje klucze. Problem z G2A jest taki że klucz może być ze skradzionej karty i wtedy możesz stracić całe konto Steam, EA, Origin itp. W zależności na co kupujesz. 

Aha ok, a Kinguin? Tam też jest ryzyko? Jest po 19 euro w promocji :) Dzięki za porady, może zapytam znajomej, lata w tę i nazad do UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Aha ok, a Kinguin? Tam też jest ryzyko? Jest po 19 euro w promocji :) Dzięki za porady, może zapytam znajomej, lata w tę i nazad do UK.

Kinguin działa identycznie do G2A. Zależy też o jakiej promocji mówisz, bo często te serwisy oferują klucze, które sami uzyskali od producentów/dystrybutorów drogą oficjalną.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crad999 napisał:
MisioKGB napisał:

Aha ok, a Kinguin? Tam też jest ryzyko? Jest po 19 euro w promocji :) Dzięki za porady, może zapytam znajomej, lata w tę i nazad do UK.

Kinguin działa identycznie do G2A. Zależy też o jakiej promocji mówisz, bo często te serwisy oferują klucze, które sami uzyskali od producentów/dystrybutorów drogą oficjalną.

Okey, dzięki! W poniedziałek rusza Cyber Monday, znajomy powiedział mi, żeby poczekać może będzie za jakieś śmieszne pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować