Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Ech, nie da się edytować :| W katalogu Override lądują na ogół wszystkie modyfikacje gry (poza samymi modułami), dlatego znajdziesz tam i zmodyfikowane dźwięki, jak i ww. plik i różne inne rzeczy, zmieniające rozgrywkę. Usunięcie jedno nie ma żadnego wpływu na resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 15:46, Dermi napisał:

Ech, nie da się edytować :| W katalogu Override lądują na ogół wszystkie modyfikacje gry (poza
samymi modułami), dlatego znajdziesz tam i zmodyfikowane dźwięki, jak i ww. plik i różne inne
rzeczy, zmieniające rozgrywkę. Usunięcie jedno nie ma żadnego wpływu na resztę.


W Moich dokumentasach mam folder "minimap" a w override na dysku, są jeno dźwięki :)
Dzięki za pomocność (chyba odinstaluję NWN2 i znów zainstaluję)
p.s. gdzie to się patche wkleja tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:09, UJack napisał:

W Moich dokumentasach mam folder "minimap" a w override na dysku, są jeno dźwięki :)
Dzięki za pomocność (chyba odinstaluję NWN2 i znów zainstaluję)
p.s. gdzie to się patche wkleja tak w ogóle?

Hmm, no to może faktycznie reinstall pomoże - ale najlepiej po spatchowaniu wyczyść oba katalogi override, tak na wszelki wypadek (;)) i dopiero odpal grę, i zobacz, czy się coś poprawiło.
A patche wrzucasz do głównego katalogu gry (i - ważne - NIE rozpakowujesz zipa, tylko wrzucasz plik spakowany) i uruchamiasz updatera, jeśli nie masz pecha, to wystarczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiedz, że miałem pecha zanim wysunąłem owo zapytanie...
2 587 plików z głosem poszło papa :)
niestety nic nie pomaga... ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 00:11, Dark Assasin napisał:

Mam pewien problem. Mianowicie zaciąłem sie przy walce z Królem Cieni, a konkretniej na "etapie",
w którym to Król "infekuje" posągi i zaczynają z nich wychodzić jego małe wersje. Jak więc
mam go pokonać?! Mogę ich zabić dowolną ilość, a i tak nic to nie daje. Proszę o poradę odnośnie
tego etapu.

radzę trochę cierpliwości, bo ta walka jest nieco upierdliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 22:13, UJack napisał:

wiedz, że miałem pecha zanim wysunąłem owo zapytanie...
2 587 plików z głosem poszło papa :)
niestety nic nie pomaga... ale dzięki


Mody pozostają w grze nawet jeśli się ją odinstalowało, a nie usunęło się ich wcześniej. Dlatego jeśli wcześniej używałeś jakiegoś, moda to sprawdź windowsową wyszukiwarką czy nie masz takiego pliku w katalogach z grą, gdyż może być niewidoczny z poziomu windowsa a jest dalej aktywny. W takim przypadku zainstaluj go jeszcze raz i usuń przed reinstalcją, powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w NWN2 są wogóle jakieś romanse? Przeszedłem sobie tę grę już 1 raz i przechodzę drugi z powodu chęci wybrania innej drogi dostania sie do Czarnystawu oraz ukończenia jakiegoś romansu. Czy możecie mi powiedzieć czy wogóle ISTNIEJE tam taka możliwość? Osobiście myślę, że albo jest to związane z ciągłym przyznawaniem racji danej postaci albo poprostu nie ma tam czegoś takiego jak romanse, które bądź co bądź, trochę fabułę gry wzbogacają.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość romansowania z Elanee oraz Carsavirem (i tylko z nimi...). W przypadku Bishopa jest to coś w rodzaju... namiastki romansu, ale i tak w każdym z tych przypadków nie masz co liczyć na romanse pokroju tych z BG. W NWN2 autorzy prawie kompletnie to olali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 11:38, GanD napisał:

Jest możliwość romansowania z Elanee oraz Carsavirem (i tylko z nimi...). W przypadku Bishopa
jest to coś w rodzaju... namiastki romansu, ale i tak w każdym z tych przypadków nie masz co
liczyć na romanse pokroju tych z BG. W NWN2 autorzy prawie kompletnie to olali.


Obsidian tak lubi... ''szybciej! szybciej!'' (jak w kotorze 2) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Amianowicie kiedy chcę połączyć się z jakimś serwerem w multiplayer nie mogę, ponieważ wyskakuje mi "wersje klienta i serwera nie są zgodne". Mam najnowszą łatkę, więc jak mam to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 08:53, daron90 napisał:

Czy grając sam zdobywam więcej doświadczenia, czy niezależnie od wielkości drużyny zawsze dostaję
tyle samo?


Wielkość drużyny nie ma wpływu na ilość doświadczenia, bo i doświadczenie zdobywają też ci, których w drużynie aktualnie nie masz. System jest rozwiązany tak, aby każdy członek drużyny zdobywał taką samą ilość doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 08:53, daron90 napisał:

Czy grając sam zdobywam więcej doświadczenia, czy niezależnie od wielkości drużyny zawsze dostaję
tyle samo?

doświadczenie zdobywają nawet ci pasywni członkowie ekipy, których akurat nie wykorzystujesz. po ponownym przyłączeniu można ich awansować. dokładnie tak samo jak w KOTORze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do wad pytanie: jak według was sie gra w tą gre i na ile godzin starcza??bo nudzi mi sie i niemam w co grać i chce sobie kupić tę gre ale niewiem o niej za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:07, matiz09 napisał:

mam do wad pytanie: jak według was sie gra w tą gre i na ile godzin starcza??bo nudzi mi sie
i niemam w co grać i chce sobie kupić tę gre ale niewiem o niej za dużo ;)


Dobrze sie gra. Ladna fabula kampanii, dobrze podlozone glosy, porzadne dialogi, duzo do zwiedzania, poznawania i grania.
Zle sie gra. Co jakis czas brakuje dzwiekow, lub sa zle przypisane do akcji, bywaja bledy w tlumaczeniu, ktos nawala z patchami i do tej pory oficjalnym patchem pl jest 1.04, mimo ze na zachodzie 1.06 juz dawno wyszedl, bywaja bledy uniemozliwiajace dalsza gre, optymalizacja kodu jest chyba ujemna - gra wyglada niezle, ale niezbyt rozumiem, dlaczego przy srednich detalach cos takiego ma mi sie slimaczyc po 20~fps na c2d e6300,1gb w dualu, 7600GT... nie to, zeby wygladalo zle, ale ewidentnie wymaga wiecej ze sprzetu, niz powinno ;-)

Ogolnie - jesli jestes cierpliwy i lubisz zaglebiac sie w swiat, to bedziesz mial duzo radosc, jak masz slabe nerwy, to lepiej odpusc, poki nie wyjdzie patch... hmmm 1.15... czyli tak z 2 lata, w tym tempie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto mój problem - Już przy instalacji pojawiają się nieścisłości. Po pierwsze, nie wgrywa się się katalog do gier windowsa i nie pyta mnie o umieszczenie skrótu. Mimo to, gra zostaje zainstalowana na dysku. Druga część problemu - nie jestem w stanie uruchomić gry. Klikając na ikonę i odczekująć pewną część czasu zdolny jestem tylko i wyłącznie do przeczytania, że gra nie może zostać uruchomiona. Oczywiście wymagania spełniam. Zastanawia mnie to, czy nie jest to wina, że mam Vistę? W razie co mogę dać konfigurację komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem zamrożonego mefita, a przy nim pradawną księgę. Nawet postacie z dużą wiedzą nie radzą sobie z rozczytanie tej księgi. POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisz grę i po prostu strzelaj aż trafisz na dobrą odpowiedź. Kombinacji nie jest tam zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować