Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2009 o 20:47, Sareth14 napisał:

Problem jest taki że wyskakuje błąd o to on prosze o pomoc.

Spróbuj skopiować zawartość płyty na dysk, jeżeli skopiuje się bez problemu to będzie znaczyło że płyta raczej jest ok.
PS. ale żeby wycięty kawałek screena z dwoma okienkami mierzył 6 tysięcy pikseli szerokości to pierwszy raz widzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xD sorki za to.Kopiowałem juz i wiem że to problem z Data5.Więc pomyslałem że ktos mógłby mi jakos go przesłał :/ Wiem ze to praktycznie niemożliwe ale bardzo prosze o próby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu ukończyłem Neverwinter Nights 2. Sama gra miodna, ale to zakończenie strasznie mdłe i po prostu lipne :P, szczególnie ten motyw z

Spoiler

''odejściami towarzyszy''

. Nie mniej jednak, warto było spędzić te godziny, NWN2 jest jak dobra książka - chcesz by nigdy się nie kończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za dwa posty pod rząd, ale mam pytanie, Czy opłaca się kupować ten nowy pack dodatków? Jeśli tak, to gdzie znaleźć go najtaniej? Patrzyłem na allegro, ale tam niestety posucha :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 17:20, Adamzzz napisał:

Czy opłaca się kupować ten nowy pack dodatków?

Moim zdaniem opłaca się zarówno pierwszy jak i drugi. Maska Zdrajcy jest ok, a i Gniew Zehira też jest zupełnie w porządku. W tym drugim przypadku możesz kupić razem z Wrotami Zachodu.

Dnia 10.05.2009 o 17:20, Adamzzz napisał:

Jeśli tak, to gdzie znaleźć go najtaniej? Patrzyłem na allegro, ale tam niestety posucha :(.

Raczej odradzałbym Allegro (no chyba, że sprzedającym jest sklep) jeżeli chcesz na pewno grać w sieci. Dość istotny jest CD-KEY, co do którego pewności dla gry z drugiej ręki nigdy nie masz.

A co do tego gdzie kupować - to wchodzą w grę sklepy internetowe lub sklepy sieciowe w dużych miastach (empik, MM, supermarkety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Który z dodatków instalujemy najpierw (po masce), Wrota Zachodu, Czy Gniew Zehira ?

Ps: Także chciałbym wiedzieć czy te dialogi zostaną naprawione. Bo po zainstalowaniu maski sporo na nich tracimy. Zwłaszcza współczynnika influence na niektóre postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 13:42, Tymonius napisał:

A ja mam takie pytanie. Który z dodatków instalujemy najpierw (po masce), Wrota Zachodu,
Czy Gniew Zehira ?


Najpierw Gniew Zehira. Potem odpalasz patcha (jest na płytce z SoZem), a po nim WZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 16:34, gum1s1 napisał:

> A ja mam takie pytanie. Który z dodatków instalujemy najpierw (po masce), Wrota
Zachodu,
> Czy Gniew Zehira ?

Najpierw Gniew Zehira. Potem odpalasz patcha (jest na płytce z SoZem), a po nim WZ.


Ok. Thanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 20:00, Thalanthas napisał:

Możesz też po instalacji podstawki od razu zainstalować WZ bo one tylko podstawowej wersji
gry wymagają.


O to jeszcze lepiej. Ciekawe jednak czy WZ zmieniają dialogi podstawki tak jak MZ. Bo takie zmiany wprowadzone przez Maskę były żenujące. Praktycznie rzecz biorąc nie dało się zrobić paru questów, na które wpływ miał współczynnik influence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest to co się aktulizuje po zainstalowaniu Maski. Po instalacji robisz automatyczną aktualzację. Jak nie pomoże to nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 10:42, Thalanthas napisał:

To jest to co się aktulizuje po zainstalowaniu Maski. Po instalacji robisz automatyczną
aktualzację. Jak nie pomoże to nie wiem o co chodzi.


Ale ja chce aktualizować najpierw podstawkę, a potem Maskę instalować. Tak chce, ponieważ błędy eliminuje i wiem że się da bo kumpel tak wczoraj robił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z teksturami pod Windows Vista .. Roziwązał ktoś ten problem,

Pojawił się też Bug już przy szkoleniu kiedy miałem walczyć na tych festynie nie mogłem wyjsc z zagrody mim pokonania przeciwników..

Spotkał się już ktoś z czymś takim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jakim masz wydaniu gry? Najlepiej zrobisz jak pościągasz wszystkie patche po kolei i będziesz je instalował po kolei. Jeśli masz z platyny to najpierw instalujesz tego patcha z dodatkowej płytki, a potem ściągasz patch 1.06(980) i ten wsadzasz do folderu z grą a potem odpalasz automatyczny aktualizator a potem instalujesz Maskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam platynowej wersji, ale jeszcze bardziej nie mam już cierpliwości...
Myślisz, że nie próbowałem takich genialnych sposób jak instalacja wszystkiego po kolei?
Dałem se siana i zainatslowałem Maskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jak będę miał bardzo niski wpływ na towarzyszy??
Postanowiłem zagrać złą postacią, szerzącą wszędzie chaos i zniszczenie i praktycznie co chwile spada mi wpływ na kogoś z drużyny. Czy będzie to miało jakiś wpływ na późniejszą grę?? Czy jest jakiś limit po którym odejda lub zwrócą się przeciwko mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 14:10, GodOfLiar napisał:

[Ciachciachciach]


Nie, po prostu pod koniec gry będziesz musiał z niemalże wszystkimi walczyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 14:18, Tajemnic napisał:

> [Ciachciachciach]

Nie, po prostu pod koniec gry będziesz musiał z niemalże wszystkimi walczyć ;P

Jednak niekoniecznie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować