Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2009 o 22:57, misioo napisał:

Hmm.. poprzedni sejw mówisz? Mój jedyny poprzedni sejw był zrobiony tuż przed dożynkową
bójką ;]



Nie żartuj! Każdy kto chociaż trochę siedział w RPG wie że jeden sejw na całą grę to za mało. Moja rada jest taka, że za każdym razem jak zapisujesz grę rób to na oddzielnym slocie. O ile masz duży dysko oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc:)??

Why moja drużyna nie biegnie za mną tylko stoją jak lamy i nic nie robią. W ustawieniach postaci mam ustawiony bliski dystans do kierującego drużyną? A ja sobie mogę biegać po całej mapie a oni nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty masz to "pod łuską", bo nijak nie mogę wypatrzeć?

Swoją drogą mogliby też przetłumaczyć wszystkie "Requires the original Neverwinter Nights 2 to play".

CDP powinien to poprawić, bo błędy na TRZECH pudełkach to jednak troszkę wstyd. ;)

EDIT: Ugh... odpisywałem na posta Night Elfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania

1.Czy po przejściu gry można nadal kontynuować zabawę?
2.Czy można nosić inne zbroje oprócz tych które dostaje się na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 16:20, zBiK93ck napisał:

1.Czy po przejściu gry można nadal kontynuować zabawę?


To zależy co masz na myśli. Jeśli chodzi Ci o to że po zakończeniu głównej fabuły można dalej zwiedzać świat (tak jak to miało miejsce np. w Falloucie 2 czy Morrowindzie) to nie można. Można natomiast wyeksportować swoją postać i zacząć nią grać od początku (choć przechodzenie początkowych lokacji tak potężnym bohaterem byłoby raczej nudne) lub też przenieść swoją postać do dodatku (co jest nawet zalecane).

Dnia 11.04.2009 o 16:20, zBiK93ck napisał:

2.Czy można nosić inne zbroje oprócz tych które dostaje się na początku?


Oczywiście. W grze jest cała masa najprzeróżniejszych pancerzy do zdobycia lub wykucia. To jakie zbroje możesz nosić zależy od tego w jakich jesteś wyszkolony, np. wojownicy mogą od początku nosić nawet najcięższe podczas gdy inne klasy są ograniczone do średnich, lekkich lub wyłącznie szat. Podczas awansu każda postać niezależnie od klasy może wybrać sobie atut pozwalający na noszenie cięższych pancerzy jednak niektóre klasy (przede wszystkim czarodzieje i czarownicy) nie powinny tego robić bo ogranicza to ich umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 16:20, zBiK93ck napisał:

1.Czy po przejściu gry można nadal kontynuować zabawę?

Można zacząć kampanię od nowa rozwiniętym wcześniej bohaterem, ale po finałowej bitwie nie ma już możliwości powrotu gdziekolwiek i napawania się swoją potęgą.

Dnia 11.04.2009 o 16:20, zBiK93ck napisał:

2.Czy można nosić inne zbroje oprócz tych które dostaje się na początku?

Oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2009 o 16:20, zBiK93ck napisał:

1.Czy po przejściu gry można nadal kontynuować zabawę?


Ja jeszcze do odpowiedzi kolegów powyżej dodam, że w wyniku dość... cóż, nie wiem jak to nazwać, powiedzmy "liniowej struktury". W każdy razie, przez nią, przechodząc grę bez większych problemów czy angażowania się, jesteś w stanie zgłębić zdecydowaną większość wątków pobocznych. Ja chociażby, nie odczuwałem potrzeby dalszego zwiedzania. No i - co by nie mówić - świat nie jest jakoś straszliwie przepiękny i przyciągający, czy skłaniający do dalszej eksploracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie lekko dziwne pytanie.

W którym momencie zwykle bohaterowie (ras bez podwyższonego lvl) wchodzą na 20 lvl?
Czy grając drowem jestem w stanie dojść do 20 lvl w podstawce? Oczywiście, przechodząc przy tym także questy poboczne (mało ich) i ubijając w zasadzie wszystko co wrogie na mapkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ktoś wie, kiedy ma być premiera dodatku? na stronie sklep.gram.pl niby jest wysyłka w kwietniu, ale jest jużprawie połowa miesiąca i nic się nie zmienia hehe.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. CDP gra ma się pojawić w drugiej połowie kwietnia, jeśli chciałbyś znać jakieś dokładniejsze informacje to musiałbyś spytać któregoś z ich konsuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak się zapytam odnośnie zakończenia. Co prawda jest nieco traumatyczne, ale biorąc pod uwagę fakt, iż wcześniej ukończyłem MoB, to nie wydawało się aż na tyle smutne.

Spoiler


Podobno jest kilka zakończeń w podstawce. W moim akurat pobiłem króla cienii. Wśród elementów niestałych wymienić można z pewnością kwestię Breilany/Axla, ambasadorki i Elannee. Wydaje mi się, że różne mogą być losy Warownii. A ile w zasadzie jest tych rożnych zakończeń? Czy są pomiędzy nimi jakieś większe różnice? Czy to raczej kosmetyczne drobiazgi, które nie wpływają zbytnio na ciąg logiczny między podstawką, a dodatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 11:16, vonArnold napisał:

A tak się zapytam odnośnie zakończenia. Co prawda jest nieco traumatyczne, ale biorąc
pod uwagę fakt, iż wcześniej ukończyłem MoB, to nie wydawało się aż na tyle smutne.

Spoiler


Podobno jest kilka zakończeń w podstawce. W moim akurat pobiłem króla cienii. Wśród elementów
niestałych wymienić można z pewnością kwestię Breilany/Axla, ambasadorki i Elannee. Wydaje
mi się, że różne mogą być losy Warownii. A ile w zasadzie jest tych rożnych zakończeń?
Czy są pomiędzy nimi jakieś większe różnice? Czy to raczej kosmetyczne drobiazgi, które
nie wpływają zbytnio na ciąg logiczny między podstawką, a dodatkiem?




Są to jak ująłeś kosmetyczne zmiany. Zakończeń w sumie może być wiele (ze 12?) ale nie wpływa to logiczny ciąg wydarzeń między podstawką, a dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 14:04, maniekk napisał:

No i wszystko się wyjaśniło w kwestii dodatku, wysyłka dopiero 30 kwietnia, więc może
w empiku będzie szybciej.



A skąd to wiesz? Jak zajrzałem na plan wydawniczy to zobaczyłem że premiera dopiero w maju (a jeszcze dziś rano była II poł. kwietnia). Więc skąd wziąłeś 30 kwietnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 15:30, Thalanthas napisał:

> No i wszystko się wyjaśniło w kwestii dodatku, wysyłka dopiero 30 kwietnia, więc
może
> w empiku będzie szybciej.


A skąd to wiesz? Jak zajrzałem na plan wydawniczy to zobaczyłem że premiera dopiero w
maju (a jeszcze dziś rano była II poł. kwietnia). Więc skąd wziąłeś 30 kwietnia?


Ano stąd:

http://www.gram.pl/sk6_9gfgHO3_Neverwinter_Nights_2_Wrota_Zachodu_Gniew_Zehira.html

A znając talent CD Projektu, to pewnie tego samego dnia lub wcześniej będzie można ów dodatek dostać w normalnym sklepie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem Westgate nie miał jeszcze globalnej premiery? To by tłumaczyło całe zamieszanie wokół nieustannego przeciągania premiery dodatku w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować