Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed Rebellion dost?pne do pobrania za darmo; kolejna gra z serii mo?e by? w drodze

3 posty w tym temacie

Ashraf Ismail z tego co pamiętam był "twarzą" ac origins, origins zrobiła ekipa która zrobiła black flaga tak więc 3 lata po ac4 wydali origins, więc 2020rok nowy ac (prawdopodobnie feudalna japonia z tego z ankiety rozeslali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Kasia, Kasia, że Ciebie jeszcze nie zwolnili za taki chłam to ja nie wiem. Źle Ci nie życzę, ale sugerowanie, że kolejna duża część AC "BYĆ MOŻE" powstaje, jest co najmniej nietaktem. Taka część jest w produkcji pewnie już od roku lub dwóch, a jeśli Ismail szuka writera to zapewne albo do jeszcze następnego AC, albo do uzupełnień fabularnych w nowym, albo do jeszcze innego projektu, o którym kija wiemy. Kolejna część AC była pewnikiem, a Ty napisałaś to tak, jakbyś odkryła Amerykę i zdebunkowała internety. Nie tędy droga, droga Pani Redaktor. I naprawdę zachęcam do czytania sekcji komentarzy i wyciągania z niej wniosków. Bo mam wrażenie, Kasiu, że olewasz całkowicie masę krytyki, która na Ciebie spływa, i przez to blokujesz sobie rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować