Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 15:36, malakazar napisał:

Bardzo przepraszam ze piszę tu ale śpiesze się i nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu. Co
dają dodatki do NWN1 zawarte w Diamentowej edycji??

Eh, ogólnie to nowe kampanie, klasy, atuty, czary no i możliwości awansu do 40 lvl... A i klasy prestiżowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 15:41, kuchi14 napisał:

> Bardzo przepraszam ze piszę tu ale śpiesze się i nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu.
Co
> dają dodatki do NWN1 zawarte w Diamentowej edycji??
Eh, ogólnie to nowe kampanie, klasy, atuty, czary no i możliwości awansu do 40 lvl... A i klasy
prestiżowe...


A czy trzeba przechodzić podstawke?? Bo nie chce mi się drugi raz, czy zaczyna się te kampanie od zera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 15:33, Yumer napisał:

zr 14 +2
int 14 +2
atuty : atak z doskoku , mobilność , uniki , wyspecjalizowanie , ulub. broń
golas ma 12kp

Prawidłowo. 10 + 2 za zręczność.

Dnia 27.01.2007 o 15:33, Yumer napisał:

półpłytówka 7 daje mi 17kp

Prawidłowo 10 + 7 za pancerz + 0 za zręczność (ograniczenie półpłytówki)

Dnia 27.01.2007 o 15:33, Yumer napisał:

płytówka 8 19kp

Prawidłowo. 10 + 8 za pancerz + 1 za zręczność (ograniczenie pełnej płyty)

Dnia 27.01.2007 o 15:33, Yumer napisał:

czyli ja coś pomieszałem ale i tak nie rozumiem dlaczego mając 12 kp po załozeniu zbroi z
7 kp nie mam 19kp tylko 17 a po założeniu zbroi z 8kp nie mam 20 tylko 19 pewnie nie ruzumiem
i jest jakiś inny przelicznik?

Po prostu nie uwzględniasz straty KP z powodu ograniczenia zręczności w zbroi. Kolczuga ma +2, półpłytówka ma zero, a pełna płyta +1.

Poza tym dostajesz też +1 do KP za Uniki, i +4 przy okazjach do ataku za mobilność.

Dnia 27.01.2007 o 15:33, Yumer napisał:

wydawało mi się że w NWN1 właśnie tak było ze mając kp 12 po założeniu płytówki 8 miało się 20

Na pewno nie. 19 powinno być. W NWN1 mogło jeszcze doliczać +1 za uniki. Co gra, to ma inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 15:45, malakazar napisał:

> > Bardzo przepraszam ze piszę tu ale śpiesze się i nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu.
[ciach]
od zera??

Nie musisz przechodzić podstawki, najlepiej zainstalować podstawkę, dodatek pierwszy i drugi ściągnąć patche i grać od której kampania się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Dnia 27.01.2007 o 15:53, Olamagato napisał:

Na pewno nie. 19 powinno być. W NWN1 mogło jeszcze doliczać +1 za uniki. Co gra, to ma inaczej.


Ok dzięki za wyjaśnienie teraz to całkiem logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wdzięczny wielce, wreszcie mi się udało coś z tymi smokami... nic tak nie psuje zabawy jak niemożność pójścia dalej... wszystkim za pomoc dzięki wielgachne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 16:32, rogal123 napisał:

ej niech ktos mi poda jaki POLSKI DZIALAJACY server-- plz



Nie ma żadnego polskiego serwera jedynie ARENA na ver. 1.02------skąd ty chesz mieć polskie serwery jak patcha nie ma ( a ten beta się nie liczy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 14:31, lampak napisał:

A głosów brakuje ze względu na bugi, czy oszczędnośći? Bo wypadku Zeahre (czy jakoś tak) zdarza
się to bardzo często.

Bugi, wpadki, pewnie brak pliku, lub inna nazwa pliku niz ta która powinna byc, niewiadomo , ale path ma to naprawic, ale jak juz mowilem sa to wpadki które mozna policzyc na palcach u rąk, gre polecam gdyz spac niemogłem bo fabuła mnie tak wciągła i musiałem graaaac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 16:01, Yumer napisał:

<ciach>

> Na pewno nie. 19 powinno być. W NWN1 mogło jeszcze doliczać +1 za uniki. Co gra, to ma
inaczej.

Ok dzięki za wyjaśnienie teraz to całkiem logiczne.

Z tego co wiem , a jestem tego pewien, w nwn2 jest bug ze posiadajac mądrosc 14 co daje modyfikato +2, wystarcy ze nawet na koncu gry wezmiemy ako 20lvl 1 poziom mnicha, i nawet w zbroji działa skill mnicha który dodaje do kp modyfikator za mądrosc, :P Wiec m.i dlatego na arenach kazdy ma kp 60 i wiecej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2007 o 19:34, Solstheim napisał:

Z tego co wiem , a jestem tego pewien, w nwn2 jest bug ze posiadajac mądrosc 14 co daje modyfikato
+2, wystarcy ze nawet na koncu gry wezmiemy ako 20lvl 1 poziom mnicha, i nawet w zbroji działa
skill mnicha który dodaje do kp modyfikator za mądrosc, :P Wiec m.i dlatego na arenach kazdy
ma kp 60 i wiecej,


dokładnie wystarczy 19 lvl kapłana i 1 mnicha i wtedy masz kp takie ze głowa mała ale w 1.03 albo 1.04 mają to zlikwidować nie pamiętam dokładnie w którym to patchu .
Acha i jeszcze jedna sprawa w NWN1 swoim kapłanem uwielbiałem buff wieczny wróg nieumarłych bo można było rzucić go 4 razy (bo więcej mimo rzucania nie było efektu ) i za każdym razem podnosił kp o 4 i w sumie mieliśmy extra +16kp w połaczeniu z obliczem ducha itd. kapłan zamieniał się w maszynę śmierci a w NWN2 zauważyłem na ver. 1.02 że ten czar nie dawał takiego efektu tzn wogóle nie daje nic do kp i nie wiem czy to zostało wycofane czy to po prostu kolejny bug który poprawią w patchu.

Ja na arenie miesiąc temu jak zrobiłem kapłana z mnichem to miałem 67 kp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. ;P Wgrałem patch 1.03 PL (wow pojawił się) i w toolsecie zniknęły właściwości niektórych itemów. Tam, gdzie kiedyś ustawiało się wygląd, właściwości, nazwę i resztę rzeczy teraz jest puste białe pole. Dzieje się tak tylko w przypadku niektórych itemów. Np sprawa ze zbrojami jest po staremu, a przy paskach widzę to białe tło. Wie ktoś, o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh to wogole sie oplaca sciagac i instalowac ta wersje "beta" patcha 1.03 skoro moze zawierac bledy? nie lepiej poczekac na oficjalna wersje tego 1.03?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: co trzeba zrobić, aby pokonać króla cieni w drugiej fazie bitwy (kiedy jest rozdzielony na kilku małych)? W poradniku pisze, że trzeba je dotykać jedna po drugiej, ale to niczego nie daje.:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:35, tkoeman napisał:

Mam pytanie: co trzeba zrobić, aby pokonać króla cieni w drugiej fazie bitwy (kiedy jest rozdzielony
na kilku małych)? W poradniku pisze, że trzeba je dotykać jedna po drugiej, ale to niczego
nie daje.:///


Chodzi o figury rytuału oczyszczenia musisz je dotykac ,a jak król cieni się ponownie złączy to zniszczyc te figury.Jak to niezadziała to możliwe że to jeden z wielu bugów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:35, tkoeman napisał:

Mam pytanie: co trzeba zrobić, aby pokonać króla cieni w drugiej fazie bitwy (kiedy jest rozdzielony
na kilku małych)? W poradniku pisze, że trzeba je dotykać jedna po drugiej, ale to niczego
nie daje.:///


Nie trzeba. Musisz po prostu wytrzymać i zabijać małych królów dopóki wszystkie nie znikną.
Dobrym sposobem jest bicie się z nimi pod ścianą, nie będziesz wtedy otoczony ze wszystkich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować