Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Okazuje się że sporo osób ma ten błąd, niestety wygląda na to że rozwiązania które działają u jednych nie sprawdzają się u innych:(
Możesz spróbować następującej rzeczy:
Otwórz dysk i znajdź na nim katalog "Prereq"następnie uruchom znajdujący się w nim plik "WindowsInstaller-KB893803-v2-x86.exe".
Możesz też sprawdzić to co radzą w tym temacie:
http://nwn2forums.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=507927&forum=116&sp=15
Jeśli to nie pomoże to opisz swój problem w tym temacie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15891&tpage=70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 14:39, Karharot napisał:

Otwórz dysk i znajdź na nim katalog "Prereq"następnie uruchom znajdujący się w nim plik
"WindowsInstaller-KB893803-v2-x86.exe".


Może i głupie pytanie:A to bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby się ktoś podzielić wrażeniami dotyczącymi nowych dodatków? Jak się w nie gra, jaki mają klimat, czy nowe klasy postaci i rasy są ciekawe czy tylko "wypełniacze"(jak genasi w MZ)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra w tym temacie radza żeby sciagnac program którego już tam niema.A to Windowsinstaler... nie działa pisze "Not enough storage is available to process this command"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 12:31, heyboy napisał:

> Czy dodatki Gniew Zehira i Wrota Zachodu potrzebują polączenia z Internetem lub
jakiejś
> aktywacji?

Wrota Zachodu niestety potrzebują. Gniew Zehira nie potrzebuje.


Dzięki serdeczne heygoy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze można zwiększyc częstotliwośc odświeżania ekranu? Nie widzę takiej pozycji w ustawieniach (ślepym?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 17:11, Pitej napisał:

Czy w grze można zwiększyc częstotliwośc odświeżania ekranu? Nie widzę takiej pozycji
w ustawieniach (ślepym?)



Czegoś takiego nie ma. Jest taka jaką masz na monitorze ustawioną(chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:05, Thalanthas napisał:

Czegoś takiego nie ma. Jest taka jaką masz na monitorze ustawioną(chyba).

No właśnie niestety nie. Monitor mam ustawiony (na pulpicie) na 85 Hz, zresztą w innych grach też, a w NWN2 jest na bank 60 Hz, oczopląsu od tego mozna dostac :/ Naprawdę nic nie da się z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:40, Pitej napisał:

> Czegoś takiego nie ma. Jest taka jaką masz na monitorze ustawioną(chyba).
No właśnie niestety nie. Monitor mam ustawiony (na pulpicie) na 85 Hz, zresztą w innych
grach też, a w NWN2 jest na bank 60 Hz, oczopląsu od tego mozna dostac :/ Naprawdę nic
nie da się z tym zrobic?


Otwórz plik nwn2.ini w Moje Dokumenty\Neverwinter Nights 2 i spróbuj zmienić wpis RefreshRate na 85 czy jaką tam chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:40, Pitej napisał:

> Czegoś takiego nie ma. Jest taka jaką masz na monitorze ustawioną(chyba).
No właśnie niestety nie. Monitor mam ustawiony (na pulpicie) na 85 Hz, zresztą w innych
grach też, a w NWN2 jest na bank 60 Hz, oczopląsu od tego mozna dostac :/ Naprawdę nic
nie da się z tym zrobic?

Otwórz nwn2.ini (Moje Dokumenty / Neverwinter Nights 2) i znajdź linię

RefreshRate=60

zmien numer na inny, zapisz plik i odpal grę. A nuż zadziała, ale robisz to na własną odpowiedzialność! ;-)


Przy czym o ile pamietam plik o tej samej nazwie znajduje sie tez w katalogu, do ktorego zainstalowales gre... ale zmieniac nalezy ten, ktory jest w Moich Dokumentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heyboy i Elwro
Sam już to znalazłem troszeczkę wcześniej na oficjalnym polskim forum NWN2 niemniej dzięki, doceniam zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa jest taka że ktos tu z forum musi (raczej czy mógłby) wysłać mi plik z NWN2 data5.Plik waży 1gb ale baardzo bym prosił o próby wysłania :/ Przez ten plik który ejst uszkodzony u mnie niedziała mi NWN2 Prosił bym was o przesłanie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja mam takie trochę głupie pytanie :P Czy ktoś moze mi napisać co weszło w skład NVN2 wydanej w Platynowej Kolekcji (podstawowa wersja gry)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:42, O2si napisał:

Hej. Ja mam takie trochę głupie pytanie :P Czy ktoś moze mi napisać co weszło w skład
NVN2 wydanej w Platynowej Kolekcji (podstawowa wersja gry)?



"Opakowanie powinno zawierać: płytę DVD z grą Neverwinter Nights 2, płytę CD z muzyką z gry, płytę dodatkową, instrukcja do gry, poradnik do gry, kartę rejestracji elektronicznej.''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc posiadam tą grę i kości do gry k100 itp. i chciałbym sobie z bracimi zagrać w D&d w never..... tak było by fajniej wie ktoś może jak się zaczyna gre D&D w never

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 00:00, orzech76 napisał:

więc posiadam tą grę i kości do gry k100 itp. i chciałbym sobie z bracimi zagrać
w D&d w never..... tak było by fajniej wie ktoś może jak się zaczyna gre D&D
w never



Yyy... ale że jak? Masz na myśli papierówkę tak? To nie potrzebuesz do tego gry komputerowej. Wystarczy Podręcznik Gracza i wyobraźnia. A kości k100 to za mało do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 09:18, Thalanthas napisał:

> więc posiadam tą grę i kości do gry k100 itp. i chciałbym sobie z bracimi zagrać

> w D&d w never..... tak było by fajniej wie ktoś może jak się zaczyna gre
D&D
> w never


Yyy... ale że jak? Masz na myśli papierówkę tak? To nie potrzebuesz do tego gry komputerowej.
Wystarczy Podręcznik Gracza i wyobraźnia. A kości k100 to za mało do tego.

mam cały zestaw kości nie chodzi o papierówkę poprostu chciałbym zagrać z braćmi w D&D przez never jakoś czytałem że sie da ale nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 20:47, Sareth14 napisał:

Problem jest taki że wyskakuje błąd o to on prosze o pomoc.


Ja też tak raz miałem tylko że błąd występował w innej grze. Wygląda na to że ten cały plik data5.cab jest uszkodzony więc powinieneś go chyba wymienić. Problem w tym że jeśli nie masz żadnego kumpla, który mógłby ci go skopiować będziesz miał problem ze znalezieniem go. Gdy ja tak miałem to skopiowałem plik od kolegi i podmieniłem za ten uszkodzony. Pomogło. Może więc tobie też pomoże... a jeśli nie to sam już nie wiem. Nic mi raczej poza tym do głowy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować