Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W grudniu poznamy dalszą przyszłość marki Dragon Age

6 postów w tym temacie

17 minut temu, MisioKGB napisał:

Nie denerwujcie mnie dobra? Albo reebot serii albo nic, nie żadne mobilki...

Po co reebot? Wystarczy że zrobią współczesną wersje początku i dokończą fabułę 3 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co reebot? Wystarczy że zrobią współczesną wersje początku i dokończą fabułę 3 części.

Też dobrze, oby tak było dawno nie grałem w dobre fantasy, już byłem skłonny jeszcze niedawno kupić TESa Online, ale kumpel mnie od tego odwiódł. Może zainstaluje tego moda do Gothica 2? On już chyba jest? Grasz w jakieś fantasy teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:
Po co reebot? Wystarczy że zrobią współczesną wersje początku i dokończą fabułę 3 części.

Też dobrze, oby tak było dawno nie grałem w dobre fantasy, już byłem skłonny jeszcze niedawno kupić TESa Online, ale kumpel mnie od tego odwiódł. Może zainstaluje tego moda do Gothica 2? On już chyba jest? Grasz w jakieś fantasy teraz?

W Elex grałeś? Ewentualnie jak masz ochotę to wiedźmin 1 i 2, bo zakładam, że trójka to jeszcze za świeży temat by do niej wracać. 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, koNraDM4 napisał:

W Elex grałeś? Ewentualnie jak masz ochotę to wiedźmin 1 i 2, bo zakładam, że trójka to jeszcze za świeży temat by do niej wracać. 

Siemka, grałem w ELEX, niesamowity tytuł choć myślę, że jakoś szybko do niego nie wrócę, rzadko przechodzę coś kilka razy no chyba, że jest to Half-Life :d Wieśki pamiętam zbyt dobrze ale uwaga... kupiłem pierwszego Darksiders, w sam raz przed kupnem trójki, chyba dobry wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować