Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Inno3D zaprezentowało kartę grafiki iChill GeForce RTX 2080 Ti Frostbite

3 posty w tym temacie

Ceny kart graficznych osiągają jakieś chore poziomy. Procek za 900 zł wystarczy do komfortowej zabawy z wszystkim na maxa w FHd, a karta za 1700zł... Zdecydowanie przekonuje mnie to do zostania na konsoli. Może i jakość oprawy wizualnej odstaje od współczenego PC ale za to cała buda kosztuje mniej niż sama karta graficzna... Tak jestem biedakiem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kash28 napisał:

Ceny kart graficznych osiągają jakieś chore poziomy. Procek za 900 zł wystarczy do komfortowej zabawy z wszystkim na maxa w FHd, a karta za 1700zł... Zdecydowanie przekonuje mnie to do zostania na konsoli. Może i jakość oprawy wizualnej odstaje od współczenego PC ale za to cała buda kosztuje mniej niż sama karta graficzna... Tak jestem biedakiem XD

Wina chinoli którzy kosmicznie wywindowali ceny kopiąc shitcoina

 

Kash28 napisał:

Ceny kart graficznych osiągają jakieś chore poziomy. Procek za 900 zł wystarczy do komfortowej zabawy z wszystkim na maxa w FHd, a karta za 1700zł... Zdecydowanie przekonuje mnie to do zostania na konsoli. Może i jakość oprawy wizualnej odstaje od współczenego PC ale za to cała buda kosztuje mniej niż sama karta graficzna... Tak jestem biedakiem XD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować