Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nokaut w pierwszej rundzie - recenzja Super Smash Bros. Ultimate

4 posty w tym temacie

Jestem o tyle w gorszej sytacji że postanowiłem sprawić sobie SSBU po choinkę :P Pudełko już leży, ale czekam cierpliwie (inna sprawa że mam w co grać). Będzie to mój pierwszy "prawdziwy" kontakt z grą (wcześniej tylko demko na 3DS-a).

Spoko recka, wydaje się że autor wie o czym mówi :) Ciekawe jest to że sa skrajne opinie na temat tego co autor wymienia jako wady lub zalety: World of Light niektórzy uważają za przydługawy a Spirit-sy za gorszą ideę od trofeów. Wdg mnie taki "grindowy" tryb gry jest idealny dla nawalanek, dla fabuły się raczej tych trybów nie przechodzi. Inni mówią że zablokowanie postaci to kapa, a drudzy (w tym pewnie ja), że takie "dawkowanie" postaci jest bardziej korzystne w związku z ich ogromem. Fanatycy i tak pewnie odblokują postacie w trymiga, a nowi gracze będą mogli spokojnie się ich uczyć.

Jedno jest pewne: SSBU to chyba najdoskonalszy hołd dla gier i uczta dla ludzi lubiących nostalgię, mimo że Nintendo nigdy nie było u nas tak popularne jak konkurencja. Z drugiej strony tak jak autor wspomina mamy tez sporo postaci z innych platform, a w drodze np. Joker z Persona 5. Patrząc jak zrobili plansze z FF7 (summony) to można jedynie zacierać ręce na to jak "zaadaptują" persony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolff01 napisał:
Ciekawe jest to że sa skrajne opinie na temat tego co autor wymienia jako wady lub zalety
Dokładnie - dla jednych kampania będzie żmudna i nudna, ja w tym widzę zachętę do grania solo, które rozgrywa się inaczej niż w tradycyjnym Smashu. Widok 8 ludków na starcie, kiedy chcesz od razu pograć Snakiem czy Cloudem, też będzie inaczej odbierane w zależności od oczekiwań. Niezależnie od tego, wszystkie recenzje są pozytywne, a to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw może to jakieś skrzywienie, ale tak jak nie lubię oglądac streamów tak bardzo lubię oglądać reakcję fanów Smasha na trailery np. nowych postaci. Wiem, że środowisko potrafi być bardzo fanbojowskie i nie ma najlepszej opinii wsród innych (a kto ma?), ale zarazili mnie swoim autentycznym entuzjazmem do tej gry. Może nie jest tak, że zaraz sam będę fanbojem, ale dawno już tak nie śledziłem wszelakich nowinek z jakiejś gry tak jak z tej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować