Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 18:17, ChrisBgnr napisał:

> Hyym czy ten co podkłada głos temu Grobnarowi to on nie podkładał jeszcze Yoshimo z bg2?


Tak to ten sam pan - Henryk Talar...
I osobiście muszę powiedzieć, że Grobnar jakoś mnie nie porwał... W porównaniu z Janem Jansenem
z BG2 czy chociażby Deekinem z HoU wypada jakoś tak... kiepsko... Zamiast bawić wzbudza u mnie
takie zieeeew;p


ale reakcje Sanda jest na jego komentarze są wspaniałe
wogle Sand jest jedną z najfajniejszych postaci wg mnie
potem Kózka,krasnolud ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:17, ChrisBgnr napisał:

> Hyym czy ten co podkłada głos temu Grobnarowi to on nie podkładał jeszcze Yoshimo z bg2?


Tak to ten sam pan - Henryk Talar...
I osobiście muszę powiedzieć, że Grobnar jakoś mnie nie porwał... W porównaniu z Janem Jansenem
z BG2 czy chociażby Deekinem z HoU wypada jakoś tak... kiepsko... Zamiast bawić wzbudza u mnie
takie zieeeew;p

Deekin? Ten sam co jest tym sprzedawcą w NWN2?

Trzeba przyznać spoko jest. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 09:29, Lord of the force napisał:

> Zgadzam się, jak bym miał do dyspozycji 40 poziomów to bym zrobił tak wojownik 10, Bard
13
> Uczeń czerwnego smoka 10, mistrz broni 7 i postać była by nie do pokonania :P

Można tak zrobic za pomocą edytora. Zamieszczam przykład:

Oraz kim jest ta postać na końcu twojej drużyny, pierwszy raz ją widzę, czyżbym kogoś pominał w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy której klasy prestiżowej, tylko dwie potrzebują postępu w fabule, ale reszta jak i te dwa wymagają pewnych atutów, umiejętności i czasami odpowiedniej rasy bądź odpowiedniego poziomu zaawansowania w sztukach mistycznych. Co do tych atutów to radze uważać, kiedy ja grałem w wersje 1.02 nazwy atutów z wymagań nie pokrywały się z faktycnymi nazwami atutów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:19, Bosper napisał:

Skąd masz ten hełm( może koronę) na głowie u swojego hero??
Czy to jeden z przedmiotów Lorda Nashera, bo ja przeszedłem NVN 2 ale owych przedmiotów nie
znalazłem hmm.

Jest to Opaska intelektu +8

Dnia 13.03.2007 o 16:19, Bosper napisał:

Oraz kim jest ta postać na końcu twojej drużyny, pierwszy raz ją widzę, czyżbym kogoś pominał
w grze?

To na szarym koncu to sprzymierzeniec ze sfer przywołany przez Zhjaeve

Jeszcze jeden aktor:
Zhjaeve - Marzena Rogalska
Przy okazji: czy po zakończeniu gry nie ma creditsów i nie pisze kto występował w polskiej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 09:13, Lord of the force napisał:

>
Przy okazji: czy po zakończeniu gry nie ma creditsów i nie pisze kto występował w polskiej
wersji?


Ja oglądałem creditsy i w ogóle nie było wspomniane nic o polskiej wersji. Kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jako że wczoraj udało mi się wreszcie zakończyć kampanię, postanowiłem, że teraz zabiorę się za tryb gry wieloosobowej. :) Bardzo się zdziwiłem, gdyż okazało się, że wszystko działa idealnie. :P Szybko stworzyłem konto i zalogowałem się bez żadnych problemów, co przy patchu 1.02 było u mnie niemożliwe. Ale tutaj zaczynają się problemy. :) Trybów gry jest strasznie dużo i na razie nie mam pojęcia, do czego służy wiele z nich. :P Dlatego mam pytanie: czy ktoś mógłby napisać tutaj, o co mniej więcej chodzi w danym trybie gry? I od czego najlepiej zacząć, jeśli chce się "włączyć" do świata gry wieloosobowej. :) Mile widziane są także wszelkie rady i przydatne skróty klawiszowe (i inne też). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 20:13, Guybrush napisał:

Witam, mam problem z pokonaniem czerwonego smoka. Jak go pokonać?

Najlepiej czarami - bierzesz dobrego maga i ciśniesz wszystkim z górnej pólki co masz pod ręką a reszta drużyny ma za zadanie od maga go odciągać - w sumie jako wsparcie magiczne sprawdza się też nieźle kapłan z ofensywnymi czarami... Bez pomocy magii nie sądzę żeby się bestie dało pokonać... To jedna z najtrudniejszych (najtrudniejsza?) potyczek w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze rozegrać to inaczej - sprzymierzyć się ze smokiem. Zabić smoka też będziesz miał okazję.

W takim wypadku w wiosce orków smok najpierw stoi po twojej stronie - odejdź gdzieś na bok, daj mu się rozprawić z orkami, wyjdzie z tego mocno osłabiony. Później mówisz smokowi, że chcesz go zabić - teraz jest to już istny banał. W ten sposób minimalnym kosztem wykonujesz zadanie i zbierasz wszystkie skarby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 20:13, Guybrush napisał:

Witam, mam problem z pokonaniem czerwonego smoka. Jak go pokonać?

ja sobie darowałem. powalczyłem z nim trochę,a w tym czasie mój łotrzyk opędzlował jego skarby i znalazł złoże rudy, po czym opuściłem mapę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wplyw mozna sprawdzić także za pomoca kodu: rs kr_influence i za jego pomocą także go edytować.
Jeśli ktoś chciałby przedmioty Nashera, a nie chce mu się ich szukać to podaję ich kody: buty - x2_nash_boot, pierścień - x2_nash_ring, płaszcz - x2_nash_cloak, rękawice - x2_nash_glove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi jedno wytłumaczyć? Niedawno kupiłem NWN2 i mam problem... Otóż, gdy save''uje, to mi saveuje i wychodzi do windy z bledem NWN2... :( Dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 10:18, Vytrix napisał:

Ktoś może mi jedno wytłumaczyć? Niedawno kupiłem NWN2 i mam problem... Otóż, gdy save''uje,
to mi saveuje i wychodzi do windy z bledem NWN2... :( Dlaczego tak jest?


Mnie też się tak robi, ale baardzo rzadko.. niewiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:58, ChrisBgnr napisał:

> Witam, mam problem z pokonaniem czerwonego smoka. Jak go pokonać?
Najlepiej czarami - bierzesz dobrego maga i ciśniesz wszystkim z górnej pólki co masz pod ręką
a reszta drużyny ma za zadanie od maga go odciągać - w sumie jako wsparcie magiczne sprawdza
się też nieźle kapłan z ofensywnymi czarami... Bez pomocy magii nie sądzę żeby się bestie dało
pokonać... To jedna z najtrudniejszych (najtrudniejsza?) potyczek w grze...


Chodzi mi o konkrety, bo tyle to też wiem ale już w sumie obmyśliłem sobie taktykę na spokojnie. Trzeba wrócic do Warowni wziąść odpowiedni skład uzupełnić czary o te konkretne właśnie, ulepszyć bronie i powinno byc ok.
Napewno też ten sposób o którym pisze lampak jest bardzo pomocny. Tak czy siak dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 10:18, Vytrix napisał:

Ktoś może mi jedno wytłumaczyć? Niedawno kupiłem NWN2 i mam problem... Otóż, gdy save''uje,
to mi saveuje i wychodzi do windy z bledem NWN2... :( Dlaczego tak jest?


Też tak miałem do momentu gdy zainstalowałem patcha 1.04, poprawia on właśnie m. in. problem z tym związany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 09:11, jaceloth napisał:

> Witam, mam problem z pokonaniem czerwonego smoka. Jak go pokonać?
ja sobie darowałem. powalczyłem z nim trochę,a w tym czasie mój łotrzyk opędzlował jego skarby
i znalazł złoże rudy, po czym opuściłem mapę:-)

Nie zabiłeś smoka, to nie dostałeś skarbów jego( chodzi mi o kasę, którą moga potem wziąć szare płaszcze, oraz nie odstałeś nagrody za zabicie bestii( taka specjalna skrzynia się pojawia po zabiciu smoka, chociaż może tylko ja to miałem bo grałem palladynek a w skrzyni znalazłem Świętego Kata hehe, jak ktoś pamięta BG 2 to wie co to jest, tylko, że tutaj był to miecz długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 17:24, Bosper napisał:

Nie zabiłeś smoka, to nie dostałeś skarbów jego( chodzi mi o kasę, którą moga potem wziąć szare
płaszcze, oraz nie odstałeś nagrody za zabicie bestii( taka specjalna skrzynia się pojawia
po zabiciu smoka, chociaż może tylko ja to miałem bo grałem palladynek a w skrzyni znalazłem
Świętego Kata hehe, jak ktoś pamięta BG 2 to wie co to jest, tylko, że tutaj był to miecz długi


No i nie licząc expa którego dostaniemy za truchło bestii i osobistej satysfakcji (bezcenne;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować