Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego członkowie mojej drużyny, gdy mają wyłączony tryb marionetkowy, czasami zaczynają się nic z tego ni z owego bić między sobą. Zdarzyło mi się już np. że w czasie rzucania ognistej kuli w stertę kamieni Ci wariaci zupełnie bez powodu zaczęli okładać się pomiędzy sobą. Po pewnym czasie to przechodzi, jak pobawię się z włączaniem i wyłączaniem trybu marionetkowego, ale czasami jest to naprawdę wkurzające, gdy trwa dłuższą chwilę i nic nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciekawego buga - mniej więcej podczas misji z ognistymi olbrzymami i smokiem wcięło mi dialogi. Tzn napisy są, ale kwestii mówionych juz nie ma. Spotkał się może ktoś juz z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 08:42, kkolado napisał:

A ja mam ciekawego buga - mniej więcej podczas misji z ognistymi olbrzymami i smokiem wcięło
mi dialogi. Tzn napisy są, ale kwestii mówionych juz nie ma. Spotkał się może ktoś juz z tym?

Nie raz, nie dwa, i nie trzy... To dosyć powszechny bug... (przynajmniej do wersji nieoficjalnego 1.04.870 bo jak jest teraz nie wiem, ale nie sądzę, żeby było dużo lepiej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 19:38, garrick napisał:

W jakim folderze znajdują się pliki z saveami?


W moich dokumentach powinien być folder Neverwinter Nights 2,I jak otworzysz ten katalog, to w srodku jest katalog save ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 20:08, Unreal11 napisał:

> W jakim folderze znajdują się pliki z saveami?

W moich dokumentach powinien być folder Neverwinter Nights 2,I jak otworzysz ten katalog, to
w srodku jest katalog save ;)

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi
Jak gram QURA w druzynie czaem pojawia sie blad
Blad polega na tym ze w czasie walki gdy ma otrzymac obrazenia zawsze odstaje 0 obrazen
Czy ktos z was spotkal sie z tym bugiem i jak go wyeliminowac??
Nadmieniam ze mam wersje zaktualizowana do numeru 1.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast napotkalem taki problem - 3 akt, zachodni port, musze zbudowac most z kawalkow zwalonych drzew, gdy odnajduje czwarty z nich okienko mowi, ze mam juz dosc pni aby zbudowac most, >jesli posiadam odpowiednie umiejetnosci< - sek w tym, ze chyba ich nie posiadam... any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 17:10, Aeyne napisał:

Ja natomiast napotkalem taki problem - 3 akt, zachodni port, musze zbudowac most z kawalkow
zwalonych drzew, gdy odnajduje czwarty z nich okienko mowi, ze mam juz dosc pni aby zbudowac
most, >jesli posiadam odpowiednie umiejetnosci< - sek w tym, ze chyba ich nie posiadam...
any ideas?


Mozesz przejsc brod wplaw. Ryzykujesz tylko jakims zatruciem czy choroba (nie pamietam dokladnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy w NWN 2 jest atut "Oburęczność"? Nie mogę się nigdzie go dopatrzeć, a z opisu "Walkie dwiema broniami" (atutu) wynika, że taki owszem powinien być. Będę wdzięczny za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i włączyłem! Bardzo ładnie mi chodzi. Ale mam problem w kampanii zaraz po rozpoczęciu gry, jest festyn w którym bierze się udział. Wziąłem udział w ringu i zabiłem na ringu wszystkich, ale po zabiciu nic się nie dzieje i nie mogę się wydostać z tego ringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie :)
mam takie pytanie
kupiłem kiedyś nwn2 chaotic evil, był tam też nwn 1 diamentowa edycja (chyba taka jak w platynce)
chciałem pobrać sobie dodatki do tego wydania, jednak nie mogę, bo nie mam zarejestrowanej nwn 1 z platyny, tylko dwójkę EK
czy można coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 10:44, juke napisał:

No i włączyłem! Bardzo ładnie mi chodzi. Ale mam problem w kampanii zaraz po rozpoczęciu gry,
jest festyn w którym bierze się udział. Wziąłem udział w ringu i zabiłem na ringu wszystkich,
ale po zabiciu nic się nie dzieje i nie mogę się wydostać z tego ringu.

Już się uporałem zacząłem jeszcze raz kampanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 10:36, KooZka napisał:

Mam pytanie: czy w NWN 2 jest atut "Oburęczność"? Nie mogę się nigdzie go dopatrzeć, a z opisu
"Walkie dwiema broniami" (atutu) wynika, że taki owszem powinien być. Będę wdzięczny za info.


To jest właśnie ten atut, na wyższych levelach będzie można wybrać jeszcze jego ulepszone wersje. Ponadto łowca na 2lv dostaje go za darmo (jak i późniejsze ulepszenia), jeśli wybierze specjalizację w walce dwiema brońmi. Jest jeszcze atut Małpia Zręczność, który pozwala Ci korzystać z broni, która normalnie jest dwuręczna jako jednoręczna, w efekcie możesz jednocześnie używać np. dwóch oburęcznych toporów, co w przypadku słabych przeciwników daje niesamowite efekty :) albo topora oburęcznego i tarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:18, wonski85 napisał:

witam serdecznie :)
mam takie pytanie
kupiłem kiedyś nwn2 chaotic evil, był tam też nwn 1 diamentowa edycja (chyba taka jak w platynce)
chciałem pobrać sobie dodatki do tego wydania, jednak nie mogę, bo nie mam zarejestrowanej
nwn 1 z platyny, tylko dwójkę EK
czy można coś z tym zrobić?


W Edycji Kolekcjonerskiej jest Diamentowa Edycja NWN 1.
Czy pisząc "dodatki", masz na myśli HoU i SoU oraz moduły Kingmaker? One przecież tam są (tzn. na płycie z DE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:57, GanD napisał:

> Mam pytanie: czy w NWN 2 jest atut "Oburęczność"? Nie mogę się nigdzie go dopatrzeć, a
z opisu
> "Walkie dwiema broniami" (atutu) wynika, że taki owszem powinien być. Będę wdzięczny za
info.

To jest właśnie ten atut, na wyższych levelach będzie można wybrać jeszcze jego ulepszone wersje.
Ponadto łowca na 2lv dostaje go za darmo (jak i późniejsze ulepszenia), jeśli wybierze specjalizację
w walce dwiema brońmi. Jest jeszcze atut Małpia Zręczność, który pozwala Ci korzystać z broni,
która normalnie jest dwuręczna jako jednoręczna, w efekcie możesz jednocześnie używać np. dwóch
oburęcznych toporów, co w przypadku słabych przeciwników daje niesamowite efekty :) albo topora
oburęcznego i tarczy.


Wielkie dzięki za informacje! :-)


Pozdrawiam,
KoZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2007 o 13:06, edeń napisał:

W Edycji Kolekcjonerskiej jest Diamentowa Edycja NWN 1.
Czy pisząc "dodatki", masz na myśli HoU i SoU oraz moduły Kingmaker? One przecież tam są (tzn.
na płycie z DE).


pisząc o dodatkach mam na myśli bonusy dostępne po zarejestrowaniu gry z platyny albo nxk dostępne na stronie http://www.gram.pl/BonusXKN/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:42, wonski85 napisał:


> W Edycji Kolekcjonerskiej jest Diamentowa Edycja NWN 1.
> Czy pisząc "dodatki", masz na myśli HoU i SoU oraz moduły Kingmaker? One przecież tam
są (tzn.
> na płycie z DE).

pisząc o dodatkach mam na myśli bonusy dostępne po zarejestrowaniu gry z platyny albo nxk dostępne
na stronie http://www.gram.pl/BonusXKN/

Ej to nie jest temat o nwn1... Jak masz jakiś problem to do tematu o jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować