Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Mam ich na "bardzo dobrze" .To samo z wyposażeniem,i pancerz,i broń jest na najwyższym poziomie.Wyszkolenie też,dosłownie wszystko poza siłą...Mam ją na "mało"... Jak ją zwiększyć?... To samo z wyposażeniem,i pancerz,i broń jest na najwyższym poziomie.
Przez to mam "aż" 3 (!) chłopów,no ale kupców mam 35 więc nie jest źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 14:26, dominik713 napisał:

Mam ich na "bardzo dobrze" .To samo z wyposażeniem,i pancerz,i broń jest na najwyższym
poziomie.Wyszkolenie też,dosłownie wszystko poza siłą...Mam ją na "mało"... Jak ją zwiększyć?...
To samo z wyposażeniem,i pancerz,i broń jest na najwyższym poziomie.
Przez to mam "aż" 3 (!) chłopów,no ale kupców mam 35 więc nie jest źle...



Też tak miałem, zaraz jak dostałem własną warownie to wszystko na full cycuś-glancuś, rozbudowałem, kupiłem a jednak wyszkolenie i bezpieczeństwo słabe miałem dopiero jak pchnąłem główny wątek w przód to jakoś samo tak wyszło że miałem: bardzo dobre pod koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy elf leśny łowca (łucznik) jest dobrą postacią do gry?? Słyszałem że jak łowca to nigdy nie brać łucznika. I szkoda że zepsuli czar przyspieszenie. Jest jakiś zamiennik, który dawałby szybsze rzucanie zaklęć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:07, MasterHeroes napisał:

Czy elf leśny łowca (łucznik) jest dobrą postacią do gry?? Słyszałem że jak łowca to
nigdy nie brać łucznika. I szkoda że zepsuli czar przyspieszenie. Jest jakiś zamiennik,
który dawałby szybsze rzucanie zaklęć??


Pamiętam jak grałem z kolegami w D&D to łowca na początku na łuk ale atuty i atrubuty na miecz żeby coś koło 3 lvl wyskoczyć z dwoma mieczami półtora ręcznymi
BTW:Ile czasu trzeba poświecić na zakończenie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 12:04, Lukiwwo napisał:

BTW:Ile czasu trzeba poświecić na zakończenie gry?



Koło 20 godzin na pewno jeśli się chcesz sprężać ale jeśli ci się nie śpieszy to ze 30 mi się wydaje, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 12:08, dominik713 napisał:

Taa... Tylko że wczoraj skończyłem grę. ;P Więc już chyba nic to nie da xd



He, więc może nie miałem racji :P Lecz u mnie tak było dałem se spokój z warownią i wyszkolenia jakoś samo wyszło/przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy da się jakoś zmienić tą muzykę w menu po zainstalowaniu Maski by była ta co była w podstawce bez Maski?
Bo poza odinstalowaniem wszystkiego, a potem zainstalowaniem tylko podstawki to nie mam pomysłu, a to nie wchodzi w grę bo ja też chcę grać na OPS- ie. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą.Otóż ukończyłem wszystkie zadania w zachodnim porcie i uaktywniam podróż do gospody.Niestety po kliknięciu na ikonke gospody na mapie świata mam ekran wczytywania a gra sie nie wczytuje tylko pisze wczytywanie... i koniec.Prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 18:42, PiotrekXv5 napisał:

Mam problem z grą.Otóż ukończyłem wszystkie zadania w zachodnim porcie i uaktywniam podróż
do gospody.Niestety po kliknięciu na ikonke gospody na mapie świata mam ekran wczytywania
a gra sie nie wczytuje tylko pisze wczytywanie... i koniec.Prosze o pomoc w rozwiązaniu
problemu.



Spróbuj grę od innego save- a, bo to on może być winny, a jak nie to odinstaluj grę, spatchuj ją do ostatniej możliwej wersji i znów zacznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2009 o 18:44, Thalanthas napisał:

Spróbuj grę od innego save- a, bo to on może być winny, a jak nie to odinstaluj grę,
spatchuj ją do ostatniej możliwej wersji i znów zacznij.

Próbowałem tego już wcześniej ale nic to nie dalo.Są jeszcze jakies inne możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 18:48, PiotrekXv5 napisał:

Spróbuj grę od innego save- a, bo to on może być winny, a jak nie to odinstaluj
grę,
> spatchuj ją do ostatniej możliwej wersji i znów zacznij.
Próbowałem tego już wcześniej ale nic to nie dalo.Są jeszcze jakies inne możliwości?



A zaczynałeś grę od nowa czy zachowywałeś save- a ze starej gry? Jesli nie to zagraj od nowa a jeśli takzrobiłeś to nie mam więcej pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2009 o 18:58, Thalanthas napisał:

A zaczynałeś grę od nowa czy zachowywałeś save- a ze starej gry? Jesli nie to zagraj
od nowa a jeśli takzrobiłeś to nie mam więcej pomysłów.

ok sprobuje zaczac od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos w temacie ma moze podstawke + maska zdajcy (versja eng spatchowana na maxa) ? Bo mam problem z gra:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15770&pid=3028

podeslalbym komus save''a a on pogralby doslownie 5 minut (prosta walka do wygrania, ale moge napisac co i jak robic). Nie mialem zadnych problemow z gra do tej pory (prawie polowa gry), i troche glupio mi rezygnowac :/ Jak ktos ma na dysku to prosze sie odezwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawosci , patrzylem sobie na opis szurikena i troche sie zdziwilem , bo jest to bron egzotyczna , a zadaje najmniejsze obrazenia w grze , kryty tez slabe , tylko w opisie pisze ze cytuje "jest bardzo lekka i mozna nia bardzo szybko rzucac" i tu nastepuje moje pytanie czy naprawde szurikenami mamy wiecej atakow na runde bo jakos mi sie w to wierzyc nie chce ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc, po zainstalowaniu Maski Zdrajcy zmienia się całkowicie sposób prowadzenia postaci czy jak kto woli sposób pracy kamery. Do tej pory obraz obracał się bardzo intuicyjnie po kliknięciu LPM, a przesunięcie kursora do krawędzi skutkowało obrotem kamery. To rozwiązanie obowiązywało w jedynce i wszystkich dodatkach oraz dwójce, całkowicie nie rozumiem dlaczego od kiedy zainstalowałem MZ kamera jest "sztywno" zawieszona pod jednym kątem, a przesuwanie kursora do krawędzi powoduje jedynie przesunięcie w tył w przód i na boki. Aby dokładnie spenetrować teren trzeba używać klawisza "x" i myszy, ale mało to wygodne. Podejrzewam, że instalacja MZ niesie za sobą jakieś zmiany w opcjach, ale nie potrafię dociec gdzie tkwi problem. HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 22:21, Pablor napisał:

Prośba o pomoc, po zainstalowaniu Maski Zdrajcy zmienia się całkowicie sposób prowadzenia
postaci czy jak kto woli sposób pracy kamery. Do tej pory obraz obracał się bardzo intuicyjnie
po kliknięciu LPM, a przesunięcie kursora do krawędzi skutkowało obrotem kamery. To rozwiązanie
obowiązywało w jedynce i wszystkich dodatkach oraz dwójce, całkowicie nie rozumiem dlaczego
od kiedy zainstalowałem MZ kamera jest "sztywno" zawieszona pod jednym kątem, a przesuwanie
kursora do krawędzi powoduje jedynie przesunięcie w tył w przód i na boki. Aby dokładnie
spenetrować teren trzeba używać klawisza "x" i myszy, ale mało to wygodne. Podejrzewam,
że instalacja MZ niesie za sobą jakieś zmiany w opcjach, ale nie potrafię dociec gdzie
tkwi problem. HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Owszem, MZ niesie pewne zmiany w funkcjonowaniu kamery...aaaa, już wiem, przełącz w try zwykly kamerę- bo po zainstalowaniu MZ kamera domyslnie włącza sie w trybie strategicznym. Przeczytaj sobie zresztą w instrukcji, tam wszystko jest dokładnie opisane (i masz racje, tryb strategiczny kamery to nowinka- do przełączania trybu użyj klawisza "*"- ta gwiazdka nad 9 na klawiaturze numerycznej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 19:06, ArekForn napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić jak zagrać w NWN2 w sieci? Z góry dziękuję za odpowiedź.


Aktualizujesz grę
Wchodzisz w rozgrywkę multiplayer
Zakładasz konto
Logujesz się
Wybierasz interesujący Cię typ rozgrywki
Wbijasz na dany serwer :)

Większość serwerów postawiona jest na różnych modyfikacjach. Tak też najprawdopodobniej będziesz je musiał najpierw ściągnąć i wgrać. Przykładowo tu masz opisane:

ftp://eros.gram.pl/neverwinter2/OPS/aeris_poradnik_gracza.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować