Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2007 o 08:52, kedzior141 napisał:

Orientuje się ktoś czy poszła by mi ta gra na pentium 4 1,8ghz radeon 9550 1024mb ram. Pomocy;)

Ja miałem kompa z taką samą kartą graficzną, procesorem 1,7 i 512 ram i działało na minimalnych co prawda jak dużo zaczynało sie dziac to sie cieło ale grac sie dało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2007 o 11:47, Grzybek90 napisał:

Ja miałem kompa z taką samą kartą graficzną, procesorem 1,7 i 512 ram i działało na minimalnych
co prawda jak dużo zaczynało sie dziac to sie cieło ale grac sie dało:P


ale jaka jest przyjemność grać w ten sposób, lepiej sobie poczekać do upgrade''u kompa i wtedy zagrać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ale on sie pytał czy mu będzie działac więc mu odpowiedziałem że będzie:p Zgadzam sie że lepiej jest zrobic upgrade ale możliwe jest że on może nie miec akurat funduszy, ja jak grałem na minimalnych to odczuwałem przyjemnosc z gry dzięki wspanialej fabule co prawda nie taką jak teraz gdy gram na maksie bez żadnej zacinki ale jakaś przyjemnosc zawsze była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 11:55, Grzybek90 napisał:

Zgadzam sie ale on sie pytał czy mu będzie działac więc mu odpowiedziałem że będzie:p Zgadzam
sie że lepiej jest zrobic upgrade ale możliwe jest że on może nie miec akurat funduszy, ja
jak grałem na minimalnych to odczuwałem przyjemnosc z gry dzięki wspanialej fabule co prawda
nie taką jak teraz gdy gram na maksie bez żadnej zacinki ale jakaś przyjemnosc zawsze była:P

Wiadomo, ale mieć przycinki a mieć PRZYCINKI to duża róznica. Jedni są uparci i bedą grali nawet na super lagach, a drugim się wydaje, że bedą mogli tak grać. Po prostu uważam, że jak kolega nie grał juz w coś na dużych lagach i nie jest na to przygotowany to lepiej żeby zrobił jak mówiłem. Jednak gra jest warta świeczki szczególnie od momentu oskarżenia w sprawie masakry zaczyna się robić ciekawie i nietypowo dla standardowych RPG. Mimo iż fabyła prowadzi za raczkę to takie smaczki jak proces, zarzadzanie warownią, konflikty rasowe, rozmowy w drużynie dają naprawde super klimat. Do tego jak ktoś lubi sysetm D&D to pozycja obowiązkowa. O ile NVN 1 nie prowadziło za rączke to było nudne jak flaki z olejem, jednak NVN 2 to naprawde ciekawa gra(zwarzywszy na dzisiejsze gnioty jak Gothic 3(którego nie moge skończyć bo jest długi, nudny i bez fabuły) to ta gra wzbija sie na wyżyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2007 o 20:46, Bosper napisał:

Jednak gra jest warta świeczki szczególnie od momentu oskarżenia w sprawie masakry
zaczyna się robić ciekawie i nietypowo dla standardowych RPG.


Właśnie niedawno miałem to oskarżenie, i potwierdza, twoje słowa, gra zaczyna się od tego momentu robic bardzo ciekawa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To gdzie jest w końcu ten płaszcz Nashera, jest może jakaś stronka z przedmiotami i miejscami gdzie można je znaleźć, bo chciałem zdobyć ten komplet, ale niestety nie wiem gdzie jest płaszcz ani rękawice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to ptanie na następujący temat: romanse.

Wiem na pewno (chociaż mam dopiero zamiar zagrać w tą grę), że dostępne jest dwoje "ukochanych": druidka "tree-hugger" i świętoszkowaty paladyn (czyli powtórka z Jaheiry i Anomena z BG2). Moje pytanie brzmi następujaco: czy istnieją jakieś mody dodające np. mozliwość poderwania Neeshki, Bishopa czy kogokolwiek(a moze byc i czegokolwiek) ciekawszego od wspomnianej pary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zassalem przed chwila najnowszego patcha do Neverwinter 2, problem w tym ze nie wiem jak go zainstalowac.
Jest to typ pliku RTP, musze uzyc jakis specjalny program? bo sam juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 14:59, Alamut napisał:

Szkoda... Mam nadzieje, że w Masce Zdrajcy poszerzą liste o kilka ciekawych NPC.


Napewno. Jak będą nowe lokacje, to i zapewne pojawią się nowi NPC. MZ ma być bardziej osobliwa - mam nadzeję, że postacie będą równie ciekawe co w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 10:09, lewak napisał:

> Szkoda... Mam nadzieje, że w Masce Zdrajcy poszerzą liste o kilka ciekawych NPC.

Napewno. Jak będą nowe lokacje, to i zapewne pojawią się nowi NPC. MZ ma być bardziej osobliwa
- mam nadzeję, że postacie będą równie ciekawe co w podstawce.

Podobno mają być 2 NPC znane z podstawki. Moim zdaniem jest szansza na Khelgara , Neeshkę , Bishopa lub

SPOILER

ammona.

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 10:11, Asthariel napisał:

> > Szkoda... Mam nadzieje, że w Masce Zdrajcy poszerzą liste o kilka ciekawych NPC.

>
> Napewno. Jak będą nowe lokacje, to i zapewne pojawią się nowi NPC. MZ ma być bardziej
osobliwa
> - mam nadzeję, że postacie będą równie ciekawe co w podstawce.
Podobno mają być 2 NPC znane z podstawki. Moim zdaniem jest szansza na Khelgara , Neeshkę ,
Bishopa lub

SPOILER

ammona.

SPOILER



A według mnie Khelgar i Kasavir lub A.Jerro. Bo chyba nie dadzą NPC, którzy nas w podstawce zdradzili,ale to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2007 o 10:25, dzawora napisał:


A według mnie Khelgar i Kasavir lub A.Jerro. Bo chyba nie dadzą NPC, którzy nas w podstawce
zdradzili,ale to moje zdanie :)

Zawsze moga zrobic jak w KoTORZe 2 , cvzyli na początku gry odowiadamy na pytania jak się potoczyła 1 ześć , czyli np. kto cię zdradził. A moim zdaniem nie bedzie postaci z którymi się romansowało (czyli paladyn) , bo mają byc nowe romanse , a stare sympatie razej by na to nie pozwoliły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, kto Cię zdradził, zależało od Twoich stosunków z daną postacią. Więc raz Cię zdradziła Neeshka, a raz Qara. Mógł również nie zdradzić nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 13:27, PolishWerewolf napisał:

To, kto Cię zdradził, zależało od Twoich stosunków z daną postacią. Więc raz Cię zdradziła
Neeshka, a raz Qara. Mógł również nie zdradzić nikt.

SPOILER

zawsze przynajmniej 2 osoby zdradzają : Bishop (choc da się go przekonac , żeby z nami nie walczył , tylko sobie poszedł) i ktoś z dwójki Quara/Sand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Bishopa bardzo łatwo przekonać do nieuczestniczenia w walce. Raz Qara i Sand stali po mojej stronie ramię w ramię. Być może był to też kolejny błąd gry. Jednak miałem właśnie walkę sam na sam.

EDIT: To znaczy nie sam na sam :) Ja z pełnym składam na jednego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 13:32, PolishWerewolf napisał:

SPOILER

Bishopa bardzo łatwo przekonać do nieuczestniczenia w walce. Raz Qara i Sand stali po mojej
stronie ramię w ramię. Być może był to też kolejny błąd gry. Jednak miałem właśnie walkę sam
na sam.

EDIT: To znaczy nie sam na sam :) Ja z pełnym składam na jednego :)

I Quara i Sand zostali? To fenomen , nie znam nikogo , komu by się cos takiego przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię, możliwy błąd gry. A tych było sporo...

Na ten przykład Khelgar został w pierwszej karczmie i za diabła nie chciał się stamtąd ruszyć. Ani z nim porozmawiać, ani wydać polecenia. A drużynie po walce też nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować