Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Kolejne pytanko, próbuje zagrać na polskim serwerze. Wszystko odbywa się zgodnie z instr., ale po naciśnięciu "check and connect" płyta startuje w czytniku i po chwili pokazuje się komunikat "wystąpił problem z aplikacją NWN 2........". Co mam zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić czy mądrość/inteligencja przydaje się do czegokolwiek poza czarami? A konkretnie chodzi mi o to czy przy wyższych wartościach są dostępne inne opcje dialogowe? No i jeszcze na co wpływa charyzma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 11:21, nurz napisał:

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić czy mądrość/inteligencja przydaje się do czegokolwiek poza czarami?
A konkretnie chodzi mi o to czy przy wyższych wartościach są dostępne inne opcje dialogowe?
No i jeszcze na co wpływa charyzma?


Int/Mąd bezposrednio (rzadko) wplywaja na pojawienie sie nowych opcji dialogowych. Poza tym kazda statystyka (chyba oprocz sily) dodaje modyfikator do sprawdzania roznych umiejetnosci, akurat trojca Int/Mąd/Cha sa dosc szczodrze obdzielone w tym zakresie i daja modyfikatory do wielu umiejetnosci. Poza tym sa podstawowymi statystykami dla sporej grupki klas czarujacych. Przykladowo, odpowiednio: czarodziej, druid, czarownik. Madrosc rowniez dodaje modyfikator do rzutow na wole.

Generalnie RTFM (rowniez opisy in-game umiejetnosci, statystyk itp) - przyjemnie sie czyta, wiec nie boj sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zadania zawiązane z towarzyszami można wykonywać tylko w pierwszym rozdziale? Bo ja jestem już w drugim i do tej pory miałem raczej stałą drużynę ale postanowiłem wykonać kilka innych zadań więc zmieniłem skład ale nic z tego. Czy to jest już stracone? Było kilka przerywników dotyczących Quary i zapowiadał się ciekawy quest.
Aha i jeszcze jedno bo jest takie zadanie w Czarnystawie niedaleko krypty (jakieś dziecko prosi by uratować jego siostrę). Uratowałem tę dziewczynę i pogadałem z chłopakiem ale zadanie nadal jest aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 18:10, daron90 napisał:

Było kilka przerywników dotyczących Quary i zapowiadał się ciekawy quest.


Jej zadanie skończysz daleko w 3 akcie, także nic straconego. Natomiast w pozostałych przypadkach to zależy od konkretnej postaci, a że wszystkimi nie grałem, to tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 19:39, GanD napisał:


Jej zadanie skończysz daleko w 3 akcie, także nic straconego.


Ale czy na pewno? Ja w ogóle jej nie mam w drużynie a ostatnie zadanie z Quarą to była chyba bójka z bratem jakiejś czarodziejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że aby skończyć tamto zadanie musisz ją mieć w drużynie. Tamta bójka to był dopiero początek. Nie wiem jednak, czy jeśli przyłączysz ją w dowolnym momencie, to będziesz mógł je wykonać. Sądzę, że może być z tym problem, bo po pierwsze aby zyskać wpływ na bohatera trzeba trochę czasu i różnych sytuacji, a po drugie zadanie dotyczące Qaury jest dość mocno rozciągnięte w czasie i to też mógłby być pewien problem. Choć w pewnym momencie nawet jeśli nie będziesz miał jej w drużynie, to zostaniesz zmuszony do jej zwerbowania. Tyle że nie wiem, czy tak dzieje się zawsze, czy tylko gdy zyskałeś na nią wcześniej odpowiedni wpływ.

Jeśli Ci na tym zależy, to najlepiej popytaj ekspertów na: http://neverwinter2.gram.pl/ Prawdopodobnie taki temat ktoś tam już poruszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo 4, potem 5 z zarezerwowanym jednym miejscem dla pewnej osoby, potem 5 bez żadnej rezerwy, a na samym końcu bez ograniczeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 14:49, Mistic napisał:

Początkowo 4, potem 5 z zarezerwowanym jednym miejscem dla pewnej osoby, potem 5 bez żadnej
rezerwy, a na samym końcu bez ograniczeń :-)

Początkowo 4 - wliczając bohatera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić tę grę w wydaniu Platinium.
Czy ktoś gra na takiej konfiguracji: PIV 2,4 Ghz, 1 GB RAM, ATI 9800 Pro 128 MB (8 potoków)?
Jaki komfort gry? Czy patch 1.06 poprawia płynność, stabilność, itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 16:03, Uspatente napisał:

Zamierzam kupić tę grę w wydaniu Platinium.
Czy ktoś gra na takiej konfiguracji: PIV 2,4 Ghz, 1 GB RAM, ATI 9800 Pro 128 MB (8 potoków)?
Jaki komfort gry? Czy patch 1.06 poprawia płynność, stabilność, itp.?


Po prostu zobacz sobie wymagania sprzętowe. Możesz mieć trochę za słaby procesor:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=671&p=932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 16:14, reykan napisał:

Po prostu zobacz sobie wymagania sprzętowe. Możesz mieć trochę za słaby procesor:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=671&p=932


Heh, no jasne że je przeglądałem, ale to co na pudełku lub w sieci nie zawsze ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Moi znajomi mają albo słabsze konfigi, które wcale nie udźwigną tej gry lub super high-end, który zapewnia komfort w każdej grze. Pytanie kierowałem w nadziei, że ktoś gra AKURAT na takiej konfiguracji jak moja i podzieli się spostrzeżeniami z komfortu gry. Dodatkowo dodam (masło maślane :))) pytanie jakie najlepiej stery do Radeona, bo jedynka NN trochę "grymasiła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić z Batha? Pokonałem go i powiedział mi tylko że nadzieja jego ludu legła w gruzach i tyle. Został on i Slaan ale nie mogę z nimi porozmawiać, a wyjście blokuja kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Ostatnio postanowiłem zagrać sobie drowem, w opisie jest zaznaczone że otrzymuje on kary podczas przebywania w świetle dnia. No spoko rozumiem, tylko dlaczego kary te utrzymują się również po zmroku? Błąd jakiś czy coś? Mimo, że jest zmrok i tak pokazuje się komunikat "zastosowano lekkie kary -1".

Spotkaliście się z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 16:52, daron90 napisał:

Co mam zrobić z Batha? Pokonałem go i powiedział mi tylko że nadzieja jego ludu legła w gruzach
i tyle. Został on i Slaan ale nie mogę z nimi porozmawiać, a wyjście blokuja kamienie.


Musisz rozegrać tę bitwę tak, żeby nikt z jaszczuroludzi nie zginął, jeśli ci się to uda to dołączy do sojuszu. W przeciwnym razie musisz powtarzać walkę aż do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 09:23, kabak5 napisał:

Niezła gierka!!!trochę nudna ale można zabić nią czas.Poza tym fabuła jest fajowa.


Czy fajna fabuła nie przeczy czasem temu, że gierka jest nudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 09:29, heyboy napisał:

> Niezła gierka!!!trochę nudna ale można zabić nią czas.Poza tym fabuła jest fajowa.

Czy fajna fabuła nie przeczy czasem temu, że gierka jest nudna?

Ponieważ dużo misji jest nudnych.W mieście tak mi się nudziło że wywaliłem gierkę do szafy z nudów.
P.S:To jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować