Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Są na tych FTP bo ja je tam umieściłem przezd dodaniem na forum. Mam je na HDD, gdyż zapisałem je aby nie szukać co chwilkę stron z owymi screenami. Proste, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu, że za miecha będe miał najnowszego radeonka, mój radek9200 ledwo co mógł udźwignąć NWN1 a nawet nie chce myslec co by było 2 częśią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze że tu piszą ludzie co mają pojęcie o grze Neverwinter Nights1. Mam pytanko.Od niedawna gram w tą gre wraz z dodatkami i chciałbym sie dowiedziec czy istnieje możliwośc zniesienia limitu doswiadczenia postaci tak jak to mialo miejsce w Baldurs Gate 2? Bo z tego co wyczytalem w instrukcji to moge awansowac do 40 poziomu? Jesli jest taka mozliwosc to prosze o namiary skąd moglbym sciagnac odpowiedni programik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodz o screeny, o których rozmawiacie, to są to ksera z zapowiedzi Neverwinter Nights 2, która pojawiła się w instukcji jednaj z gier jakiś czas temu. Według oficjalnych komunikatów odddają one tylko część tej gry (w rzeczywistości grafika ma być o wiele lepsza). Oficjalne screeny mają zostać opublikowane w inernecie w najbliższym czasie i do tego za miesiąc pojawić się diamentowa edycja Neverwinter Nights, do której dołączony będzie trailer z zapowiadanej od dawna gry. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i czekać z pochopnymi osądami, aż do opublikowania oficjalnych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale właściwie czego się spodziewamy po następnej części? Lepszej grafiki? Na razie rozmowa jest tylko o tym, a przecież jeśli wprowadzone zostaną zmiany czysto estetyczne, to nie będzie to hit..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czego ja oczekuje? Wydajniejszych serwerów oraz mechaniki gry przystosowanej bardziej pod multi. Bo w NWN grając magiem to było trzeba bardzo szybko operować zaklęciami by coś z tego wyszło. ALbo moze to ja tylko tak marudze, bo ja lubie bardziej starcia taktyczne? Nie wiem... Lepsza grafa? Tak, moze być. A i niech zrobia ciekawą fabułę, bo bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 13:10, Banasp napisał:

widze że tu piszą ludzie co mają pojęcie o grze Neverwinter Nights1. Mam pytanko.Od niedawna gram w tą gre wraz z dodatkami
i chciałbym sie dowiedziec czy istnieje możliwośc zniesienia limitu doswiadczenia postaci tak jak to mialo miejsce w Baldurs
Gate 2? Bo z tego co wyczytalem w instrukcji to moge awansowac do 40 poziomu? Jesli jest taka mozliwosc to prosze o namiary
skąd moglbym sciagnac odpowiedni programik


Szczerze mówiąc to nie widzę sensu znoszenia limitu lvl w tej grze, niemożliwe jest nabicie 40lvl wylącznie na singlu, trzeba rozwijać postać również na multi i zanim zdobedziesz 40 lvl zdążysz parę razy zdrowo zaklnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 11:20, HumanGhost napisał:

Widzieliście już screenshooty z NW2? Polecam obejrzeć, bo wyglądają dość interesująco :-

Nie powiem... całkiem, całkiem. Dosyć przyjemne dla oka. :) Oby dalej w tym kierunku. I fabuła by była "dostrojona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 13:10, Banasp napisał:

widze że tu piszą ludzie co mają pojęcie o grze Neverwinter Nights1. Mam pytanko.Od niedawna gram w tą gre wraz z dodatkami
i chciałbym sie dowiedziec czy istnieje możliwośc zniesienia limitu doswiadczenia postaci tak jak to mialo miejsce w Baldurs
Gate 2? Bo z tego co wyczytalem w instrukcji to moge awansowac do 40 poziomu? Jesli jest taka mozliwosc to prosze o namiary
skąd moglbym sciagnac odpowiedni programik


W podstawce możesz dojść max do 20 lvl a dopiero w Hordes of Underdark jest do 40 lvl. Musisz mieć sporo samozaparcia(albo niezły poradnik ;)) aby tyle zdobyć. Ja doszedłem do 37 lvl uczniem czerwonego smoka. Skrzydełka wymiatają:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś, kiedy ma wyjść NWN2?? Nie mogę się doczekać... BTW: Jedynka była super i wciągała jak odkurzacz mam nadzieję, że dwójka będzie jeszcze lepsza(chociaż nawet gdyby była czymś w rodzaju "jedynki z lepszą grafą" to i tak kupię). Martwi mnie natomiast fakt, że CDP jej nie wyda. Obawiam się, że może się stać z nia to samo co z KotOR''em czyli pierwsza część ekstra: umiarkowana cena i po polsku a dwójka The Sith Lords nie dość że za 159 zł(LUDZIE!!!!!!) to jeszcze po angielsku...ja umiem "inglisz" całkiem nieźle ale cRPG po angielsku to bariera dla tych słabszych!! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 13:06, Szarik PL napisał:

No to się nie łudź, że na nowym radeonie Ci pójdzie lepiej.


Why?? Ja mam R9550 Extreme( czyli nie najnowszy ale bardzo dobry) i bez problemu chodził mi NWN 1 a z tych najnowszych gierek F.E.A.R prawie na max...
BTW: Night Elf zastanawiam się jakim cudem Twój R9200 nie udźwignął jedynki?? Może masz słaby procek albo mało ram-u?? Nie sądzę aby była to wina karty( bo ja nawet grałem komfortowo na GeForce 2 mx 400!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 15:03, Patryk R napisał:

a czy dwójeczka pójdzie choćby na najmniejszych detalach na GeForce Fx 5200


aby odpalić NWN2 potrzebna jest karta z obsługą bibliotek DirectX 9.0c. Więc będziesz musiał zaopatrzyć sie w nową kartę.

Tu masz zestawienia kart nVidii (z uwzględnieniem obslugiwanych bibliotek)

http://www.benscustomcases.com/nvidiagpu.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 16:14, shinian napisał:

> a czy dwójeczka pójdzie choćby na najmniejszych detalach na GeForce Fx 5200

aby odpalić NWN2 potrzebna jest karta
z obsługą bibliotek DirectX 9.0c. Więc będziesz musiał zaopatrzyć sie w nową kartę.


co do tego sie nie zgodze bo w FAQ''u na stonie Obsidian ent. jak i na Bioware jest podane ze ma oblugiwac DX9 wiec do FX 5200 wystarczy bo nigdzie ( jak narazie) nie ma podanego ze musi to byc 9c

>Nie wie ktoś, kiedy ma wyjść NWN2??
jak mozna dowiedziec sie z FAQ''u na wyzej wymienionych stronach jest to pierwsza polowa roku 2006, lecz jej konic czyli ok czerwca/lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, jedynka była fenomenalna jeszcze do dzisiaj zdaża mi się zapodać kilka quest-ów dla rozluźnienia :) Poza tym co by nie zrobili z 2 to i tak kupię bo opinie na temat czegokolwiek zwykłem wydawać dopiero jak sam sprawdzę. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować