Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Co masz na myśli że stare sejwy znikają Ci jak grasz w MZ? Jeśli chodzi Ci o to że nie możesz załadować sejwów z podstawki to normalne - postać musisz wyeksportować i w MZ zacząć nią grę na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 13:37, Karharot napisał:

Co masz na myśli że stare sejwy znikają Ci jak grasz w MZ? Jeśli chodzi Ci o to że nie
możesz załadować sejwów z podstawki to normalne - postać musisz wyeksportować i w MZ
zacząć nią grę na nowo.


Nie chodzi o to,po prostu kiedyś usunałem NVN 2 ale odznaczyłem opcje usuwania save''ów mimo to usunęły sie bo nigdzie ich nie ma a z okazji tego że mam Maske Zdrajcy chciałem załadować ostatni mój save z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 14:11, Furion_III napisał:

Jest to normalne, że grając na moim sprzęcie w NN2 na max detalach w rozdzielczości 1680x1050
i max wygladzaniem krawedzi gra jest bardzo wolna??



A masz włączone cienie na maxa? Jeśli tak to jest to normalne. Musisz je zmniejszyć albo wyłaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 14:59, Furion_III napisał:

Tak, cienie mam na max. To oznacza że mam słabego kompa na ta grę?



Silnik gry jest źle zoptymalizowany więc może na quadzie nie było by takich zacinek. Poza tym do gry na wysokich detalach to mieć lepiej 4 GB choć nie jest to przymus. Zmniejsz cienie do średnich albo wyłącz a już nie będziesz miał problemów z zacinaniem się gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 20:05, Sareth14 napisał:

Da się kupić wybraną ilosc elixirów za jednym razem? bo ja,kupuje pojedyńczo a to troche
męczonce



Chyba nie. Da się tak kupić tylko rzeczy które mają u sklepikarza ilość tak jak np. strzały, bełty. Nie sądzę żeby tak się dało z eliksirami choć nie jestem pewien na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale ja wam tu pisze na forum :D Chciałem przeinstalować NWN2 bo w dodatku Maska zdrajcy nic nie mówili nie było napisów żadnych np nazw nowych klas,dialogów.Przeinstalowuje i mi wyskakuje błąd że problem z polish cos tam :) mysle że to cos z językiem :( POMOOOOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 21:31, Sareth14 napisał:

No ale ja wam tu pisze na forum :D Chciałem przeinstalować NWN2 bo w dodatku Maska zdrajcy
nic nie mówili nie było napisów żadnych np nazw nowych klas,dialogów.Przeinstalowuje
i mi wyskakuje błąd że problem z polish cos tam :) mysle że to cos z językiem :( POMOOOOCY!!

Orginał?
polish cos tam...Ale to brzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej informacji - jaka wersja językowa podstawki, jaka dodatku, jakie zainstalowałeś patche.
Poza tym Asthariel słusznie się pyta czy chodzi o oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 21:44, Karharot napisał:

Trochę więcej informacji - jaka wersja językowa podstawki, jaka dodatku, jakie zainstalowałeś
patche.
Poza tym Asthariel słusznie się pyta czy chodzi o oryginał.

Tak mam oryginał zainstalował mask of the betrayer i zrobiłem wszystkie możliwe patche nie pamiętam wersji :/ ale mysle że ten błąd z językiem polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na pudełku z grą, jeśli jest na nim znaczek "PL" to znaczy że masz polską wersję.
Angielska podstawka nie będzie współpracować z polskim dodatkiem, podejrzewam że podobnie będzie jeśli spróbujesz zainstalować angielski dodatek do polskiej podstawki.
Jak już sprawdzisz czy jedno i drugie masz w tej samej wersji językowej to napisz w jakim momencie wyskakuje Ci błąd (w czasie instalacji czy przy uruchamianiu gry) a także napisz jak dokładnie brzmi komunikat o błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekopiuj zawartosc plytki z gra do jakiegos folderu na dysku twardym i stamtad sprobuj zainstalowac gre.

Swoja droga kupilem sobie kilka dni temu Zlota Edycje Neverwinter Nights 2 z serii Platynowa Kolekcja i przyznac musze, ze juz podstawka mi sie bardzo podoba (a czesc pierwsza mnie odrzucila). Mam wiec do przejscia i podstawke i dodatek Maska Zdrajcy. A gdy juz przejde te gry to ten nowy dodatek bedzie pewnie dostepny w nizszej cenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 00:24, Wojman napisał:

Swoja droga kupilem sobie kilka dni temu Zlota Edycje Neverwinter Nights 2 z serii Platynowa
Kolekcja i przyznac musze, ze juz podstawka mi sie bardzo podoba (a czesc pierwsza mnie
odrzucila).


Ze mną było tak samo. NWN 1 to dla mnie mało interesująca gra w której aż roi się od uproszczeń które upodabniają ją do hack&slash. NWN 2 z kolei to porządny cRPG któremu nic nie brakuje i który wciąga od początku do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie!

Czy dodatki Gniew Zehira i Wrota Zachodu potrzebują polączenia z Internetem lub jakiejś aktywacji?

Bardzo prosiłbym o odpowiedz, bo chciałbym zakupić ale nie mam szans na Internet w miejscu, w którym mieszkam!

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 09:32, Danoo napisał:

Czy dodatki Gniew Zehira i Wrota Zachodu potrzebują polączenia z Internetem lub jakiejś
aktywacji?


Wrota Zachodu niestety potrzebują. Gniew Zehira nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować