Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 19:11, Elwro napisał:

Najlatwiej imho jest ich wykonczyc wlasnie biorac Quare i puszczajac od razu fireballa.

Dzięki zaraz spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem patch najnowszy i wszystko ok wersja 1,04 no to se mysle wkoncu pogram se po necie! no i oczwyiscie nie! bo ten sam blad wyskakuje co z tym jak mialem starego patcha o co chodzi!?

20070225220536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba juz wiem, bo jak sciagnolem to nie bylo w archiwum zip! Tylko teraz odinstalowuje i chce znowu zainstalowac gre a wlacznam gre na plycie i: Error lunching game! Tez tak ostanio mialem ale dalem dodaj/usun programy i sie zrobila reinstalka a teraz niewiem co moge zrobic!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a juz wszedlem jakos i dalem setup, ale jak mozecie to pomozcie zeby nie bylo takiego przypalu na 2 raz i zeby sie normalnie podczas instalki autorun wlanczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 22:05, keyrome napisał:

Zrobilem patch najnowszy i wszystko ok wersja 1,04 no to se mysle wkoncu pogram se po necie!
no i oczwyiscie nie! bo ten sam blad wyskakuje co z tym jak mialem starego patcha o co chodzi!?

Taki blad wyskakuje na przyklad wtedy, gdy nie masz pliku PWC potrzebnego do gry na danym serwerze, z ktorym chcesz sie polaczyc. Zeby sciagnac ten plik, musisz najpierw sam go sobie znalezc, np. na stronie danego serwera. A nastepnie umiescic w katalogu Moje Dokumenty / Neverwinter Nights 2 / PWC , chyba ze oczywiscie ten katalog sobie gdzies przeniosles.
Tylko ze ja testowalem juz kilka plikow PWC i zawsze moglem dojsc najwyzej do etapu tworzenia postaci - potem zawsze gra wychodzila mi do menu z takim bledem, jak Twoj. Pytalem juz w tym watku, ale zapytam jeszcze raz - zna ktos PW, ktory na pewno dziala? Chcialbym zobaczyc, jak sie gra w multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera juz niby dzilala a g*** dziala! Dalej nie moge sie polonczyc z zadnym servie bo pisze ze cos tam z modulem!! 160 ZL NA GRE A DALEJ GRAC SIE NIE DA! JUZ LEPIEJ KUPIC PIRATA I TO SAMO SIE MA PARODIA!!

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wszystim w...nerwionym radzę zrobić to co ja... Skończyć kampanię single (o dziwo da się! bo myślałem że natknę się w końcu na takiego buga, że i to nie będzie mi dane) a potem grę wywalić i cierpilwie czekać na patch gdzieś w okolicach 1.07... Ja jestem w o tyle lepszej sytuacji, że gierkę kupiłem za TYLKO 80zł i nie mam zapędów na multi... Co nie znaczy, że czuję się z tym dużo lepiej. Panowie z Obsidianu mają u mnie prze...chlapane na maxa i jak zobaczę kiedyś w prasie tytuł szumnie promowany jako "twórców NWN2" to będę go omijał szerokim łukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 15:00, ChrisBgnr napisał:

jak zobaczę kiedyś w prasie tytuł szumnie promowany jako "twórców NWN2" to będę go omijał szerokim łukiem...


Zapewne będzie promowane jako gra twórców Baldur''s Gate (TM) i Jade Empire (jeżeli będzie hitem). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam takie pytanie? Czy jak skończy się zadania dla straży to dostaje się coś od nich (mowa tu o zbroi czy jakiejś nowej pelerynce), chodzi o akt 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to nie bardzo... Co nawyżej uznanie i możliwość zrobienia jeszcze jakiegoś questa później (nie wiem czy taka możliwość jest u nich jak się wybrało drugą ścieżkę, ale chyba nie), no i klasę jednego z dziewiątki dostajesz później automatycznie za free...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:34, ChrisBgnr napisał:

no i klasę jednego z dziewiątki dostajesz później automatycznie za free...

I tak dostanie. Oczywiście, jeśli będzie miał odpowiednią premię do ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 13:40, keyrome napisał:

Cholera juz niby dzilala a g*** dziala! Dalej nie moge sie polonczyc z zadnym servie bo
pisze ze cos tam z modulem!! 160 ZL NA GRE A DALEJ GRAC SIE NIE DA! JUZ LEPIEJ KUPIC PIRATA
I TO SAMO SIE MA PARODIA!!


Propagowanie piractwa na tym forum nie jest mile widziane. Za propagowanie piractwa jest tylko jedna mozliwa kara - BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:34, ChrisBgnr napisał:

Z tego co pamiętam to nie bardzo... Co nawyżej uznanie i możliwość zrobienia jeszcze jakiegoś
questa później (nie wiem czy taka możliwość jest u nich jak się wybrało drugą ścieżkę, ale
chyba nie), no i klasę jednego z dziewiątki dostajesz później automatycznie za free...


Za free to dostajesz ubiór Dziewiątki z Neverwinter. Klasę musisz sobie wybrać (max. 5 poziomów w tej profesji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... To ciekawe, bo ja idąc ścieżką straży nic nie wybierałem (robiłem cały czas Czarownika/UczniaCzS), a w pewnym momencie patrzę a tu klasa sobie sama siedzi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przy którymś awansie kliknąłeś Dalej, nie zmieniając standardowego zaznaczenia proponowanego przez grę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:23, lampak napisał:

Może przy którymś awansie kliknąłeś Dalej, nie zmieniając standardowego zaznaczenia proponowanego
przez grę...?


Raczej na pewno tak zrobił, bo to chyba niemożliwe, żeby wystąpił AŻ TAKI błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hi. Panowie
Może mi ktoś z Neverem pomóc.
Żadna postać nie chce za mną chodzić (walczyć też nie)
Niemam trybu marionetek. Wszedłem sobie raz do twierdzy na rozstajach i do tego czasu było gut, a teraz stoją przy każdym wejściu do lokacji i nie chcą się ruszyc zupełnie jakby mieli włączony tryb marionetek tyle tylko, że go nie mają.
Wie ktoś jak zaradzić czy pisać do cdp pomocy, która mi odpowie za 2 miechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:41, bigmagic napisał:

hi. Panowie
Może mi ktoś z Neverem pomóc.
Żadna postać nie chce za mną chodzić (walczyć też nie)
Niemam trybu marionetek. Wszedłem sobie raz do twierdzy na rozstajach i do tego czasu było
gut, a teraz stoją przy każdym wejściu do lokacji i nie chcą się ruszyc zupełnie jakby mieli
włączony tryb marionetek tyle tylko, że go nie mają.
Wie ktoś jak zaradzić czy pisać do cdp pomocy, która mi odpowie za 2 miechy?


przytrzymaj prawym na portrecie każdego z osobna i wydaj rozkaz chroń mnie

i mój problem
jak zrobić żeby Veedle dostał dostawę z kamieniołomów w 3 Akcie po wybudowaniu wieży dla sir Nevalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować