Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 11:16, Angar0pl napisał:

Dziękuje za pomoc
Ale nasunęło mi się jeszcze jedno pytanko.
Czy da się miec taki wpływ na Bishopa aby nie otworzył
bramy w czasie bitwy

Nie da , bez względu na wszystko w końcu cię zdradzi.
Czy ktoś wie , gdzie znaleźć elementy zestawu przedmiotów lorda Nashera? Ja mam tylko buty i pierścień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:34, Asthariel napisał:

Czy ktoś wie , gdzie znaleźć elementy zestawu przedmiotów lorda Nashera? Ja mam tylko buty
i pierścień.


Jeśli grasz po raz kolejny z rzędu to użyj cheatów. Jeśli nie to jest problem, bo te przedmioty są bodajże losowo umieszczane w skrzyniach lub u handlarzy. Ja grając pierwszy raz też znalazłem tylko pierścień i buty. Powinny być jeszcze chyba rękawice i płaszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to trochę trywialne pytanie ale ...
chodzi mi właśnie o wpływy - gidze można sprawdzić jaki mamy wpływ na daną postać
(czasem jak rozmawiam z kompanami to mam info że wpływ -2 lub +3 itd) gdzie można te wartości sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:58, scott napisał:

może to trochę trywialne pytanie ale ...
chodzi mi właśnie o wpływy - gidze można sprawdzić jaki mamy wpływ na daną postać
(czasem jak rozmawiam z kompanami to mam info że wpływ -2 lub +3 itd) gdzie można te wartości
sprawdzić

W grze nie dasz rady, chyba, że użyjesz jakieś moda. A poza grą to możesz wejść do katalogu ostatniego save''a i podejrzeć plik globals.xml. Jak poszukasz "Influence", to będziesz miał podane wartości dla każdego z towarzyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 12:14, Dermi napisał:

> może to trochę trywialne pytanie ale ...
> chodzi mi właśnie o wpływy - gidze można sprawdzić jaki mamy wpływ na daną postać
> (czasem jak rozmawiam z kompanami to mam info że wpływ -2 lub +3 itd) gdzie można te wartości

> sprawdzić
W grze nie dasz rady, chyba, że użyjesz jakieś moda. A poza grą to możesz wejść do katalogu
ostatniego save''a i podejrzeć plik globals.xml. Jak poszukasz "Influence", to będziesz miał
podane wartości dla każdego z towarzyszy.


ale nie ma nawet takiego info coś ale - przyjazny - nie przyjazny nie ma nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:58, scott napisał:

może to trochę trywialne pytanie ale ...
chodzi mi właśnie o wpływy - gidze można sprawdzić jaki mamy wpływ na daną postać
(czasem jak rozmawiam z kompanami to mam info że wpływ -2 lub +3 itd) gdzie można te wartości
sprawdzić


Wciskasz tyldę, wpisujesz DebugMode 1, rs kr_influence
Pojawi ci się okienko i będziesz wiedział co robić. Nie bierz print influence (nie działa) tylko change influence i tam będzie pisało.
Na koniec jak już zrobisz wszystko wyłącz debugmode poleceniem DebugMode 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz po prostu przejść przez tę zatrutą rzekę. Bohaterowie lekko oberwą (albo i wcale na takim poziomie i w dobrym sprzęcie;) i spokojnie pójdziesz dalej. Nic poważniejszego się nie stanie. Ja nawet nie wiedziałem, że trzeba szukać jakichś pieńków... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:21, heyboy napisał:

Lepiej zagrać w Baldura, a nie zmieniać interfejs NWN2 ;P

Prawda... specjalnie dalem teraz tego linka, bo niektorzy moga chciec powczuwac sie przed wyjsciem Sag :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:38, Elwro napisał:

Prawda... specjalnie dalem teraz tego linka, bo niektorzy moga chciec powczuwac sie przed wyjsciem
Sag :-)


W sumie racja. A modzik zdaje się być całkiem interesujący. Jakbyś mógł wrzucić kilka screenów, to byłbym wdzięczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę: Nie moge przejść questa, w którym to okrada sie skarbiec kolekcjonera. Ostatni zamek, którego nie moge otworzyć to te, w którym należy wpisać 3 cyfrowy kod. Czy mógłby mi ktoś podać ten kod, bo sam próbuje już od godziny i pomimo tego że znalazłem książkę, która ma podobno być wskazówką to jak narazie nie potrafię tego zrobić. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam i z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:50, Dark Assasin napisał:

Mam prośbę: Nie moge przejść questa, w którym to okrada sie skarbiec kolekcjonera. Ostatni
zamek, którego nie moge otworzyć to te, w którym należy wpisać 3 cyfrowy kod. Czy mógłby mi
ktoś podać ten kod, bo sam próbuje już od godziny i pomimo tego że znalazłem książkę, która
ma podobno być wskazówką to jak narazie nie potrafię tego zrobić. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam i z góry dziękuje


5-1-3
I to by było na tyle


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie: Zwiedziłem już kilka razy tunele pod wioską Ember ale niestety nie udało mi sie tm odnaleźć substancji niezbędnej do uruchomienia konstrukta (golema ostrzaka). Podobno jest to jakaś świecąca ciecz czy jakoś tak. Czy możecie mi powiedzieć gdzie mam tego dokładnie szukać, bo naprawdę sam już nie wiem.
Jeśli możecie to prosze Was również o powiedzenie mi (oczywiście jeśli sie da) gdzie mniej więcej znajduje sie kamień z runami - w którym miejscu.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Esencja będzie w zakątku jaskini, w którym są (lub były, jeśli je wytłukłeś) gobliny pilnujące pewnego jaśniejącego kryształu. Kawałek wcześniej mogłeś spotkać wielkiego pająka. Oprócz tego kryształu jest tam też pewna sadzawka, z której należy zaczerpnąć wody. Wystarczy, że przyjdziesz tam z Grobnarem w drużynie (bez niego łażenia tam nic nie da), a sprawa sama się załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w NWN 2 są jakieś miejsca gdzie można bezpiecznie pozostawić zbędny bagaż, który może się kiedyś przydać. Zaznaczam, że nie mam jeszcze twierdzy. I jeszcze jedno, czy warto zmieniać Khelgara w mnicha, bardzo dobrze spisuje się w walce jako wojownik, nie wiem czy zmiana tego nie zepsuje. Ostatnie pytanie dotyczy tworzenia przedmiotów, warto tworzyć te przedmioty (???) czy są silniejsze od tych znalezionych podczas rozgrywki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiego miejsca, ale bohaterowie mają sporo miejsca w ekwipunku-mi się wszystko zmieściło :P
Co do Khelgara to moim zdaniem nie warto go zmieniać na mnicha-sprawa statów.Dla mnicha jednym z ważniejszych atrybutów jest mądrość, a jak podejrzewam kiedy awansował na kolejne poziomy nic do mądrości nie dodawałeś.Druga sprawa-ekwipunek dla mnicha a wojownika jest całkowicie inny(łącznie z ringami i innymi pierdołami).Co do ostatniego twojego pytanie...opłaca się jak chcesz szybko zarobić trochę kasy albo szybko potrzebujesz uzupełnić swój inventor.Przyznam się bez bicia że w czasie gry ten opcji nie użyłem ani razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 15:02, Pablor napisał:

Czy w NWN 2 są jakieś miejsca gdzie można bezpiecznie pozostawić zbędny bagaż, który może się
kiedyś przydać.

ja osobiście nie miałem takich problemów ale można rozłożyć przedmioty po towarzyszach albo pozostawić w skrzyni w gospodzie wuja Duncana
>I jeszcze jedno, czy warto zmieniać Khelgara w mnicha, bardzo dobrze spisuje się w walce jako wojownik, nie wiem czy zmiana tego nie zepsuje
czy ja wiem mnich nie jst taki zły choć nie może korzystać z takiego samego sprzętu jak wojownik (brak ciężkiej zbroi) ale nie zawiodłem się jak do zmieniłem :) (ale trochę się zdenerwowałem jak musiałem mu dawać/ustawiać po koleji wszystkie poziomy a trochę tego było)
>Ostatnie pytanie dotyczy tworzenia przedmiotów, warto tworzyć te przedmioty
ja się tym nie bawiłem :(( wolałem sobie coś kupić z górnej pułki i wolałem inwestować punkty w inne umejętności niż tworzenie przedmiotów bo składników miałem sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić NWN2 (Platynowa Kolekcja). Dowiedziałem się, że wydanie białe i czarne nie różnią się w rozgrywce niczym. Podobno te same postacie i możliwości są w obu wydaniach. Wiec chyba chodzi tylko o pudełko.
Ale czy jest jakaś różnica w instrukcji, poradniku, itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować