Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 14:01, bitelz90 napisał:

> a masz Ember na mapie, jak tak to idź tam, przejdź przez studnię i tunele do lasu zmierzchu

> i przejdż na mapę świata


Tak, Ember mam. Dzięki za podpowiedź :) Zaraz odpalę gierkę i luknę czy tak się da ;)

Dzięki, pozdrawiam! :]

Ale weź ze sobą Casavira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnoście pokonania małych królów cieni. Nie jestem w stanie wszystkich wybić, a czytałem, że dotykając posągów odpowiednimi postaciami dostaje się jakieś moce(?). Więc główną postacią stałem przy pomniku kojącego światła ale wbrew tego co czyttałem po dotknięciu tegoż pomnika nie ulecza on mojej grupy :| w ogóle żaned pomnik nie daje specjalnych właściwości: niebieskie światło trafia postać dotykającą pomnik i tyle. Może mi ktoś powiedzieć o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 11:22, Luicen LaCroix napisał:



Jak nie kwestia rozszerzenia to czego? I co mam zrobic zeby wkoncu ta gre uaktualnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:18, zergh napisał:

Pytanie odnoście pokonania małych królów cieni. Nie jestem w stanie wszystkich wybić, a czytałem,
że dotykając posągów odpowiednimi postaciami dostaje się jakieś moce(?). Więc główną postacią
stałem przy pomniku kojącego światła ale wbrew tego co czyttałem po dotknięciu tegoż pomnika
nie ulecza on mojej grupy :| w ogóle żaned pomnik nie daje specjalnych właściwości: niebieskie
światło trafia postać dotykającą pomnik i tyle. Może mi ktoś powiedzieć o co w tym chodzi?

Podczas rytuału oczyszczenia otrzymałeś różnie moce (przytrzymaj PPM na swojej postaci i w specjalne moce), jeśli je wykorzystasz podczas walki, a przydają się, to po dotknięciu posągu, odnowi on określoną moc. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 17:11, keyrome napisał:

>

Jak nie kwestia rozszerzenia to czego? I co mam zrobic zeby wkoncu ta gre uaktualnic?

wrzuć screen katalogu z grą i otwartego archiwum patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciagnolem uplodera 1,5, zrobile all dalem ten patch do katalogu z gra i non stop to samo doszlo do konca pasek pise ze sie zaraz uruchomi komputer znowu i cos pisze ze jakis blad tutaj screen i dziwne bo uploder sie zminil na wersji 1,07

20070217190034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:00, keyrome napisał:

Sciagnolem uplodera 1,5, zrobile all dalem ten patch do katalogu z gra i non stop to samo doszlo
do konca pasek pise ze sie zaraz uruchomi komputer znowu i cos pisze ze jakis blad tutaj screen
i dziwne bo uploder sie zminil na wersji 1,07

wszystko jest o.k.
teraz zmień nazwę archiwum zip na: nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip
i uruchom aktualizatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:06, Luicen LaCroix napisał:

> Sciagnolem uplodera 1,5, zrobile all dalem ten patch do katalogu z gra i non stop to samo
doszlo
> do konca pasek pise ze sie zaraz uruchomi komputer znowu i cos pisze ze jakis blad tutaj
screen
> i dziwne bo uploder sie zminil na wersji 1,07
wszystko jest o.k.
teraz zmień nazwę archiwum zip na: nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip
i uruchom aktualizatora


przeciez jest taka nazwa, ten patch gdzie mam wlozyc moje dokumenty-nwn2-patch czy do katalogu z gra? bo tak wlasnie robie i nic nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:19, keyrome napisał:

> > Sciagnolem uplodera 1,5, zrobile all dalem ten patch do katalogu z gra i non stop
to samo
> doszlo
> > do konca pasek pise ze sie zaraz uruchomi komputer znowu i cos pisze ze jakis blad
tutaj
> screen
> > i dziwne bo uploder sie zminil na wersji 1,07
> wszystko jest o.k.
> teraz zmień nazwę archiwum zip na: nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip
> i uruchom aktualizatora

przeciez jest taka nazwa, ten patch gdzie mam wlozyc moje dokumenty-nwn2-patch czy do katalogu
z gra? bo tak wlasnie robie i nic nie dziala

do tego, który dałeś screena, a nazwa jest inna (taką ma plik .rtp), Ty masz neverwinter_nights_2_pl_patch_102_104hotfix.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:22, Luicen LaCroix napisał:

>


Cholera rzeczywiscie tyle sie mencze a myslalem ze mam dobrze fuck, dobra zaraz sprobuje jeszcze raz mam nadzieje ze zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:30, sz94 napisał:

Czy nwn2 chodzi pod Vistą?

Serwis ExtremeTech ocenił działanie 25 popularnych gier pod nowym systemem operacyjnym Microsoftu - w tym Neverwinter Nights 2.

W artykule można przeczytać m.in.:
Mimo że Neverwinter Nights 2 nie jest grą posiadającą logo "Games for Windows", zachowuje się dokładnie tak jakby je otrzymała. Instalacja i patchowanie pod Vistą są bezproblemowe i nie tylko pokazuje się w Eksploratorze Gier, ale zawiera on także wymaganie minimalne i rekomendowane dla gry. [...] Gra wspiera panoramiczne ustawienia rozdzielczości ekranu i działa bezproblemowo pod Vistą. Nie wiem dlaczego gra nie otrzymała logo GFW; być może ma jakieś problemy z 64-bitowa wersją Visty, a może po prostu Atari nie miało czasu, by przedstawić ją do certyfikacji. Może też próbowała zdobyć logo, ale pierwotna wersja gry była tak zbuggowana, że go nie otrzymała. Na pewno NWN 2 chodzi o wiele lepiej i stabilniej po paru patchach, ale mam tylko słowa uznania dla jej działania pod Vistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:31, Luicen LaCroix napisał:

> Czy nwn2 chodzi pod Vistą?
Serwis ExtremeTech ocenił działanie 25 popularnych gier pod nowym systemem operacyjnym Microsoftu
- w tym Neverwinter Nights 2.

W artykule można przeczytać m.in.:
Mimo że Neverwinter Nights 2 nie jest grą posiadającą logo "Games for Windows", zachowuje się
dokładnie tak jakby je otrzymała. Instalacja i patchowanie pod Vistą są bezproblemowe i nie
tylko pokazuje się w Eksploratorze Gier, ale zawiera on także wymaganie minimalne i rekomendowane
dla gry. [...] Gra wspiera panoramiczne ustawienia rozdzielczości ekranu i działa bezproblemowo
pod Vistą. Nie wiem dlaczego gra nie otrzymała logo GFW; być może ma jakieś problemy z 64-bitowa
wersją Visty, a może po prostu Atari nie miało czasu, by przedstawić ją do certyfikacji. Może
też próbowała zdobyć logo, ale pierwotna wersja gry była tak zbuggowana, że go nie otrzymała.
Na pewno NWN 2 chodzi o wiele lepiej i stabilniej po paru patchach, ale mam tylko słowa uznania
dla jej działania pod Vistą.



thx!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:37, keyrome napisał:

dobra usunolem gre, zainstalowalem po raz 15 i teraz zrobic aktualizatorem 1,0,5 i wladowac
patcha tak?

aha
ale lepiej najpierw zaktualizuj aktualizatora potem wrzuć patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:53, Luicen LaCroix napisał:

> dobra usunolem gre, zainstalowalem po raz 15 i teraz zrobic aktualizatorem 1,0,5 i wladowac

> patcha tak?
aha
ale lepiej najpierw zaktualizuj aktualizatora potem wrzuć patcha


zmienilem ta nazwe i wszystko ok thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:06, keyrome napisał:

> > dobra usunolem gre, zainstalowalem po raz 15 i teraz zrobic aktualizatorem 1,0,5
i wladowac
>
> > patcha tak?
> aha
> ale lepiej najpierw zaktualizuj aktualizatora potem wrzuć patcha

zmienilem ta nazwe i wszystko ok thx

ależ proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, od dluzszego czasu w warowni mam 0 dochodow a ludzie patroluja teraz jakos ziemie i drogi, mam 211 ludzi, i jak mam polepszych ich uzbrojenie itd? i jak te dochody wkoncu zwiekszych kiedys sie zwiekszaly a teraz nie jestem przy 72% help! a i co sie bardziej oplaca wybudowac dla maga wieze czy dla dziewiatki? no tylko ta kase potrzebuje bo ze swoich nie bende znowu placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 22:41, keyrome napisał:

Mam problem, od dluzszego czasu w warowni mam 0 dochodow a ludzie patroluja teraz jakos ziemie
i drogi, mam 211 ludzi, i jak mam polepszych ich uzbrojenie itd? i jak te dochody wkoncu zwiekszych
kiedys sie zwiekszaly a teraz nie jestem przy 72% help! a i co sie bardziej oplaca wybudowac
dla maga wieze czy dla dziewiatki? no tylko ta kase potrzebuje bo ze swoich nie bende znowu
placic

zarzuć maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 22:47, Luicen LaCroix napisał:

> Mam problem, od dluzszego czasu w warowni mam 0 dochodow a ludzie patroluja teraz jakos
ziemie
> i drogi, mam 211 ludzi, i jak mam polepszych ich uzbrojenie itd? i jak te dochody wkoncu
zwiekszych
> kiedys sie zwiekszaly a teraz nie jestem przy 72% help! a i co sie bardziej oplaca wybudowac

> dla maga wieze czy dla dziewiatki? no tylko ta kase potrzebuje bo ze swoich nie bende
znowu
> placic
zarzuć maila


Jakiego maila? A i jak podwzyszch morale no i ogolnie wszystko bo juz jestem daleko a nie uzbrojenie maja tragiczne , morale tez i ogolnei wszystko beznadziejnie niewiem co robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować