Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 15:51, Bart_GT napisał:

Pytanie techniczne:

Dostanę NWN2 wraz z kartą graf. (ENG) Nie byłoby problemu zainstalować oryginalnej polskiej
wersji Maski Zdrajcy? :)

Byłby problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:59, Asthariel napisał:

> Pytanie techniczne:
>
> Dostanę NWN2 wraz z kartą graf. (ENG) Nie byłoby problemu zainstalować oryginalnej
polskiej
> wersji Maski Zdrajcy? :)
Byłby problem.


Jak duży? Tzn. jest możliwość aktualizacji ENG do PL i dopiero wtedy instalacja dodatku jest możliwa czy mogę się bujać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:19, Bart_GT napisał:

> > Pytanie techniczne:
> >
> > Dostanę NWN2 wraz z kartą graf. (ENG) Nie byłoby problemu zainstalować oryginalnej

> polskiej
> > wersji Maski Zdrajcy? :)
> Byłby problem.

Jak duży? Tzn. jest możliwość aktualizacji ENG do PL i dopiero wtedy instalacja dodatku
jest możliwa czy mogę się bujać?

Z tego co wiem, pozostaje ci kupić angielską Maskę, lub polską podstawkę, choć łba nie dam sobie uciąć... NWN2 jest teraz za 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Chcę przydzielic Jalbouna z Luskanu do ćwiczenia żołnierzy w mojej Warowni, ale gdy pytam Kanę o niego, rozmowa się wyłącza.Przed chwilą z nią gadałem, ale jeszcze go nie przydzieliłem, bo nie byłem pewny, doczego się przyda najlepiej.Teraz chcę go przydzielić do czegoś, a nie mogę.Jak poradzić na ten bug?

PS. Nie, polska wersja nie jest kompatybilna z angielską i odwrotnie.I nic nie da się z tym zrobić, niestety.Tak przynajmniej wszędzie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z tym błędem, na wypadek gdybyś znalazł na ten problem jakąś radę powiem od razu że Jalbouna najlepiej jest przydzielić do zadań specjalnych - to dość szemrany typ i nie najlepiej radzi sobie z innymi zadaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzielnicy handlowej w ostatnim rozdziale jest zamknięty dom(dawna siedziba Leldona) przed wejściem do Czarnystawu.Jest zamknięty.Ktoś zawsze mówi ''wynocha'', gdy pytam, czy mogę wejść itd.Jak się tam dostać?Aha, zabiłem Axle''a i ponoć Moira ma mi dać za to kasę.Gdzie ją mogę znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moira ukrywa się właśnie w domu Leldorna, aby się do niego dostać musisz najpierw poznać hasło. Udaj się w miejsce gdzie niegdyś była baza Githyanki, zastaniesz tam grupę złodziei próbujących dokonać włamania, kiedy zaczną uciekać podążaj za nimi aż zaprowadzą Cię do kryjówki Moiry i zdradzą hasło.
Jedna sprawa - jeśli zabiłeś Axle od ręki bez wcześniejszej rozmowy z Moirą to złodzieje mogą się nie pojawić - w takim wypadku możesz zapomnieć o nagrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do ostatniej walki.

Kiedy Król Cieni rozdziela się na wiele mniejszych mam dotykać tych posągów aby go niszczyć... Ale jak dotykam to chyba nic się ne dzieje, a przeciwników przybywa. Jak to ma wyglądać?
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotykanie tych posągów regeneruje Twoje moce Rytuału Oczyszczenia, używaj tych mocy na cieniach po czym natychmiast biegnij do odpowiednich posągów aby je odnowić (każdy posąg jest przyporządkowany do innej mocy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 23:51, Vaxinar napisał:

I tylko tym da się je zniszczyć?


Nie, skuteczne są również normalne czary i ataki. Moce Rytuału mają być po prostu ułatwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem ich, ale teraz jeszcze dziwniejsza sprawa.
Król zjednoczył się znów w jedność, ale... nie atakuje mnie i nie da się z nim pogadać... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie... Grobnara już dawno nie mam, bo coś się zchrzaniło. :/
Spróbuje pokopiować te pliki towarzyszy i wczytać save, ale wątpie, aby wrócił. A jak nie to... kampania od nowa? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 12:48, Vaxinar napisał:

Spróbuje pokopiować te pliki towarzyszy i wczytać save, ale wątpie, aby wrócił.


Mimo wszystko życzę Ci aby się udało.

Dnia 14.12.2008 o 12:48, Vaxinar napisał:

A jak nie to... kampania od nowa? :/


Od momentu w którym Grobnar zniknął, chociaż naprawdę najlepiej by było gdyby skopiowanie plików zadziałało bo jesteś zaledwie kilka minut od końca gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 12:48, Vaxinar napisał:

Spróbuje pokopiować te pliki towarzyszy i wczytać save, ale wątpie, aby wrócił.


W takich wypadkach pomocna bywa konsola debugowania. Możesz za jej pomocą (kr_roster_edit) sprowadzić do drużyny jakąś postać, która zniknęła. Sądzę, że spróbować nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:10, Zelgadis napisał:

W takich wypadkach pomocna bywa konsola debugowania. Możesz za jej pomocą (kr_roster_edit)
sprowadzić do drużyny jakąś postać, która zniknęła. Sądzę, że spróbować nie zaszkodzi.


Jaką dokładnie komendę wpisać, aby sprowadzić Grobnara, który zniknął już jakiś czas temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 13:27, Karharot napisał:

Od momentu w którym Grobnar zniknął


Nie mam takich savów, bo on mi zniknął jakoś na początku 3 aktu, czy pod koniec 2... Tak gram bez niego bo nie był dla mnie ważna postacią. :/
Może się uda z tą konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:05, Vaxinar napisał:

Jaką dokładnie komendę wpisać, aby sprowadzić Grobnara, który zniknął już jakiś czas
temu?


Uruchom konsolę tyldą, potem wpisz (za każdym razem potwierdzając enterem):

DebugMode 1
rs kr_roster_edit
DebugMode 0

Powinno pokazać ci się okno dodawania postaci z drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:16, Zelgadis napisał:

Powinno pokazać ci się okno dodawania postaci z drużyny.


Działa, ale ja Grobnara nie mam nawet w wyborze - w ogóle w wyniku buga nie mam go od jakiegoś czasu... :/
Tak więc jak rozumiem czeka mnie przechodzenie od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować