Gram.pl

PlayStation Classic - bilet do krainy nostalgii? Recenzja

4 posty w tym temacie

Jeśli macie w rodzinie chrześniaka, któremu nie wiecie co kupić pod choinkę, albo kolegę-gracza i macie problem z doborem odpowiedniej gry, która mu się spodoba, to wybór PlayStation Classic wcale nie jest takim złym pomysłem.

Pierwsze co usłyszał bym od chrześniaka to wujek czy ciebie nie ..... po co mi ta pikseloza. Nawet jak by nic nie odpowiedział to po odpaleniu rzucił by tą konsole w kąt i o niej zapomniał. Trzeba myśleć realnie ówczesne dzieci nie spojrzą na te stare produkcje. Lepiej jest dać czekoladę z kopertką, a w niej ze 300zł i niech sobie sam coś kupi bo na 100000000% PlayStation Clasic jest najgłupszym z możliwych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Renchar napisał:

Pierwsze co usłyszał bym od chrześniaka to wujek czy ciebie nie ..... po co mi ta pikseloza. Nawet jak by nic nie odpowiedział to po odpaleniu rzucił by tą konsole w kąt i o niej zapomniał. Trzeba myśleć realnie ówczesne dzieci nie spojrzą na te stare produkcje. Lepiej jest dać czekoladę z kopertką, a w niej ze 300zł i niech sobie sam coś kupi bo na 100000000% PlayStation Clasic jest najgłupszym z możliwych wyborów.

Jeśli mielibyśmy trzymać się tego, że prezenty to również pewna symbolika, to to nie jest wcale zły pomysł. Ogólnie sytuacja jest taka, że dopóki dostaje się za darmo, to nie jest to wcale taki zły podarunek. Bo i ładnie wygląda na półce, a i w kilka gierek da radę pograć bez problemu. 

Sęk w tym, że dla siebie kupić bym pewnie nie kupił, bo mam o wiele więcej różnych możliwości ogrywania staroci w wersji oryginalnej lub też cyfrowej, więc nie widzę potrzeby przepłacać. Tak samo pewnie pomyśli większość osób, które myślą o Classicu jako poważnej konsolce retro. To jest ładnie wyglądająca zabawka-upominek. Nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2018 o 19:48, Renchar napisał:

Pierwsze co usłyszał bym od chrześniaka to wujek czy ciebie nie ..... po co mi ta pikseloza.

To powiesz że to nie pikseloza tylko pixel-art i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się