Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zanurz si? w ?wiecie ba?ni - konkurs fable.gram.pl

5 postów w tym temacie

"Powiem szczerze, że irytująca była lewicowo-feministyczna agenda, którą Netflix upycha wszędzie gdzie się da – przykładowo w usta i myśli bohaterki, która jest ewidentną socjopatką, wobec czego jak podejrzewam, wszelkie idee dotyczące równouprawnienia bądź jego braku, byłyby dla niej zupełnie obce." Właśnie były i to chcieli podkreślić tym zabiegiem i bardzo (jak widać) umiejętnie tym zagrali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak ostatni sezon w arcymistrzowski sposób zniszczył ten serial.

Trzeba było zakończyć przy piątym, nie byłby to koniec kompletny ale jednak o niebo lepszy niż ten cyrk Monty Pythona, który zaserwowali nam twórcy w finałowej scenie. Motywy, którymi kierował się jeden z bohaterów (a które właśnie wytłumaczył w ostatniej scenie) już nie mogą być bardziej naciągane i tylko się śmiałem kto mógł coś takiego wymyślić :D

Z bohaterki zrobiono też drugiego Ojca Chrzestnego - pstryknięciem palca poysłającego kluczowe figury do piachu. Szczerze nie polecam. Jeżeli ktoś skończył piaty sezon i chciałby się wziąć za szósty - nie radzę. Lepiej na tym poprzestać. Brak Kevina robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować