Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Nie wiem czy zauważyliście ale po jednym z patchy jest dostępne Błogosławieństwo Waukeen dla posiadaczy edycji zwykłej.Nie dawno gdy wyciągałem na pasek umiejętności które dostałem od tych posągów zauważyłem że w atutach historycznych mam właśnie to błogosławieństwo.W Porcie Llast nawet mogę za pomocą niego kupić specjalne przedmioty u jednego z kupców.Czyżby nie dopatrzenie??To błogosławieństwo miało być dostępne tylko w EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 22:24, Bosper napisał:

Czy wie ktoś jak mozna zobaczyć statystki zwierzecego towarzysza oraz jego hp poza paskiem?



przytrzymujesz prawy przycisk myszy nad portretem towarzysza i wybierasz zbadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 22:51, Qba777 napisał:

> Czy wie ktoś jak mozna zobaczyć statystki zwierzecego towarzysza oraz jego hp poza paskiem?



przytrzymujesz prawy przycisk myszy nad portretem towarzysza i wybierasz zbadaj

Właśnie robiłem tak i nic nie działało, moze patchy wszystkich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy atut "Rzemiosło:Cudowne Przedmioty" będzie dostępny dla paladyna?? Pytam, bo w instrukcji pisze, że wymagane jest "Czarujący poziom 3+", a z tego co wiem to paladyna ma czary na poziomie 3 od 12 poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 09:47, Bosper napisał:

> > Czy wie ktoś jak mozna zobaczyć statystki zwierzecego towarzysza oraz jego hp poza
paskiem?
>
>
>
> przytrzymujesz prawy przycisk myszy nad portretem towarzysza i wybierasz zbadaj
Właśnie robiłem tak i nic nie działało, moze patchy wszystkich nie mam.


jaki masz patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 15:20, Qba777 napisał:

> > > Czy wie ktoś jak mozna zobaczyć statystki zwierzecego towarzysza oraz jego hp
poza
> paskiem?
> >
> >
> >
> > przytrzymujesz prawy przycisk myszy nad portretem towarzysza i wybierasz zbadaj

> Właśnie robiłem tak i nic nie działało, moze patchy wszystkich nie mam.

jaki masz patch?


chyba 1.04 tych najnowszych nie mam w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 15:38, Bosper napisał:

> > > > Czy wie ktoś jak mozna zobaczyć statystki zwierzecego towarzysza oraz jego
hp
> poza
> > paskiem?
> > >
> > >
> > >
> > > przytrzymujesz prawy przycisk myszy nad portretem towarzysza i wybierasz zbadaj

>
> > Właśnie robiłem tak i nic nie działało, moze patchy wszystkich nie mam.
>
> jaki masz patch?

chyba 1.04 tych najnowszych nie mam w ogóle.

polecam patch DO 1.06 972. Rozumiem ,że grasz tylko w singla. Patch 1.06 800 psuje singla. Instrukcję do patchowanie znajdziesz TU : http://neverwinter2.gram.pl/forum/viewtopic.php?t=2714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien dziwny problem w grze, dosyć ułatwiający rozgrywkę, a zarazem denerwujący tymi ułatwieniami... Ale do rzeczy.
Moi towarzysze stali się nieśmiertelni. Może ich atakować cała grupa potworów, nawalać w nich potężny mag swoimi błyskawicami, a ci stoją twardo i nad ich głowami ciągle pojawiają się tylko "0". Jeszcze lepsze jest to, że mój bohater wciąż jest ''zniszczalny'' i zachowuje się jak na bohatera przystało po porządnym gradzie ciosów (tj. pada oczywiście ;P). Trochę jest to irytujące, bo nic nie jest dla mnie przeszkodą, a gry od początku zaczynać mi się jakoś nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos moze sciagal cos takiego NWN2PL_FIX-AUDIO.rar ?

http://www.bestsharing.com/f/CapJJr217325

czemu tego nie ma na stronce gram.pl skoro to jest do wersji PL? chyba ze to cos nieoficjalnego te wtedy tego nie ruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już raz pytałem, ale nie doczekałem się odpowiedzi. Próbuję grać na oficjalnym polskim serwerze. Mam zainstalowane najnowsze łaty, world gate ściągnął też niezbędne pliki. W momencie kiedy gra ma się uruchomić pojawia się znany wszystkim komunikat: Wystąpił problem z aplikacją NWN 2...... itd -> wyślij raport o błędach, albo nie wysyłaj. Tak za każdym razem. Czy coś źle robię, może czegoś nie zainstalowałem ??? HELP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:05, Pablor napisał:

ciach


U mnie też to występowało... Spróbuj nie uruchamiać gry bezpośrednio przez World Gate tylko uruchom multiplayer''a z menu gry. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... Mam problem z zainstalowaniem najnowszej łatki. Wkładam zipa "nwn2_pc_polish_from106972_to106980'''' Do folderu z gra aktualizuje sie
a potem wyskakuje:

Twoja wersja gry: 1.06.972 Polish

Sprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.com
Aktualizowanie z pliku lokalnego: nwn2_pc_polish_from106972_to106980.zip
Wypakowywanie plików z: temp\nwn2_pc_polish_from106972_to106980.zip
Zwiekszanie objetooci: nwn2_pc_polish_from106972_to106980.rtp
Skopiowany plik: nwn2_pc_polish_from106972_to106980.rtp
Aktualizowanie plikuNWN2Toolset\Plugins\AnimationViewer.dll
Stary plik nie istnieje
Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
http://www.atarisupport.com
Zrezygnowano z patch''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepraszam jeśli pytanie już padło. Co z dodatkową płytą z Platynowej Educji, która miała być dostępna dla posiadaczy edycji premierowej? Skąd można ściągnąć materiały tam zawarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 13:55, Daerdin napisał:

Witam. Przepraszam jeśli pytanie już padło. Co z dodatkową płytą z Platynowej Educji, która
miała być dostępna dla posiadaczy edycji premierowej? Skąd można ściągnąć materiały tam zawarte?

Co to za info? Masz jakiegoś linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 13:55, Daerdin napisał:

Witam. Przepraszam jeśli pytanie już padło. Co z dodatkową płytą z Platynowej Educji, która
miała być dostępna dla posiadaczy edycji premierowej? Skąd można ściągnąć materiały tam zawarte?


Mody są gdzieś zamieszczone, a poprawka polonizacyjna dla edycji premierowej jest w przygotowaniu.
Wiem bo napisałem do Pomocy Technicznej.W kleje odpowiedź


Witam,



W chwili obecnej przygotowujemy wspomnianą przez Pana poprawkę dla wersji premierowej gry Neverwinter Nights 2. Łatka ta powinna pojawić się w przeciągu 2 tygodnii.



Pozdrawiam,

Ta wiadomość przyszła do mnie 3 sierpnia.Jak widać CDP dalej nie dotrzymuje terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować