Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Homofobia czy niedojrzałe żarty? Bethesda banuje dożywotnio z Fallouta 76

23 postów w tym temacie

I będziesz walczył "o swoje" (ograniczenia) obrażając i poniżając każdego kto ma inne od Twojego zdanie, brawo, cóż za wspaniały z Ciebie człowiek.... 

W jaki sposób ludzie, którzy są inni od Ciebie, a których nie chcesz i nie potrafić zrozumieć odbierają Ci godność, tego nie potrafię zrozumieć. W życiu nie słyszałem geja, który krytykuje związki heteroseksualne, ale może Ty takich znasz. 

Przyznaj lepiej, że zwyczajnie nie jesteś w stanie spojrzeć szerzej na innych ludzi i dać im prawa do życia po swojemu, które SOBIE dajesz bez mrugnięcia okiem. 

I zanim zaczniesz mnie nazywać lewakiem, to wiedz że to samo bym powiedział gejowi atakujacemu katolików itp. 

I na koniec:

Jesteś nietolerancyjny. Jesteś złośliwy, nazywając homoseksualistów pederastami i pedałami. Jesteś pychy stawiając siebie i swoją ideologię ponad innymi LUDŹMI. 

Być może tego nie wiedziałeś "zdrowo" myślący Polaku, więc postanowiłem Cię uświadomić. Reszta zależy od Ciebie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sadhu daj se spokoj. Facet wyrazil swoja opinie i nie kierowal jej osobiscie do nikogo. To ty przejawiasz agresję pod jego adresem i urzadzasz sobie prywatne wycieczki, juz pomijam fakt ze naciagane. Uwazasz ze zlosliwie nazywa homosow pedarastami jednak kazdy slownik uwaza takie okreslenie za poprawne. Za to okreslenie homofob juz nie jest obrazliwe? Ze niby sie boi gejow i dlatego ich nie lubi? hahahah ten kto to wymyslil sopiero jest zlosliwy a okreslenie homofob jest zaczepne samo w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Khalid napisał:

[Edit - M-Muradin]

Zastanawiałeś się, czy za takiego posta dostaniesz bana... gratuluję! Właśnie otrzymujesz BANA.

Już wcześniej byłeś ostrzegany wielokrotnie, więc tym razem miesiąc odpoczynku od tego miejsca. Kolejna taka akcja będzie skutkować permanentnym banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Sadhu napisał:

I będziesz walczył "o swoje" (ograniczenia) obrażając i poniżając każdego kto ma inne od Twojego zdanie, brawo, cóż za wspaniały z Ciebie człowiek.... 

W jaki sposób ludzie, którzy są inni od Ciebie, a których nie chcesz i nie potrafić zrozumieć odbierają Ci godność, tego nie potrafię zrozumieć. W życiu nie słyszałem geja, który krytykuje związki heteroseksualne, ale może Ty takich znasz. 

Przyznaj lepiej, że zwyczajnie nie jesteś w stanie spojrzeć szerzej na innych ludzi i dać im prawa do życia po swojemu, które SOBIE dajesz bez mrugnięcia okiem. 

I zanim zaczniesz mnie nazywać lewakiem, to wiedz że to samo bym powiedział gejowi atakujacemu katolików itp. 

I na koniec:

Jesteś nietolerancyjny. Jesteś złośliwy, nazywając homoseksualistów pederastami i pedałami. Jesteś pychy stawiając siebie i swoją ideologię ponad innymi LUDŹMI. 

 

 

Poczytaj sobie co na zachodzie odstawiaja aktywiści mniejszościowi (chociaż akurat ci od gejów obecnie najmniej, fakt) to zrozumiesz, jak bardzo tu już od dawna nie chodzi o "danie im żyć po swojemu". Zwłaszcza transgenderowcy obecnie przodują w próbach narzucania swojej jedynej słusznej wizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambusek napisał:

 

 

Poczytaj sobie co na zachodzie odstawiaja aktywiści mniejszościowi (chociaż akurat ci od gejów obecnie najmniej, fakt) to zrozumiesz, jak bardzo tu już od dawna nie chodzi o "danie im żyć po swojemu". Zwłaszcza transgenderowcy obecnie przodują w próbach narzucania swojej jedynej słusznej wizji.

A nie, no to jak tak, to totalnie usprawiedliwia chamskie obrażanie innych ludzi, mogą w końcu należeć do tych transgenderowców, nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nashael napisał:

sadhu daj se spokoj. Facet wyrazil swoja opinie i nie kierowal jej osobiscie do nikogo. To ty przejawiasz agresję pod jego adresem i urzadzasz sobie prywatne wycieczki, juz pomijam fakt ze naciagane. Uwazasz ze zlosliwie nazywa homosow pedarastami jednak kazdy slownik uwaza takie okreslenie za poprawne. Za to okreslenie homofob juz nie jest obrazliwe? Ze niby sie boi gejow i dlatego ich nie lubi? hahahah ten kto to wymyslil sopiero jest zlosliwy a okreslenie homofob jest zaczepne samo w sobie.

Nashel, ja mam w sobie ogromny spokój. Facet wyraził swoją opinię, a ja ją w kulturalny sposób skrytykowałem, czy według Ciebie zachowałem się niewłaściwie? Dlaczego mam nie zwrócić uwagi jeśli ktoś jest nietolerancyjny i niegrzeczny? Nie zamierzam milczeć, ale nie zamierzam też walczyć z całym światem, mam świadomość, że wielu ludzi jest mocno zaślepionych i robi z tego zaślepienia życiową filozofię i uważa swoje wywody za wielce oświecone i sprawiedliwe. Mogę tylko tłumaczyć im, że nie mają racji, co czynię. Możesz się nie zgadzać, przyjmę to ze spokojem.

Słowo "pederasta" jest poprawne, ale w codziennym języku negatywnie kojarzone, dlatego napisałem, że używanie go jest złośliwe. Mogłbym powiedzieć "polaczek" co każdy słownik uzna za poprawne, ale używam Polak, bo nie czuję potrzeby ubliżania ludziom, z którymi się nie zgadzam ( i nie zamierzam później maskować swych intecji zasłaniając się słownikami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, jak zmieniło by się zdanie ludzi nieakceptujących homoseksualizmu (żeby nie użyć - obraźliwego dla niektórych tutaj - słowa "homofobów"), gdyby ich syn lub brat okazał się gejem. Czy nadal mieli by tylko pogardę dla gejów?

Taka gra myślowa, może otworzyć oczy na innego człowieka, spróbujcie ;)

PS. Pederasta to nie jest poprawne określenie na geja, sprawdziłem! Gej może, ale nie musi być pederastą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPG osadzone w brutalnym świecie post-apo pełnym bandytów, prostytucji i zła, a w którym werbalne atakowanie przeciwników jest niedozwolone xD Nic dziwnego, że woleli się naparzać atomówkami.

Beth jak zwykle nie potrafi w role playing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z banem dla nich. W dzisiejszych czasach wszyscy chcą czuć się urażeni, jak bardzo ich to dotyka, iż jakieś randomowe osoby żartują sobie w cringowy i niepoprawny sposób. Niedługo wszyscy zbanują jakikolwiek niskich lotów humor, bo ktoś będzie się czuł urażony. Bez przesady ludzie. Straciliście resztki rozumu. Wyjście na dwór i do społeczeństwa takich urażonych osób je zabije. Potem ludzie się dziwią, iż niektórzy nie są przystosowani do życia w społeczestwie i nie potrafią żyć normalnie, bo wszystko je uraża.

Potem wyobraźcie sobie, że spotykacie takiego streamera w normalnym życiu i macie z nim pracować lub się kolegować. Ja dziękuję, z dzieckiem nie będę współpracował. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z PayDaya 2 za czasów jak grałem musialbiy wywalić cąłą śmietankę najlepszych graczy, bo wszyscy bluzgali(śmy) jak diabli po przeciwnikach AI, w tym w podobny sposób jak wygraliśmy ostanią mapkę na DW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadhu napisał:

Tak sobie myślę, jak zmieniło by się zdanie ludzi nieakceptujących homoseksualizmu (żeby nie użyć - obraźliwego dla niektórych tutaj - słowa "homofobów"), gdyby ich syn lub brat okazał się gejem. Czy nadal mieli by tylko pogardę dla gejów?

Taka gra myślowa, może otworzyć oczy na innego człowieka, spróbujcie ;)

PS. Pederasta to nie jest poprawne określenie na geja, sprawdziłem! Gej może, ale nie musi być pederastą.

Nijak by sie nie zmieniło. Geje tak samo używaja słowa "ciota" na osoby zniewieściałe. Są geje zachowujacy sie jak mescy faceci i są tacy co gadają piskliwym głosem i zachowują sie jak filmowa parodia geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dako123 napisał:

Nie zgadzam się z banem dla nich. W dzisiejszych czasach wszyscy chcą czuć się urażeni, jak bardzo ich to dotyka, iż jakieś randomowe osoby żartują sobie w cringowy i niepoprawny sposób. Niedługo wszyscy zbanują jakikolwiek niskich lotów humor, bo ktoś będzie się czuł urażony. Bez przesady ludzie. Straciliście resztki rozumu. Wyjście na dwór i do społeczeństwa takich urażonych osób je zabije. Potem ludzie się dziwią, iż niektórzy nie są przystosowani do życia w społeczestwie i nie potrafią żyć normalnie, bo wszystko je uraża.

Potem wyobraźcie sobie, że spotykacie takiego streamera w normalnym życiu i macie z nim pracować lub się kolegować. Ja dziękuję, z dzieckiem nie będę współpracował. Do widzenia.

Zacnijmy od tego,ze powoli zaciera sie granica tego, co jeszcze można uznać za obrazę. Ja mam powazną wadę wzroiku i idąc tropem wielu ludiz żyjącyc w XXI wieku powinienem raortowac każdy post o ślepocie, niezależnie, cyz do mnie, czy luźny żart. "Strzelasz jak baba"? Obraza kobiet. I tak można ciagnąć.  Już kiedyś pisałm w necie. Ludzie stali się strasznymi mimozami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, SpiralArchitect napisał:

A nie, no to jak tak, to totalnie usprawiedliwia chamskie obrażanie innych ludzi, mogą w końcu należeć do tych transgenderowców, nigdy nie wiadomo.

Jeżeli aktywiści grupy kompletnie zafiksowanej na punkcie samoidentyfikacji domagają się tego, aby inni identyfikowali się tak, jak oni im każą to:

1. śmierdzi hipokryzją

2. bardzo trudno mieć do tej grupy jakąkolwiek sympatię.

Kiedyś byłeś transfobem jak uważałeś, ze facet używajacy w odniesieniu do siebie zaimków osobowych przeznaczonych dla kobiet ma coś z głową. Teraz jesteś transfobem jak uważasz, ze samo identfikowanie się jako kobieta to "trochę" za mało, żeby facet miał pełny dostęp do miejsc i rywalizacji sportowych przeznaczonych tylko dla pań. 

Tolerancja nie polega na tym, że się pada na kolana przed mniejszością i akceptuje wszystkie jej wymysły. Polega na tym, ze się traktuje mniejszosć tak jak większość. Więc tak - tak jak mnie nie obchodzi co tam heteroseksualne randomowe ludki w marnej grze sieciowej gadaja do innych heteroseksualnych randomowych ludków tak samo mnie nie obchodzi co się gada do homoseksualnych randomowych ludków.

Gdyby ci sami ludzie rzucili tekst typu "Nie cierpię Rusków" i uprzykrzali grę jakiejś grupie Rosjan to Bethesda by palcem nie kiwnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambusek napisał:
10 godzin temu, SpiralArchitect napisał:

A nie, no to jak tak, to totalnie usprawiedliwia chamskie obrażanie innych ludzi, mogą w końcu należeć do tych transgenderowców, nigdy nie wiadomo.

Jeżeli aktywiści grupy kompletnie zafiksowanej na punkcie samoidentyfikacji domagają się tego, aby inni identyfikowali się tak, jak oni im każą to:

1. śmierdzi hipokryzją

2. bardzo trudno mieć do tej grupy jakąkolwiek sympatię.

 

Jest cała masa ludzi, których nie darzę sympatią, ale jakoś nie obrzucam ich gównem w internecie. To tak jakby kwestia podstawowej kultury i nie bycia dupkiem. Albo się to rozumie albo nie, a jakiekolwiek dyskusje są idiotyczne. Usprawiedliwić można absolutnie wszystko jeśli tylko człowiek dobrze się postara. Jeśli banda świrów daje Ci usprawiedliwienie, żeby kogoś obrażać, to świadczy to bardziej o Tobie, niż o nich. Hiperpoprawność bawi mnie prawie równie mocno, co ludzie którzy zamówili preordera nowego Fallouta, ale to nie powód by traktować ludzi jak śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolność człowieka kończy się w miejscu, gdzie zaczyna się wolność drugiego... Mądre słowa, dobrze było by gdzyby poznali ich sens. Widząc co tu się dzieje w komentarzach polecam (szczerze) obejrzeć sobie film "Niebieskoocy", jestem przekonany, że wielu zmusi do refleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować