Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Nie spotkałem jeszcze Kapłana Cieni w jaskini (tylko w ruinach zamku). Czy to może ta cut scenka z rannymi orkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:10, KBM napisał:

Nie spotkałem jeszcze Kapłana Cieni w jaskini (tylko w ruinach zamku). Czy to może ta cut scenka
z rannymi orkami?

W Jaskini Wydłuboków! idziesz idziesz idziesz! Ma przejsc do konca. A to ,że nie nie widzisz przejścia to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy musiałem mieć buga, więc zacząłem od początku... Jednakże jeszcze wcześniej natrafiłem chyba na kolejny. Gdzie jest archiwalny tom?! Poprzednie 3 były na swoich miejscach! A na załączonym screenie nic nie ma... Czy to kolejny bug?

20070901190331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:04, DEViANCE napisał:

Wtedy musiałem mieć buga, więc zacząłem od początku... Jednakże jeszcze wcześniej natrafiłem
chyba na kolejny. Gdzie jest archiwalny tom?! Poprzednie 3 były na swoich miejscach! A na załączonym
screenie nic nie ma... Czy to kolejny bug?



Jaka wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:43, Qba777 napisał:


Jaka wersja?


Nie instalowałem żadnych patchy, więc 1.0. Ściągnąłem patcha, który jest na gram.pl, jednakże tej księki nadal nie ma, mimo że wyszedłem całkowicie z Czarnystawu, porobiłem inne rzeczy i wróciłem i nadal tak jest. Na moje oko kolejny z bugów... Ech... 3 raz mi się już nie chce zaczynać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś spokojnie odpocząć w Dolinie Merdelain (po ataku cieni na twierdzę). Przeciwników jest sporo, a każdorazowo podczas odpoczynku atakują mnie jeszcze potężniejsze stwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 10:41, DEViANCE napisał:

>
> Jaka wersja?

Nie instalowałem żadnych patchy, więc 1.0. Ściągnąłem patcha, który jest na gram.pl, jednakże
tej księki nadal nie ma, mimo że wyszedłem całkowicie z Czarnystawu, porobiłem inne rzeczy
i wróciłem i nadal tak jest. Na moje oko kolejny z bugów... Ech... 3 raz mi się już nie chce
zaczynać ;P


Zacznijmy od :

Skąd masz NWN2? Stawiam ,że z zagranicy (naiwny naiwny) bo tylko tam była wersja 1.0. Jest ona MEGA spartańska. Zalecam instalowanie patchy. Bo inaczej za kądym razem będzie taka kinder suprize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 15:28, Pablor napisał:

Czy można gdzieś spokojnie odpocząć w Dolinie Merdelain (po ataku cieni na twierdzę). Przeciwników
jest sporo, a każdorazowo podczas odpoczynku atakują mnie jeszcze potężniejsze stwory.

Szansa 25%. Więc albo się bawisz zapis wczytanie. Albo grasz rozważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 17:17, Qba777 napisał:


Skąd masz NWN2? Stawiam ,że z zagranicy (naiwny naiwny)


Błąd. Mam z Polski, wygrałem w konkursie CDP.

Dnia 02.09.2007 o 17:17, Qba777 napisał:

/.../


Miałem wersję "białą"... Czyli taka jaką każdy dostawał gdy zamawiał przed/po premierze. Patcha zainstalowałem, wczytałem zapis na długo przed dostaniem się do Czarnystawu i na szczęście miałem te 4 księgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 17:22, DEViANCE napisał:

>
> Skąd masz NWN2? Stawiam ,że z zagranicy (naiwny naiwny)

Błąd. Mam z Polski, wygrałem w konkursie CDP.

> /.../

Miałem wersję "białą"... Czyli taka jaką każdy dostawał gdy zamawiał przed/po premierze. Patcha
zainstalowałem, wczytałem zapis na długo przed dostaniem się do Czarnystawu i na szczęście
miałem te 4 księgi.


Wiem wiem... (patrzy następny post) Nie sprawdziłes jaką masz wersję bo podstawowa pl to 1.02.

ta wersja często ma kaprysy. Następnym razem radzę ci zainstalować pache.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 16:54, dzawora napisał:

a czy wiadomo kiedy wyjdzie NWN2 Maska zdrajcy???

w połowie października , w polsce oczywiście trochę póxniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra kolejne pytanko, czas na walkę finałową (tak podejrzewam). Trafiłem do sali z Gariusem, koleś przekręcił kilku moich towarzyszy na swoją stronę i tworzy jakąś dziwną barierę między posągami. Jakieś rady co do tej walki ? Kogo likwidować w pierwszej kolejności ? Co atakować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:58, Pablor napisał:

Dobra kolejne pytanko, czas na walkę finałową (tak podejrzewam). Trafiłem do sali z Gariusem,
koleś przekręcił kilku moich towarzyszy na swoją stronę i tworzy jakąś dziwną barierę między
posągami. Jakieś rady co do tej walki ? Kogo likwidować w pierwszej kolejności ? Co atakować
?

Bariera? Bokiem ... bokiem tam bariery są czasowe. Ta walka jest prosta. Czarujący fajerbale a wojowie HURA! Ty spróbowałes tą bitwę zaczać? Ją się za pierwszym razem przechodzi... Napiszesz jeszcze kilka razy bo po tym czeka cię finałowo mega-trudna bitwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:58, Pablor napisał:

Dobra kolejne pytanko, czas na walkę finałową (tak podejrzewam). Trafiłem do sali z Gariusem,
koleś przekręcił kilku moich towarzyszy na swoją stronę i tworzy jakąś dziwną barierę między
posągami. Jakieś rady co do tej walki ? Kogo likwidować w pierwszej kolejności ? Co atakować
?

Przed zniszczeniem bariery rzucaj obszarówki w gariusa , amgiem przygotuj czar odesłanie , bo przyzwie do nas demona , który umie napsuc krwi. Potem rzucaj przyzywańce i uważaj na Sanda i Zhajeve , bo zazwyczaj schodzą pierwsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta walka "przedfinałowa" była dla mnie trudniejsza niż sam finał - finał był banalnie prosty. A dlaczego?? Podczas obrony Twierdzy na Rozstajach dostaje się taką sympatyczną różdżkę za pomocą której można wskrzeszać poległych :) Ja tam nie marnowałem jej na durne krasnale czy jaszczurki (a tym bardzie na "Szare Płaszcze" i te 100 ładunków mi zostało na bohaterów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie z kim trzeba podagać aby Egun przyznał się do tego że jego opowieści są nie prawdziwe i Aby Torio nie mogła go wykożystać przeciw mnie w rozprawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 20:20, Thalanthas napisał:

Niech mi ktoś powie z kim trzeba podagać aby Egun przyznał się do tego że jego opowieści są
nie prawdziwe i Aby Torio nie mogła go wykożystać przeciw mnie w rozprawie??



Obojętnie z kim porozmawiasz. Tylko nie gadaj z tymi 2 facetami,którym to Engun sie chwalił. Wystarczy jak porozmawiasz z ta kobietą przy kominku lub z właścicielem gospody. Ja tak zrobiłem i było wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować