Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Do wojownika rowniez Mistrz Oreza, ale na pewno nie na bron strzelecka. Do niej to tylko Lowca/Mistycznego Lucznika. Jesli lubisz zabawe w odgrywanie, to ciekawym wyborem jest tez Szermierz lub Czarny Straznik. Ale to na serwery RPG.

Dla Paladyna to najlepszym rozwiazaniem jest Boski Czempion lub (co jest gorszym wyborem) Kaplan Bojowy. Generalnie jednak Paladyn jest dobra klasa tylko na nieumarlych i do RPG. Do normalnej gry dla osoby nieobeznanej z NWNem lepsze sa inne klasy :)

Bronie to do wyboru kazde do walki wrecz. Jesli na dwie bronie chcesz isc, to na pewno bron lekka. Z ciezka lub srednia bedziesz mial duza kare do trafienia. Tak samo jak i potrzebujesz lekkiego pancerza i finezji w walce, a takze duzej zrecznosci. Wojownik w ciezkim pancerzu walczacy dwiema broniami to niezbyt dobre wyjscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Narazie nie chce mi się rozpoczynać gry od początku, więc chyba zostanę przy swoim wyborze. Przynajmniej narazie... W każdym razie, dzięki za podpowiedź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:44, PolishWerewolf napisał:

Tak, dzialaja o ile nie sa w zaden sposob uszkodzone.


Hehe. Dzięki. To sobie spatchuję i zagram znowu :D Ale najpierw w Wyspę Piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę już odhaczyć sobie Wyspę Piratów epizod 1 :D Całkiem fajne, ale trochę za krótkie. Może to i lepiej, bo większą chęć na kolejne części robi. Czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję, że CDP da znać jak wrzuci kolejne części na serwer... A teraz chyba skończę główną kampanię wojownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:03, akne napisał:

> Co z modem Wyspa Piratów dla posiadających edycje premierowe NWN2? Miał być dostępny.

Posiadacze premierowej edycji zarejestrowanej na gram otrzymają informację, skąd pobrać mod,
w przyszłym tygodniu. Przepraszamy za opóźnienie.


Tę informację podacie na forum, czy wyślecie do każdego maila? Bo jeśli to drugie to do bani, nie mogę się dostać na starą skrzynkę, a wysłałem już maila ze wszystkim co trzeba, żeby zmienić ten adres, ale jeszcze nie zostało to zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:10, wojo-kojo napisał:

Tę informację podacie na forum, czy wyślecie do każdego maila? Bo jeśli to drugie to do bani,
nie mogę się dostać na starą skrzynkę, a wysłałem już maila ze wszystkim co trzeba, żeby zmienić
ten adres, ale jeszcze nie zostało to zrobione.


Moda można przecież już pobrać trzeba mieć tylko zarejestrowaną edycję premierową NWN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:13, heyboy napisał:

> Tę informację podacie na forum, czy wyślecie do każdego maila? Bo jeśli to drugie to do
bani,
> nie mogę się dostać na starą skrzynkę, a wysłałem już maila ze wszystkim co trzeba, żeby
zmienić
> ten adres, ale jeszcze nie zostało to zrobione.

Moda można przecież już pobrać trzeba mieć tylko zarejestrowaną edycję premierową NWN2.


No, już kilka dni temu pobrałem, ale źle zrozumiałem tamtego posta, bo była mowa, że udostępniona jest I część, czyli cała Wyspa Piratów, a myślałem, że dali dopiero kawałek tej części, ale w sumie bez sensu by to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 15:26, Oloninho napisał:

NWN1 jest fajniejsze czy 2?


Moim zdaniem, część druga. Jest ciekawsza, bardziej rozbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 15:31, Dark Demon napisał:

> NWN1 jest fajniejsze czy 2?

Moim zdaniem, część druga. Jest ciekawsza, bardziej rozbudowana.


Aha, wielkie dzięki, a czy NWN jest fajniejsze np. od G3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 16:13, Oloninho napisał:

Aha, wielkie dzięki, a czy NWN jest fajniejsze np. od G3?


Moim zdaniem - tak. Ale to zależy co się lubi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kampani zabierał się za to zadanie przywołania diabła Mefasma?
Otóż jak chodziłem po piwnicy Warowni obok Amona Jerro to mnie zaczepił i powiedział o kręgu przywołania, że mogę sobie Mefasma przywołać i mi sporządził liste przedmiotów, które to mają być składnikami artefaktu, który pomoże mi w przywołaniu.
Ale nie mam pojęcia gdzie to dostać? Np esencję energii? Ktoś się w to bawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszelkiego rodzaju esencje tworzysz samemu. Ktoras z Twoich postaci musi miec wysoce rozwinieta alchemie i posiadac mozdzierz. Wtedy z czesci przeciwnikow (takich jak szpony, proszki, konczyny, itp) mozesz stworzyc esencje. Ich sila zalezy od poziomu alchemii i od sily danego przedmiotu z ktorego tworzysz esencje.

Na oficjalnej polskiej stronie NWNa 2, gdzies na forum, masz spis z czeg sie robi jaka esencje.

A osobiscie w to zadanie sie nie bawilem, bo mi sie nie chcialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko, że naprawdę warto go przywołać. można z nim utargować wiele korzyści dla naszej postaci. nie będę zdradzał więcej. miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:26, Asthariel napisał:

Ja przeszedłem grę 2 razy , i nigdy ni miałem tego zadania. Od czego to zależy ? Czy rto dlatego
, że zawsze byłem dobry?


Zejdź do piwnicy w warowni, koło Ammona i tego wielkiego pajęczaka jest krąg, wejdź na niego, wtedy Ammon się odezwie. Pogadaj z nim o przywołaniu Mefasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że podczas gry gdy atakuje przeciwnika następuje cios , przerwa , następny cios ?? Dopiero dziś kupiłem grę i wolę być pewien czy tak ma być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować