Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Skoro gra została wydana po polsku, to po co tworzyć nieoficjalne? Mija się to z celem. 95% nieoficjalnych spolszczeń zawiera w sobie pliki ze spolszczeń oryginalnych. Więc po prawdzie - są one również nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo to, że grę dostałeś razem z kartą graficzną, to jednak dokonałeś jej zakupu. Posiadasz więc licencję na wersję angielską, a nie polską. Nie przysługuje Ci więc spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem Maskę Zdrajcy i naprawdę się nie zawiodłem. Dodatek był dokładnie taki jaki powinien być - ciekawy, z naprawde zakręconą fabułą no i imho wygląda zdecydowanie ładniej niż podstawka. Jest też bardziej przesycony akcją ;] Jedyne do czego można się przyczepić to że jest krótki i grając wojownikiem praktycznie żadna walka nie stanowi wyzwania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem maskę zdrajcy i mnie zastanawia co powinno być w środku pudelka bo nigdzie nie pisze, a w środku jest sporo miejsca a tam tylko płytka, tak wiec się pytam czy coś oprócz płytki i k. rej. powinno coś być, przypominam, że chodzi mi o to co jest w środku, czyli bez poradnika i instrukcji :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:48, Szympek napisał:

Kupiłem maskę zdrajcy i mnie zastanawia co powinno być w środku pudelka bo nigdzie nie pisze,
a w środku jest sporo miejsca a tam tylko płytka, tak wiec się pytam czy coś oprócz płytki
i k. rej. powinno coś być, przypominam, że chodzi mi o to co jest w środku, czyli bez
poradnika i instrukcji :P.


W samym plastikowym pudełku jest tylko płyta i karta rejestracji natomiast w tym ''''papierowym'''' wspominane pudełko, instrukcja i poradnik ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:40, dominik713 napisał:

Mam pytanie.Jak by gra chodziła na takim komputerze:GeForce 6200,1GB RAM,AMD Sempron 2600 +.Z
góry dziękuję za odpowiedź.


Ja bym radził upgrade, sprzęt jest za słaby. Może NWN 2 pójdzie, ale fajerwerków i płynności nie oczekuj (gra ma to do siebie, że nawet na dobrych komputerach potrafi haczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra genialna. NWN 2 jest prawie grą bezbłędną. Jedynym mankamentem - według mnie - są małe tereny i te częste mapy świata. A pozatym gra wymiata. Wcześniej grałem w NWN, które wtedy uwarzałem za wzorzec cRPG. Ale teraz to się zmieniło NWN 2 jest pod każdym względem lepsze od NWN. Oczywiście jest to ocena subiektywna. Wracam grać moim palem ;].

Ocena:

Grafika-8/10
Dźwięk-9+/10
Grywalność-10/10
Ocena ogólna-10/10
(w przypadku NWN 1 byłoby to 9 ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:34, Robert'cik napisał:

Ja NWN1 dałbym w porywach 1/10. Za to co do oceny NWN2 to się w pełni zgadzam.


Eeee. Przegiąłęś stary 1/10 takiemu tytułowi ??!! Coś Ci się chyba stało w głowę za przeproszeniem. Herezja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:42, Leslaw555 napisał:

> Ja NWN1 dałbym w porywach 1/10. Za to co do oceny NWN2 to się w pełni zgadzam.

Eeee. Przegiąłęś stary 1/10 takiemu tytułowi ??!! Coś Ci się chyba stało w głowę za przeproszeniem.
Herezja !!


A pokaż mi w tej grze fabułę. Pokaz mi w tej grze grywalność. Niii ma. Diabli wzięli?
To nie temat o tej grze. Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:34, Robert'cik napisał:

Ja NWN1 dałbym w porywach 1/10. Za to co do oceny NWN2 to się w pełni zgadzam.

A jak długo grałeś w pierwszą część nevera żeby dać taką słabą ocenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:52, GraczZ napisał:

> Ja NWN1 dałbym w porywach 1/10. Za to co do oceny NWN2 to się w pełni zgadzam.
A jak długo grałeś w pierwszą część nevera żeby dać taką słabą ocenę?


Przeszedłem całą, z wielkim bólem, i tylko dlatego, że wydałem na nią te 20zł.
Koniec offtopu, jarzycie? Ja już nie odpowiadam na wasze pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:47, Robert'cik napisał:

> > Ja NWN1 dałbym w porywach 1/10. Za to co do oceny NWN2 to się w pełni zgadzam.

> A jak długo grałeś w pierwszą część nevera żeby dać taką słabą ocenę?

Przeszedłem całą, z wielkim bólem, i tylko dlatego, że wydałem na nią te 20zł.
Koniec offtopu, jarzycie? Ja już nie odpowiadam na wasze pytania.



5 min. temu zainstalowałem NWN2 (miałem razem z kartą graficzną ) ,nie podoba mi się ta gra a szczególnie sterowanie myszką :( Polecam gothica według mnie jest lepszy od NWN2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:59, VanGogh napisał:

5 min. temu zainstalowałem NWN2 (miałem razem z kartą graficzną ) ,nie podoba mi się ta gra
a szczególnie sterowanie myszką :( Polecam gothica według mnie jest lepszy od NWN2


Tyle, że w NWN 2 sterujesz więcej niż 1 osobą naraz - chociaż nie trzeba tego robić, ale niekorzystanie z tej opcji jest fatalnym zubożeniem - a w Gothicu tylko jedną osobą, poza tym liczba uderzeń w klawiaturę = liczba uderzeń. W NWN tego brak, wystarczy kliknąć raz, postać atakuje do śmierci przeciwnika (bądź swojej). Gothic i NWN 2 należą do tego samego gatunku, ale totalnie się od siebie różnią w systemie walki. Fakt faktem, może Tobie to nie odpowiadać, tak jak w Gothicu nie odpowiada mi tamten system walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacy towarzysze oprócz Khelgara (który może zostać mnichem) mogą awansować indywidualnie w grze, jeśli będziemy mieli ich wysokie poparcie i wykonamy odpowiednie zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować