Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Subnautica do pobrania za darmo

4 posty w tym temacie

Unikajcie tej gry jak ognia :P Tyle godzin co w nią wsiąknąłem to wow... Gra ma niesamowity klimat. A jak zaczniecie budować podwodne bazy to umarł w butach. Po dziesiątkach godzin miałem flotę statków, bazy w każdym regionie i wszystkie były w pełni samowystarczalne.

I btw, na początku kusi żeby wyłączyć potrzebe picia wody, spożywania pokarmów itp. Ale dodaje to wiele smaku do gry. Wymaga bardziej przemyślanych decyzji (dłuższa eskapada wymaga zaopatrzenia się w prowiant) no i sprawia więcej frajdy gra kiedy każda baza ma farmę jedzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Unikajcie tej gry jak ognia :P Tyle godzin co w nią wsiąknąłem to wow... Gra ma niesamowity klimat. A jak zaczniecie budować podwodne bazy to umarł w butach. Po dziesiątkach godzin miałem flotę statków, bazy w każdym regionie i wszystkie były w pełni samowystarczalne.

I btw, na początku kusi żeby wyłączyć potrzebe picia wody, spożywania pokarmów itp. Ale dodaje to wiele smaku do gry. Wymaga bardziej przemyślanych decyzji (dłuższa eskapada wymaga zaopatrzenia się w prowiant) no i sprawia więcej frajdy gra kiedy każda baza ma farmę jedzenia :-)

Jesli lubisz survivale to proponuje Conan Exiles czy Ark a pozatym wyglada ze polubisz No Mans Sky ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, CDRV napisał:

Jesli lubisz survivale to proponuje Conan Exiles czy Ark a pozatym wyglada ze polubisz No Mans Sky ^^

Zależy jakie survivale lubisz. Różnica polega na tym, że Conan Exiles, Ark (i od niedawna NMS) są to z gry multiplayerem, a Subnautica to wyłącznie singleplayer. W dodatku to jest jedna z tych gier(np. don't starve) gdzie trzeba naprawdę myśleć nad tym co się robi, bo o ile sam świat nie jest tworzony proceduralnie to część rzeczy podlega pewnej losowości i trzeba się z tym liczyć. 

 

Ale budowa bazy jest spoko tylko ta łódź podwodna wymaga sporo inwestycji w ulepszenia i surowców zanim stanie się użyteczna.

baza wypadowa.png

Edytowano przez Numenpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować