Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Homofobia czy niedojrzałe żarty? Bethesda banuje dożywotnio z Fallouta 76

23 postów w tym temacie

11 godzin temu, SpiralArchitect napisał:

Jeśli banda świrów daje Ci usprawiedliwienie, żeby kogoś obrażać, to świadczy to bardziej o Tobie, niż o nich. Hiperpoprawność bawi mnie prawie równie mocno, co ludzie którzy zamówili preordera nowego Fallouta, ale to nie powód by traktować ludzi jak śmieci.

A kogo niby obraziłem i gdzie? Bo śmiem się nieprzjemować tym, że kilku randomów, których nigdy nie spotkałem (i zapewne nigdy nie spotkam) obrażało innego randoma, którego nigdy nie spotkałem i nie spotkam? Nie jestem z żadnym z nich w żaden sposób spokrewniony, więc mnie to nie obchodzi, bo to nie jest mój problem. W każdej godzinie, ba, pewnie każdej minucie, ktoś gdzieś na świecie robi przykrość komuś innemu, no i? Z idealizmu, ze można naprawić ludzkość i sprawić, żeby wszyscy siebie kochali wyrosłem dawno temu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Davido24 napisał:

Wolność człowieka kończy się w miejscu, gdzie zaczyna się wolność drugiego... Mądre słowa, dobrze było by gdzyby poznali ich sens. 

Jaka szkoda, że obecnie to skrajnie lewicowi aktywiści mają najwiekszy problem z ich zrozumieniem. Co w żaden sposób nie dziwi, skrajna lewica to druga strona tego samego medalu co skrajna prawica, i jedni i drudzy chcą władzy i totalnej kontroli nad resztą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować