Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 19:02, MasterHeroes napisał:

Jakimi postaciami przeszliście podstawkę?? Chodzi mi o rasę/klasy. Poziomy nieważne.
I na którym mniej więcej poziomie skończyliście?? Co zacznę kimkolwiek grać to albo stwierdzam
że bez towarzyszy niemam szans albo że robię postać bez sensu bo i tak gram inną.



Teraz przechodzę człowiekiem wojownik/ mistrz broni. Mam zamiar ukonczyć na 20 co jest wielce prawdopodobne. Poprzedni raz przeszedlem człowiekiem czarownik/ łotrzyk/ mistyczny oszust. Grało się całkiem przyjemnie i nie narzekałem ze względu na sporą możliwą liczbę czarów do użycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:31, Thalanthas napisał:

> Jakimi postaciami przeszliście podstawkę?? Chodzi mi o rasę/klasy. Poziomy nieważne.

> I na którym mniej więcej poziomie skończyliście?? Co zacznę kimkolwiek grać to albo
stwierdzam
> że bez towarzyszy niemam szans albo że robię postać bez sensu bo i tak gram inną.



Teraz przechodzę człowiekiem wojownik/ mistrz broni. Mam zamiar ukonczyć na 20 co jest
wielce prawdopodobne. Poprzedni raz przeszedlem człowiekiem czarownik/ łotrzyk/ mistyczny
oszust. Grało się całkiem przyjemnie i nie narzekałem ze względu na sporą możliwą liczbę
czarów do użycia.

A jak przeszedłeś zadanie w którym musisz wejść do posiadłości tego informatora stray w I akcie?? Ja tego niepotrafiłem przejść be przerwy mnie zabijali. A grałem wtedy czarownikiem. Poza tym miałem jakiegoś buga i Elanee nieszła a mną ani nie walczyła sama od siebie tylko ja musiałem nią sterować. To mnie wkurzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:45, MasterHeroes napisał:

A jak przeszedłeś zadanie w którym musisz wejść do posiadłości tego informatora stray
w I akcie?? Ja tego niepotrafiłem przejść be przerwy mnie zabijali. A grałem wtedy czarownikiem.
Poza tym miałem jakiegoś buga i Elanee nieszła a mną ani nie walczyła sama od siebie
tylko ja musiałem nią sterować. To mnie wkurzało.



Nie było to proste ale dzięki Khelgarowi dałem radę a sam miałem kilka dobrych czarów ofensywnych więc nie było tak źle. A jak towarzysz nie chce iść za tobą to robisz taki myk: V potem E i znów E czyli tabela rozkazów, badaj (chyba) i podążaj/ chodź za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:55, Thalanthas napisał:

> A jak przeszedłeś zadanie w którym musisz wejść do posiadłości tego informatora
stray
> w I akcie?? Ja tego niepotrafiłem przejść be przerwy mnie zabijali. A grałem wtedy
czarownikiem.
> Poza tym miałem jakiegoś buga i Elanee nieszła a mną ani nie walczyła sama od siebie

> tylko ja musiałem nią sterować. To mnie wkurzało.


Nie było to proste ale dzięki Khelgarowi dałem radę a sam miałem kilka dobrych czarów
ofensywnych więc nie było tak źle. A jak towarzysz nie chce iść za tobą to robisz taki
myk: V potem E i znów E czyli tabela rozkazów, badaj (chyba) i podążaj/ chodź za mną.

Dzięki za pomoc. Tym razem spróbuję łowcą. Fajnie się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:59, MasterHeroes napisał:

Dzięki za pomoc. Tym razem spróbuję łowcą. Fajnie się zapowiada.


Grałem też łowcą ostatnio ale jako że chciałem przejść grę złym to przestalem i zacząłem moim wojownikiem. Łowca może być ale tylko na dystans. Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może "Obrońca Warowni"? Jeśli tak to musisz przejść etap walki w obronie warowni (ten na murach) z minimalnymi (a być może żadnymi) stratami we wspierających Cię oddziałach. Jest to trudne ale da się osiągnąć, musisz mieć przygotowanych sporo czarów leczących oraz zaklęcia bojowe masowego rażenia które pozwolą Ci na szybkie usuwanie przeciwników i niszczenie wież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:19, Thalanthas napisał:

W jaki sposób można dostac atut historyczny pogromca warowni czy jakoś tak??

Chodzi ci chyba o atut ''Postrach Warowni''. Musisz mieć Uncusa i Caelrynę w Warowni, to raz. Uprzejmość Szarych Płaszczy w Warowni musi być niska. Trzeba mieć wybudowaną wieżę maga. Do Warowni nie można wziąć Joy ani Światła Niebios. Nie można mieć też wybudowanej świątyni Tyra, a charakter postaci musi być zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 16:51, MasterHeroes napisał:

Czy barda da się przerobić barda na postać złodzieja?? Taki łotrzyk i grajek uliczny
w jednym.


Możesz wybrać sobie jako klasę prestiżową zabójcę, nie wiem jednak, czy będziesz miał możliwość kradzieży (chyba, że jako bard).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:35, Thalanthas napisał:

Ech... Jeszcze jedno pytanie: czy jeśli chce zakończyć grę po stronie Króla Cieni to
lepiej jeśli Elanee odejdzie ode mnie przy kręgu?


Niby będziesz miał wtedy jedną osobę mniej przeciwko sobie.

Dnia 23.08.2008 o 20:35, Thalanthas napisał:

I czy jeśli bym miał romans z Casavirem
(gram dziewczyną) to czy on stanie po mojej stronie??


Wątpię. Koniec końców to paladyn...

Dnia 23.08.2008 o 20:35, Thalanthas napisał:

I czy Neeshka po odnalezieniu jej
w komnacie KC to jeśli będe miał na nią odpowiedni w[pływ o czy będzie walczyć dla mnie
po stronie KC czy przeciwko mnie??


Niestety nie wiem.
W mojej opinii jednak nie warto aż tak kombinować - tą walkę zawsze da się przejść a jeśli już naprawdę będziesz miał w niej problemy to po prostu wczytaj sejwa z przed niej i zabierz swoim towarzyszom cały sprzęt (i np. wrzuć te wszystkie zbroje i bronie do plecaka Sanda żeby go przygwoździć do ziemi), opróżnij im także księgi czarów z zapamiętanych zaklęć. Po takim potraktowaniu każdy kto opowie się przeciwko Tobie będzie po prostu kolejną owcą idącą na rzeź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:35, Thalanthas napisał:

Znowu chciałbym zadać to pytanie na które nie dostałem odpowiedzi: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&pid=6530.


"Ech... Jeszcze jedno pytanie: czy jeśli chce zakończyć grę po stronie Króla Cieni to lepiej jeśli Elanee odejdzie ode mnie przy kręgu? I czy jeśli bym miał romans z Casavirem (gram dziewczyną) to czy on stanie po mojej stronie?? I czy Neeshka po odnalezieniu jej w komnacie KC to jeśli będe miał na nią odpowiedni w[pływ o czy będzie walczyć dla mnie po stronie KC czy przeciwko mnie??"

A da się grę zakończy po stronie króla cieni? O_o
Zakończenie jest tylko jedno..
Jeśli masz odpowiedni wpływ na Casavira to będzie walczył po twojej stronie.
Jeśli będziesz miał duż wpływ na Nesshkę to będzie walczyć po twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:54, 332 napisał:

A da się grę zakończy po stronie króla cieni? O_o


Da się, trzeba jednak mieć zły charakter.

Dnia 23.08.2008 o 20:54, 332 napisał:

Zakończenie jest tylko jedno..


Nie. Jak napisałem wyżej jest alternatywne zakończenie tej historii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 16:54, Deto napisał:

Jest dużo łotrowskich klas prestiżowych, podręcznik w dłoń i zbuduj coś swojego. :)

Bard/Łotrzyk i można dodać Mistycznego Oszusta, powinno się nadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 12:34, Thalanthas napisał:

Gdzie moge znaleźć rzeczy potrzebne do ponownego uruchomienia konstrukta w Warowni??
I jak robić by uprzejmość białych płaszczy była niska do końca??

Składniki są w Ruinach Arvahn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować