Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Cześć, mam pytanie - Waszym zdaniem lepiej kupić dwupak dodatkow do NWN2 (Gniew Zehira + Wrota Zachodu) w PRE-ORDERZE, czy poczekac i kupic je pozniej, albo osobno? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 08:56, Andrzej1307 napisał:

Cześć, mam pytanie - Waszym zdaniem lepiej kupić dwupak dodatkow do NWN2 (Gniew Zehira
+ Wrota Zachodu) w PRE-ORDERZE, czy poczekac i kupic je pozniej, albo osobno? :)

Zależy, czy jesteś prawdziwym fanem, bo taki nie będzie czekał rok na obnizkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 10:54, Andrzej1307 napisał:

Asthariel: Ok, to kupię już, ale dwupak, czy osobno? Jest jakaś rożnica, procz ceny (na
korzyść dwupaku)? :)



Jeśli uważasz że 40zł to mało to możesz kupić oddzielnie ale ja radzę ci kupić pakiecik. Zawsze te 40zł możesz na inną grę przeznaczyć. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 10:37, BoloMaster napisał:

Garius pokonany:) teraz pojawił się kolejny problem bo pokonaniu króla cieni, pojawia
się on ponownie, zmniejszony ale w hurtowych ilościach:(

Specjalna umiejętność Powiernika + specjalna zdolność Ammona = banał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thalanthas dobrze Ci radzi abyś wykorzystał moce Rytuału, użyj też wszystkich obszarowych czarów ofensywnych, pamiętaj jednak aby oszczędzać w czasie tej walki swoje postacie bo jak pozbędziesz się tej armii klonów to raz jeszcze staniesz do walki z pojedynczym Królem Cieni (większym i silniejszym niż za pierwszym razem) i każda możliwa pomoc Ci się wtedy przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 13:24, BoloMaster napisał:

właśnie ukończyłem grę, spodziewałem się lepszego filmu na koniec:P


Filmik końcowy był wzorowany na Falloutach czy Arcanum i miał pokazać jaki wpływ Twoje działania miały na świat gry. Takie rozwiązanie ma swoje zalety ale jednocześnie jest o wiele mniej epickie niż normalny porządny filmik kończący grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:
Jak włączyć intro? Nie ma go ani przy włączaniu gry ani przy rozpoczynaniu nowej gry (mam podstawkę + Maskę Zdrajcy)
Ilu bohaterów mogę maksymalnie dołączyć do drużyny?
Da się podświetlić jakoś skrzynie/postacie/drzwi tak jak np. w jedynce bodaj ''tabem''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:33, misioo napisał:

Jak włączyć intro? Nie ma go ani przy włączaniu gry ani przy rozpoczynaniu nowej gry
(mam podstawkę + Maskę Zdrajcy)


Doinstalowanie MZ wyłącza odtwarzanie intra (co nie byłoby takie złe gdyby dodatek dawał własne). Sprawdź czy nie da się go obejrzeć startując grę z płyty podstawki (nie wiem czy to się uda bo nigdy nie próbowałem). Alternatywnie filmik znajduje się gdzieś w katalogu gry lub na płycie z podstawką więc możesz go odtworzyć ręcznie (o ile masz odpowiedni program).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:33, misioo napisał:

Kilka pytań:
Jak włączyć intro? Nie ma go ani przy włączaniu gry ani przy rozpoczynaniu nowej gry
(mam podstawkę + Maskę Zdrajcy)
Ilu bohaterów mogę maksymalnie dołączyć do drużyny?
Da się podświetlić jakoś skrzynie/postacie/drzwi tak jak np. w jedynce bodaj ''tabem''?



To intro znajdziesz na youtube. Wpisz "Neveriwinter Nights 2 intro" czy coś takiego i będziesz mógł obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że udzielasz się w wielu tematach więc może dasz radę mi pomóc. :) Po pierwsze czy na wersję NWN2 1.00 mogę od razu wgrać najnowszego patcha, jeżeli tak, który jest najnowszy (numerek jego) ? A jeżeli nie jest gdzieś strona skąd mogę ściągnąć wszystkie patche tak aby gra była spatchowana po kolei ? Niestety pliki zamieszczone na gramie są strasznie chaotycznie ułożone i nie mogę się połapać co do czego.

PS ściągałem patcha 1.69 (waży 312mb) ale on chyba jest do NWN1, dokładnie Kolekcja Wszechczasów coś takiego. Kurcze nie idzie się połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:55, 4ny4 napisał:

czy na wersję NWN2 1.00 mogę od razu wgrać najnowszego patcha, jeżeli tak, który jest
najnowszy (numerek jego) ?


Nie, patche muszą być instalowane po kolei.

Dnia 04.04.2009 o 19:55, 4ny4 napisał:

A jeżeli nie jest gdzieś strona skąd mogę ściągnąć wszystkie
patche tak aby gra była spatchowana po kolei ? Niestety pliki zamieszczone na gramie
są strasznie chaotycznie ułożone i nie mogę się połapać co do czego.


Jeśli masz polską wersję gry to najlepiej będzie jeśli jednak pobierz patche z gram.pl. Potrzebujesz następujących plików:
Neverwinter Nights 2, Patch 1.02809 » 1.04870
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1503
Neverwinter Nights 2, Patch 1.04 » 1.22
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1972
Neverwinter Nights 2, Patch "Fix 1.22"
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1975
Neverwinter Nights 2, Patch 1.22.1587 » 1.22.1588
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1977

Przy ich instalowaniu zastosuj się do instrukcji która jest tutaj:
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1503
Jeśli masz angielską wersję gry to po prostu odpal automatyczną aktualizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otóż po przejściu do lokacji "gospoda pod płaczącą wierzbą" gra wciąż wraca do West Harbor i ścina w ten sposób, że mogę tylko włączyć menu gry i przybliżyć kamerę. Na dysku, na którym jest folder Moje dokumenty mam 14 gb wolnego miejsca, więc o co chodzi?? Błagam o pomoc - chcę grać dalej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować