Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2007 o 11:09, PolishWerewolf napisał:

Ten efekt jest na broniach. U mnie to wygląda wszystko dobrze. Nie świecą się bronie ulepszone
tylko +1, +2. Te wszystkie zaklęte Ogniem, Kwasem, Negatywną/Boską energią, etc. mają dookoła
siebie poświatę.

Ja mam właśnie bronie +1 i +2 ale z obrażeniami od dźwięku, czyli nie powinno się świecić??Mam jedną broń +3 ale bez rzadnych dodatkowych efektów zwykłe +3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zwykłych +x się nie świeci. Przy dźwięku jest to bardzo słabo widoczne, raptem takie jakby kółeczka dookoła ostrza. Spróbuj Druidem zakląć broń na ogień. Wtedy zauważysz efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie ile jest postaci możliwych do przyłączenia( bo ja mam Elesmarę-czy jak jej tam, Kilgara, Neeshke, Quarę i gnoma). Chciałbym jednak zamiast gnoma przyłączyć jakąś ciekawszą postać a druid mnie nie interesuje a Quara ma charatker chaotyczny co palladynowi nie pasuje, bo się będzie oburzała przy każdym praworządnym wyborze. Napiszcie mi kogo jeszcze można przyłączyć, tzn klasa postaci rasa i charakter(jak ktoś pamięta). Proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:55, Bosper napisał:

Niech mi ktoś powie ile jest postaci możliwych do przyłączenia( bo ja mam Elesmarę-czy jak
jej tam, Kilgara, Neeshke, Quarę i gnoma). Chciałbym jednak zamiast gnoma przyłączyć jakąś
ciekawszą postać a druid mnie nie interesuje a Quara ma charatker chaotyczny co palladynowi
nie pasuje, bo się będzie oburzała przy każdym praworządnym wyborze. Napiszcie mi kogo jeszcze
można przyłączyć, tzn klasa postaci rasa i charakter(jak ktoś pamięta). Proszę bardzo.


Może być ta gitzerai, Shandra Jerro, Sanda i chyba nie ma więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:58, edeń napisał:

> Niech mi ktoś powie ile jest postaci możliwych do przyłączenia( bo ja mam Elesmarę-czy
jak
> jej tam, Kilgara, Neeshke, Quarę i gnoma). Chciałbym jednak zamiast gnoma przyłączyć jakąś

> ciekawszą postać a druid mnie nie interesuje a Quara ma charatker chaotyczny co palladynowi

> nie pasuje, bo się będzie oburzała przy każdym praworządnym wyborze. Napiszcie mi kogo
jeszcze
> można przyłączyć, tzn klasa postaci rasa i charakter(jak ktoś pamięta). Proszę bardzo.


Może być ta gitzerai, Shandra Jerro, Sanda i chyba nie ma więcej.

Nie znam, może coś blirzej ,gdzie ją spotkać, oraz jaką ona ma klasę postaci i czy dobrą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:55, Bosper napisał:

Niech mi ktoś powie ile jest postaci możliwych do przyłączenia (...)


Z postaciami jest tak, że ich dostępnośc zależy od tego jak daleko jesteś w wątku głównym - im dalej tym grono się powiększa. Także nie martw się, raczej nikogo nie przegapisz... Chyba... A jeżeli moja wypowiedź Cię nie satysfakcjonuje to proszę - http://neverwinter2.gram.pl/articles.php?id=46 - tylko nie miej potem pretensji, że Ci niespodzianki zepsułem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 18:11, Bosper napisał:

> >
Nie znam, może coś blirzej ,gdzie ją spotkać, oraz jaką ona ma klasę postaci i czy dobrą??


ta gitzerai jest kapłanem, poznaje się ją w 2 akcie, jeżeli dostaje się zamek, Shandra Jerro jest wojowniczką i wolnym towarzyszem, a Sand pomaga Ci w rozprawie w 2 akcie i jest czarodziejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 09:40, alajka napisał:

> Jak skończyć? załatwiłem gariusa, przeszukałem ciała i nic... stoję właśnie drużyną i
czekam
> na króla cieni a on nie wychodzi... jak go sprowokować?
Podejdź na środek pomieszczenia


Dziękuję, udało się... skończyłem grę z przyjemnością... wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 11:45, Lord of the force napisał:

Mam pytanie: czy można w jakiś sposób przyspieszyć rozpakowywanie się modułu? Pytam, gdyz muszę
strasznie długo czekać, aż sie załaduje drugi akt.

Ja zastosowałem dwa sprawdzone sposoby: wiecej pamieci ram i patch 1.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2007 o 13:24, neversod napisał:

Ja zastosowałem dwa sprawdzone sposoby: wiecej pamieci ram i patch 1.04


Patch rzeczywiście pomaga,ja przed jego pojawieniem się musiałem też długo czekac aż się moduł(mam 512 ramu) załaduje.Można też spróbowac zwiększy plik wymiany na max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dźwiękiem;/ Posiadam kartę dźwiękową SB live!24-bit i głośniki 5/1. Wszystko działa bez problemu ale po wyjściu z NWN2 i ponownym uruchomienu kompa w ustawieniach karty wskakuje mi zwykłe stereo (2głośniki). Patch 1.04 zainstalowany... Jakieś pomysły/rady?? Help... Nie dość, że gra zaburaczona to jeszcze teraz to;/ Może ktoś miał podobny problem?? Ciągnę teraz tego nieoficjalnego patcha do dźwięku, ale raczej nie spodziewam się sukcesu i do tego on ma ponad 100mb a ciągnie się niecałe 6kb/s... GRRRR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:02, ChrisBgnr napisał:

Mam problem z dźwiękiem;/ Posiadam kartę dźwiękową SB live!24-bit i głośniki 5/1. Wszystko
działa bez problemu ale po wyjściu z NWN2 i ponownym uruchomienu kompa w ustawieniach karty
wskakuje mi zwykłe stereo (2głośniki). Patch 1.04 zainstalowany... Jakieś pomysły/rady?? Help...
Nie dość, że gra zaburaczona to jeszcze teraz to;/ Może ktoś miał podobny problem?? Ciągnę
teraz tego nieoficjalnego patcha do dźwięku, ale raczej nie spodziewam się sukcesu i do tego
on ma ponad 100mb a ciągnie się niecałe 6kb/s... GRRRR...


Trzeba zmienić plik nwn.ini (ścieżka: \Documents and Settings\*Twój Profil*\Moje Dokumenty\Neverwinter Nights2\nwn.ini), w sekcji [Sound Options] dopisać linijkę:
Speaker Type=4
gdzie 4 to wartość dla głośników 5.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do ChrisBgnr hoho widze ze masz awatara ciekawego:D grałes w disciples 2 czy to przypadek?? tak ogulnie to zaaaajebist* graaa:D ej ludzie tu sie gada o grze samej a nie o wymaganiach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx:) Chociaż przed chwilą wybrnąłem z tego inaczej - w zakładce Speaker Settings mojej karty odhaczyłem opcję Synchronize with Control Panel i problem znikł...

A tak swoją drogą czuję się jakbym w betę grał a nie finalną wersję gry;/ Dziś odkryłem, że Sal (barman u wujka Duncana) robi na dwa etaty;] Zajął mi gospodę w twierdzy (mówiąc jak to zawsze chciał mieć własną knajpę) a gdy poszedłem do Dzbana Duncana kto stał za barem?;] Oczywiście zapomniało się programistom usunąć go stamtąd... Jak i o wielu innych rzeczach... Tylko, że od premiery gry już "chwila" minęła a bugi jak były tak są... Aż się boję myśleć jak gra wyglądała w wersji 1.00... Dało się ją w ogóle skończyć?? Ech... ta gra jest niczym wielka perła zanurzona w krowim placku;]

kapitan92 - nom owszem grałem D2 - i jakbym mógł to bym go (mojego awatara łowcę czarownic) na oficjalne inkwizytorskie przesłuchanie do Obsidianu wysłał z dużą ilością drewna i zapałkami... W prezencie dla panów testerów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAm takie pytanie czy neverwinternights pojidze na radku 9550? Nigdzie to nie jest napsiane a w pomocy technicznej nie ma jej w ani kompatybilnych a ni w nie kompatybilnych. Był tam tez 9500 wiec mozliwe ze na moj wejdzie, ale wole sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat sprzęt mam silny i posiadam patcha 1.04 PL. Procesor Intel Core Duo 6400, grafika GeForce 7900, 2 GB RAM. Co do tego komunikatu to dokładnie pisze tam :rozpakowywanie modułu ale nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 10:06, Lord of the force napisał:

Akurat sprzęt mam silny i posiadam patcha 1.04 PL. Procesor Intel Core Duo 6400, grafika GeForce
7900, 2 GB RAM. Co do tego komunikatu to dokładnie pisze tam :rozpakowywanie modułu ale nic
się nie dzieje.


Miałem dokładnie ten sam problem, nawet reinstalacja gry nic nie dała, mam skromną sugestię, wyrzuć cały ekwipunek i zobacz czy dasz radę przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować