Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Bad news...Nadal nie ma tego połączenia,a jeśli wybiore z tego szybkiego czarowania to różnicy i tak nie ma,siła ataku jest ta sama. Wersje mam jak coś 1.02 pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 21:11, Infes napisał:

[Ciachciach]


A z czego wybierasz? Bo jak z tych rozpisanych poziomowo - to nie o to chodzi. Nad nimi, masz takie dwa rzędy maciupcich kwadracików - tam wybierasz kształtowanie/ esencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak też robiem nie ma. Zrobiłem inaczej i chyba działa ale siły różnicy mam wrażenie że bez połączenia same Uderzenie Piekielne Szronu tyle samo zabiera co w połączeniu z Niesamowitą Włócznią czy z Niesamowitym Łańcuchem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kroczę sobie ścieżką strażnika wiejskiego i mam przechwycić jakiś transport broni dla Moiry. Idę do doków, a tam pusto, cicho, nikogo nie ma. Zanim opuściłem doki i wziąłem tego questa w dzielnicy handlowej już rozwaliłem kilku bandziorów, którzy pchali jakiś wóz, a w środku broń, forsa itd. Coś zepsułem?

aha i skąd wziąć Shandrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transport masz przechwycić nie w dokach tylko w alejce do której przejście znajdziesz w północno-wschodniej części doków.
Shandra przyłączy się do Ciebie dopiero na początku II Aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 17:35, Karharot napisał:

Transport masz przechwycić nie w dokach tylko w alejce do której przejście znajdziesz
w północno-wschodniej części doków.


Czyli to jest jakaś inna lokacja? Ale nie mam żadnych innych dzielnic na mapie, ino doki i handlową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej lokację nie wchodzi się przez mapę główną, ino "przez" doki. Wejście znajduje się w północno-wschodniej części doków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 17:44, Elminster napisał:

Do tej lokację nie wchodzi się przez mapę główną, ino "przez" doki. Wejście znajduje
się w północno-wschodniej części doków.


Albo to ja jestem ułomny, albo coś jest nie tak z tą grą, bo nic tam nie ma. Można prosić jakieś dokładniejsze wskazówki/mapkę/screena? :D
Jest jakiś znak do tylnego zaułka, no ale za nim tylko mur i krzaczory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę dać ci jedną wskazówkę: Jeżeli przechadzałeś się po dokach, załącza ci się scenka z Wilkiem i bandytą, jeżeli pójdziesz dalej w tą stronę będzie tam brama gdzie przenosisz się do zaułka. Dla ułatwienia mapa (punkt 6)

20090527181726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tam właśnie dotarałem i bezproblemowo przeszedłem tego quest''a. Aktualnie mam kolejne zadanie od straży, bodajże o jakiś kolesiu co prawdopodobnie przez Okrów został porwany. W ogóle byłem z Kheglarem w tej "świątyni" i otrzymał te próby. Już widze jak polubi Neeshka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że post pod postem. Ja nie wiem czy ta gra jest taka ... czy ten silnik użyty w grze jest taki "inny". Jakiego czaru bym nie użył zawsze zabieram po ~20,czy to 1 czy 3 stopnia :-/ Nawet jak użyłem kodów celowo by zwiększyć INT i Charyzme to i tak po ~20 z magi ciśnąłem. Bez sensu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym zaklęciu masz dokładny opis w tym także liczbę zadawanych obrażeń. Mogę Cię zapewnić że czary różnią się między sobą i są takie które zadają więcej obrażeń, oczywiście sporo też zależy od szczęścia bo wynik zawsze jest losowany (w z góry określonym przedziale) ale tak dzieje się właściwie w każdej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę jednak mają, bo wpływają na stopień trudności rzutu obronnego, a większość czarów jednak takowy dopuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo. Łap screeny prosto odemnie. Z mojego komputera który wyciąga 10fpsów przy tej grze. No naprwadę,spora różnica. Jeszcze żeby nie było,wszystkie czary są ofensywnymi. Po kolei jest 1 poziom,2 poziom i 3 poziom z księgi zaklęć. Tak,masz racje,ogromna rożnica.

20090529201311

20090529201318

20090529201327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są zaklęcia czarnoksiężnika? Nie pamiętam za dobrze tej postaci ale pamiętam za to że nieszczególnie podobała mi się gra tą klasą (chyba jedynie przemiana w demona była fajna a reszta faktycznie niczym się nie wyróżniała). Zaklęcia mistyczne (te od czarownika czy czarodzieja) są o wiele ciekawsze i bardziej zróżnicowane, zapewniam Cię że pomiędzy Kwasową Strzałą Melfa a Burzą Pocisków Isaaca jest różnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jest czarnoksiężnik,postać która może rzucać ile chce razy czar i ma "ponoć" potężne czary ofensywne. Jak widać g... prawda. Baaa,czary nawet się nie różnią :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować