Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Chyba coś sknociłem - tam, gdzie trzeba wysadzić głazy zastawiające drogę do obozu orków. Gdy był dialog o zabraniu skrzyni z materiałami wybuchowymi wybrałem opcję"zabierzemy tylko te stabilne"... po wybuchu część gazów została, więc co ja mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:52, Fleming08 napisał:

Chyba coś sknociłem - tam, gdzie trzeba wysadzić głazy zastawiające drogę do obozu orków.
Gdy był dialog o zabraniu skrzyni z materiałami wybuchowymi wybrałem opcję"zabierzemy
tylko te stabilne"... po wybuchu część gazów została, więc co ja mam teraz zrobić?



Musisz wziąć wszystkie sfery ognia, również te niestabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 18:44, audioslave2000 napisał:

/cut/

Kliknij na taką małą ikonkę obok ikony odpoczynku, ja też coś takiego miałem i wystarczyło
na to kliknąć - ta ikno na włączanie/wyłączanie SI. :)


Dzięki za pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o dodatkowe zadania przywołania diabła Mefasma. Jerro kazał zebrać mi 4 składniki, aby można było go przywołać w warowni.
Nie mam pojęcia gdzie szukać słabej esencji mocy i... złotego naszyjnika? Już prawie koniec gry mam, a chciałbym to wykonać. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy. Wiem tylko że chciałbym walczyć dwoma mieczami naraz i łukiem. Rasa to Srebrny elf. I teraz nie wiem jaka klasa wybrać bo słyszałem ze Srebrne elfy zaklinają bron czy jakoś tak. Proszę wiec o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:43, Lukas1992 napisał:

Jeszce jedno pytanie. Dlaczego mają tyle bóstw kultur świat klas i ras. Nie cha zrobić
NWN MMO? Może jakaś petycje machnąć?


NWN2 ma już multi. Po co robić z niego MMO? Chociaż pomysł niezły. Jak napiszesz coś do twórców to nic nie stracisz, jedynie zyskasz :) Warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Zaklinać broń może każda rasa tylko musi mieć do tego jakąś klasę magiczną, ale w kampanii i tak spotkasz odpowiednie postacie więc się tym akurat martwić nie musisz.

Lepiej żeby postać specjalizowała się w jednej rzeczy, ale i taką też by się dało zrobić w miarę sensowną. Jakimś specem w dziedzinie powerbuildów nie jestem, ale myślę, że tym przypadku nieźle by się sprawdził woj zmieszany z mistrzem broni (chyba, że nie jesteś zdecydowany jaką bronią chcesz walczyć, wtedy zostaw samego woja) i uczniem czerwonego smoka (żeby wziąć tą klasę musisz mieć 1 poziom barda lub czarownika i 8 rang wiedzy) jeżeli masz Maskę.

Jeżeli masz tylko podstawkę to build taki sam, ale bez mistrza broni. Cechy przypakuj w zręczność - uczeń czerwonego smoka daje w sumie +8 do siły (z tego 4 na 10 lvl więc warto mieć go na najwyższym możliwym poziomie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś polecić kilka dobrych fabularnie modułów do NWN2+MotB? Nie muszą być koniecznie po polsku.
Nie siedzę w tym temacie zbytnio, nie grałem jeszcze w żadną przygodę od fanów i uznałem, że już najwyższy czas spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Neverwinter Nights 2. Mianowicie gdy chcę pograć przez Internet nie mogę dołączyć do żadnego serwera, ponieważ pojawia się komunikat: "Wersje klienta i serwera nie są zgodne". Wersja gry, którą posiadam to 1.06. Nie wiem co robić, gdy kliknę na dane o serwerze, większość z nich ma wersję 1409. Czy należy pobrać jeszcze jakiegoś nowszego patcha? Proszę o pomoc!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie gram w multi ale wydaje mi się że większość serwerów NWN2 wymaga w chwili obecnej zainstalowanego dodatku Maska Zdrajcy (oczywiście spatchowanego do najnowszej wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:13, Karharot napisał:

Sam nie gram w multi ale wydaje mi się że większość serwerów NWN2 wymaga w chwili obecnej
zainstalowanego dodatku Maska Zdrajcy (oczywiście spatchowanego do najnowszej wersji).


To znaczy, że nie można pograć w multi jeśli się ma samą podstawkę? Beznadziejne rozwiązanie. Powinny być osobne serwery, przecież to dwie inne gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś można było pograć ale ponieważ dodatek wprowadził dodatkowe możliwości do gry (także w podstawce) jak np. nowe rasy i klasy większość serwerów przerzuciła się na NWN2 + MZ aby umożliwić graczom korzystanie z nowych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam pograć Władcą Burz / Kapłanem Bopjowym, tylko nie wiem, jaka klasa podstawowa będzie lepsza. Druid? Szaman? Ulubieniec Bogów? No i rasa - Leśny Elf, albo Aasimar. I czy któraś z powyższych klas dostaje atut Cięzkie Zbroje, czy sam będę musiał go wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować