Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest Karina w Newerwinter bo ona ma mnie zaprowadzić do Dzielnicy Czarnystawu. Tak mi powiedział Axel że ona ma mnie zaprowadzić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 16:16, rafaeland napisał:

Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest Karina w Newerwinter bo ona ma mnie zaprowadzić do Dzielnicy
Czarnystawu. Tak mi powiedział Axel że ona ma mnie zaprowadzić?????


Znajdziesz ją w Dzielnicy Handlowej koło bramy, prowadzącej do Czarnystawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy w 2 jest ten sam babol co w 1, że grajać czarodziejem i majac przedmiotami podniesioną inteligencje dostajemy dodatlowe sloty (czyli normalne) lecz gdy uzyjemy transformacji przemieniony mag nie używa ekwipunku i po zmianie spowrotem do ludzkiej postaci trzeba było przypisywać czary do tych dodatkowych slotow od nowa co strasznie irytowało. Jak jest w NWN2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm...
Takie pytanko...
Mam już tą Warownię na Rozdrożu. Zwerbowałem sobie kilku ludzi. W tym górników: tego ze Studni Starej Sowy i Calindre z Portu Llast. I teraz... Gdzie oni w ogóle są na terenie Warowni? Bo jakoś ich znaleść nie mogę... o_O Czy może oni poszli sobie wydłubywać już tą rudę? x_X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są przed wejściem na Dziedziniec, stoją przy kupce kamieni, zwanej Kamieniołomem. Jak idzisz do bramy to trudno ich nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 16:39, cubba napisał:

Mhm...
Takie pytanko...
Mam już tą Warownię na Rozdrożu. Zwerbowałem sobie kilku ludzi. W tym górników: tego ze Studni
Starej Sowy i Calindre z Portu Llast. I teraz... Gdzie oni w ogóle są na terenie Warowni? Bo
jakoś ich znaleść nie mogę... o_O Czy może oni poszli sobie wydłubywać już tą rudę? x_X


Stoją na polu, obok wejścia. Trudno będzie ich nie zauważyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL xD
Zawwsze po wejściu na mapę w Warownii prosiłem pomocnika Wilka by mnie przeniósł na dziedziniec xD I dlatego nie mogłem ich znaleść :o :o
Dzięki za pomoc bo bym ich szukał do us... śmierci x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: gram paladynem jak wiadomo nie jest to zbyt zręczna postać i na początku gry (nie mam jeszcze za partnera łotrzyka) mam problem z otwieraniem skrzyń, tzn problemu nie mam, po prostu je wyważam, gorzej z przedmiotami w środku, czy jest sposób aby wyważyć skrzynię bez zniszczenia zawartości ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 16:32, Smash-PL napisał:

Powiedzcie mi czy w 2 jest ten sam babol co w 1, że grajać czarodziejem /.../


Nie wiem nic o kłopotach czarodzieja ale druidzi tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 17:22, MarasG napisał:

wie ktos jak robic esencje do zaklinania przedmiotow z pozostalosci z wrogow(pazury, kly, itp.)?


Musisz uzyc na nich tluczka (mozdzierza) czy jak to sie tam nazywa, prawym klikiem na tluczek i potem wybierasz uzyj i lewym na tym co chcesz destylowac ;) tluczek (mozdzierz) dostajesz w forcie Locke lub mozesz kupic w Neverwinter jesli zgubisz po drodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w tych probach Kelghara?? Pisze zebym z nim gadal i gadal ale raz mam wplyw sukces a raz niepowodzenie??Moze mi ktos wytlumaczyc moje miejsce w grze jak bylo by to potrzebne to Githyanki czy jakos tak zaatakowly gospode po Zatopionym Dzbanem . A jeszcze jedno jaka jest nagroda za wykonanie te questu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie, i jak sama nazwa wskazuje zmianę klasy Krasnoluda...

Próby te wykonujesz z czasem. Czasami wykona się automatycznie, gdy będziesz dobrze prowadził grę, czasami będziesz musiał to wyciągać siłą od Khelgara, poprzez wpływy na niego. Cierpliwość popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:28, t6h6c6 napisał:

Czyli lepsza jest ta 1 czy ta 2 broń?


Czysta broń +2 zawsze jest lepsza od czystej +1. Jeżeli +1 zadaje jakieś tam dodatkowe obrażenia, to można się zastanawiać. Jednak jeśli wynoszą one 1k4, brałbym zwykłą +2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 19:31, The-Darkest napisał:

> wie ktos jak robic esencje do zaklinania przedmiotow z pozostalosci z wrogow(pazury, kly,
itp.)?

Musisz uzyc na nich tluczka (mozdzierza) czy jak to sie tam nazywa, prawym klikiem na tluczek
i potem wybierasz uzyj i lewym na tym co chcesz destylowac ;) tluczek (mozdzierz) dostajesz
w forcie Locke lub mozesz kupic w Neverwinter jesli zgubisz po drodze :P

ja wiem ze trzeba uzywac tego mozdzierza, ale czy jest jakas konkretna receptura na uzyskanie esencji, bo zwykla proba uzyskania jej nie skutkowala, mianowicie na pazur czegos tam dzialalem "tluczkiem" na warsztacie alchemika i nic sie nie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 20:10, Niecierpliwy napisał:

Powie mi ktoś dlaczego do karzdego serwera jakiego kce dołączyć prsi mnie o hasło ???? Plis
help me ;(


Bo do takich sie podlaczasz :) a tak serio, to nie pograsz sobie w NWN2 po sieci poki wielce szanowne mega olewajace CDP nie wyda patch''a ... Wiec porzuc swe plonne nadzieje smiertelniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 20:13, MarasG napisał:

> > wie ktos jak robic esencje do zaklinania przedmiotow z pozostalosci z wrogow(pazury,
kly,
> itp.)?
>
> Musisz uzyc na nich tluczka (mozdzierza) czy jak to sie tam nazywa, prawym klikiem na
tluczek
> i potem wybierasz uzyj i lewym na tym co chcesz destylowac ;) tluczek (mozdzierz) dostajesz

> w forcie Locke lub mozesz kupic w Neverwinter jesli zgubisz po drodze :P
ja wiem ze trzeba uzywac tego mozdzierza, ale czy jest jakas konkretna receptura na uzyskanie
esencji, bo zwykla proba uzyskania jej nie skutkowala, mianowicie na pazur czegos tam dzialalem
"tluczkiem" na warsztacie alchemika i nic sie nie dzialo


OK The-Darkest, wielkie dzieki... juz wiem o co chodzi :D ide craftowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować