Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Jakie macie przypuszczenia odnośnie squlea cudownego RPG`a jakim jest NWN??

Osobiście powiem tak, grę jak i twórców darzę szacunkiem bardzo dużym, oraz moje nadieje dotyczące dwójki są ogromne. Mimo to widziałem ostatnio dwa oficjalne screeny i stwierdzam, że to nic szczególnego. Owszem grafika ładna ale nie zniewala, spodziewałem się bardziej czegoś w czym od razu się zakocham. Tymczasem broń wygląda jak pomalowana farbą, aby nie odbijała światła. Budynki (a wzasadzie jeden budynek) jest taki...hmmm...płaski, drzwea są takie sobie. Natomias nie mam najmniejszych zarzutów do potworów. Tu widać, że twórcy się postarali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>. Tymczasem broń wygląda jak pomalowana farbą, aby nie odbijała światła. Budynki (a wzasadzie jeden budynek)

Dnia 06.10.2005 o 16:39, Szarik PL napisał:

jest taki...hmmm...płaski, drzwea są takie sobie. Natomias nie mam najmniejszych zarzutów do potworów. Tu widać, że twórcy
się postarali.


A jaki ma być budynek? Wypukły? ;-) Jesli jednak dobrze rozumuje, to nie powinienes sie martwic, bo efekty wyboi czy wypukłosci można dodac pod koniec tworzenia gry i wtedy budynki beda "wypukłe" :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nawet może all być w 8bitach kolorów (no może przesadzam) bo się liczy raczej mechanika samej gry (rozwój postacim, schemat zadawana obrażeń itp.) reszta to raczej kosmetyka jak dźwięk i obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:48, Halab napisał:


>. Tymczasem broń wygląda jak pomalowana farbą, aby nie odbijała światła. Budynki (a wzasadzie jeden budynek)
> > jest taki...hmmm...płaski, drzwea są takie sobie. Natomias nie mam najmniejszych zarzutów do potworów. Tu widać, że twórcy

> się postarali.

A jaki ma być budynek? Wypukły? ;-) Jesli jednak dobrze rozumuje, to nie powinienes sie martwic,
bo efekty wyboi czy wypukłosci można dodac pod koniec tworzenia gry i wtedy budynki beda "wypukłe" :-).



hahha, nie no bez przesady. Nie chodzi mi o wypukłośc rodem z zdjęć Pameli Anderson tylko o to, że zamek, a wzasadzie jegą część wygląda jak tektura. Jest TYLKO ściana przednia, tak jakby to była kartonowa ściema.-->MAKIETA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2005 o 19:13, Szarik PL napisał:

hahha, nie no bez przesady. Nie chodzi mi o wypukłośc rodem z zdjęć Pameli Anderson tylko
o to, że zamek, a wzasadzie jegą część wygląda jak tektura. Jest TYLKO ściana przednia, tak jakby to była kartonowa ściema.-->MAKIETA.


Rozumiem :). Luzik, mysle, ze w wersji finalnej nie pozwola sobie na takie cienkie budynki z tektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tworcy robili potwor przypominajac sobie wlasne tesciowy :D a budynki robili majac w glowach ich obiadki :F miejmy nadzieje ze NWN 2 przerosnie "wielkiego brata" i powstanie hit na miare next genow (metafora taka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że NWN 2 zostanie wydane i spolszczone przez CDP. Nie wiem jakie są aktualne stosunki między Atari a CDP, jednak nie sądzę, aby od czasu zaprzestania współpracy między tymi firmami coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka ze to nie odpowiedz ale gdzies to opcje wcielo :/
do AK129
CDP nie wydaje juz gier Atari :( a napewno ich spolczac nie bedzie :( jednak wolalbym dostac NWN np od Cenegi za 99 zl z dwoma wersjami jezycznymi :) a cdp jako dobry gest na koniec mogliby wydac "premiowane moduly do nwn" ze wPLN powiedzmy za 30 wPLN wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 08:54, Brad napisał:

sorka ze to nie odpowiedz ale gdzies to opcje wcielo :/
do AK129
CDP nie wydaje juz gier Atari :( a napewno ich spolczac
nie bedzie :( jednak wolalbym dostac NWN np od Cenegi za 99 zl z dwoma wersjami jezycznymi :) a cdp jako dobry gest na koniec
mogliby wydac "premiowane moduly do nwn" ze wPLN powiedzmy za 30 wPLN wszystkie :)


Masz rację, gdyby je wydali i dali możliwość kupna za wPLN było by super :). Co do NWN 2, oby tylko nie okazało się, że będzie u nas kosztować 159zł i dostępna jedynie w ang. wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link pierwszy ---> http://img257.imageshack.us/img257/9906/nwn6oo.png

Tutaj nie mam większych zarzutów, no może nie licząc tej broni któa wygląda jak pomalowana ołowiem albo jakąs inną substancją która nie odbija światła.

Link drugi ---> http://img276.imageshack.us/img276/7279/nwn22ti.png

A tutaj sami zobaczcie. Ten "zamek" nie wygląda jak zamek, chyba że, został rozwalony przez jakiś czar, ale powinny przecież pozostać jakieś kawałki ścian bocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:01, Szarik PL napisał:

Link pierwszy ---> http://img257.imageshack.us/img257/9906/nwn6oo.png

Tutaj nie mam większych zarzutów, no może
nie licząc tej broni któa wygląda jak pomalowana ołowiem albo jakąs inną substancją która nie odbija światła.

Link drugi
---> http://img276.imageshack.us/img276/7279/nwn22ti.png

A tutaj sami zobaczcie. Ten "zamek" nie wygląda jak zamek,
chyba że, został rozwalony przez jakiś czar, ale powinny przecież pozostać jakieś kawałki ścian bocznych.


Może te screeny nie są prawdziwe. Czytałem gdzieś, że pojawiły się takowe w necie. Chociaż kto wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neverwinter pierwszy i dodatyki były (i są) super, a co do nwn2 to nawet nie muszą dużo poprawiać bo ogólnie gra się rewelacyjnie, mogli by trochę poprawidź Grafike (chodz i tak jest niezła) i stworzyć kampanie w Sembi, Cormyrze lub Dolinach. Żeby tylko nic nie zmieniali w Multiplayerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogliby zrobic cos ala fabula z Morrowinda :D graficzke niech poprawia bo z tych screenow wyglada jak z kotora tylko ze z mieczami :PP i niech storza cos zeby na GeForce 4 MX chodzilo :) bo nie chce mi sie upgradowac sprzetu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 18:12, Konrad512 napisał:

Tak a propos to czemu nie ma w sklepie gram.pl pierwszego Neverwintera??

Na razie w sklepie w ogóle jest mało gier. Ja także czekam na pojawienie się w nim neverwintera, szczególnie edycji kolekcjonerskiej i mam nadzieję, że niedługo się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli sa to oficjalne screeny to czemu sa na tych ftp, a nie innych? Ja bym nie bral pod uwage tego puki nie bedzie czegos na oficjalnej stronie nwn czy na innej stronie obsydian, czy BioWare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować