Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Witam. Prosiłbym o dużą garść rad dla żółtodzioba w NWN. Jaka rasa, klasa? Interesuje mnie wojownik, ale nie taki w stylu tanka. Jak zarabiać pieniądze? Jakie questy wybierać? Gdzie się skierować? Jak ustawić kamerę, by się dobrze grało?(śmieszne, ale dla mnie kamera w NWN i NWN2 nie jest najlepsza)

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz zabiłem wszystkich w kopalni ale ostatniego ducha klasnoluda niemoge znareżć mimo zabitych wszystkich demonów w części kopalnianej. Ostatnieg potwora jakiego zabilem to byl wielki krab lub coś z tym stylu. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 16:06, Wrukos napisał:

Witam. Prosiłbym o dużą garść rad dla żółtodzioba w NWN. Jaka rasa, klasa?
Interesuje
mnie wojownik, ale nie taki w stylu tanka.


tu troche też zależy od charakteru i od tego jak chcesz się dogadywać z ludźmi. Jak dobrze to weź człowieka, jak trochę gorzej to drowa lub orka itp.
W sumie najlepszą opcją na wojownika zawsze jest krasnolud więc ja bym na niego postawił.

Dnia 14.02.2010 o 16:06, Wrukos napisał:

Jak zarabiać pieniądze? Jakie questy wybierać?


IMO O tym to ty powinieneś decydować sam sobie według swojego uznania. Graj tak jak Ci pasuje i jak uważasz że najlepiej lub jak byś ty postąpił.

Dnia 14.02.2010 o 16:06, Wrukos napisał:

Gdzie się skierować? Jak ustawić kamerę, by się dobrze grało?(śmieszne, ale dla mnie
kamera w NWN i NWN2 nie jest najlepsza)


hehe tu Ci nic nie poradze bo już sam prawie przeszdełem NWN 2 i nie znalazłem dobrej opcji na kamere. Chyba po prostu takiej nie ma :(

Dnia 14.02.2010 o 16:06, Wrukos napisał:

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam znowu sobie przejść NWN 2 i zastanawiam sie na Drowem, ale nim zaczne gre wole sobie rozplanowac postac na papierze. I tu pojawia się problem, ile poziomow uda mi sie zdobyc? Nigdy nie gralem rasami z modyfikacjami poziomu i nie wiem teraz czy rozplanowac wszystko na 20 leveli czy moze na 17.

Dzięki z góry za odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzi mi sie rozpoczynanie gry przypakowana postacią. Zamiast eksportowac bohatera z Maski Zdrajcy wole go stworzyc i rozwijac w podstawce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 15:51, Karharot napisał:

Grając rasą z modyfikatorem poziomu skończysz podstawkę na poziomie (20 -modyfikator)
a dodatek na (30 -modyfikator).



Tak też myślałem, ale wolałem sie upewnić.

Dzięki za odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie. Jak sprawdzić wysokość wpływu na poszczególnych towarzyszy ?
Gdzieś wyczytałem ze w masce zdrajcy dochodzi taka opcja ale czy da się to zrobić mając jedynie podstawkę neverwintera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Ma ktoś save z siedziby Ammona Jerro? Bardziej mi chodzi już o samo spotkanie z nim i rozmowa w Warowni na Rozstajach...Kilka błędów w komputerze i całą grę musiałem instalować od nowa a zapisane save''y przepadły ;/ Byłbym wdzięczny bo od nowa nie chce mi się grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pozbyć się negatywnego statutu zmniejszenia prędkości poruszania ,jestem jeszcze zielony w mechanice gry ,kupiłem antidotum ale nie pomogło,co trzeba zrobić ,ostatni zapis mam daleko a z tym nie da się grac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy czym jest to wywołane. Jeśli jesteś zupełnie nowy w tym systemie to na początek sprawdź czy nie po prostu przeciążyłeś swojej postaci wrzucając jej do plecaka zbyt wiele ciężkich przedmiotów. Jeśli tak jest to wystarczy abyś sprzedał zbędny stuff lub rozdzielił go pomiędzy inne postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że masz włączony jakiś tryb, np. przeszukiwanie (jeśli grasz elfem, to zawsze jest włączony i Cie nie spowalnia) albo ukrywanie się. Nie jestem pewien czy Wykrywanie Śladów też nie spowalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co dostałem warownię i nie wiem od czego zacząć ,co jest najpotrzebniejsze ?Gdzie znajdę sierżantów do zatrudnienia ,narazie mam tylko Katrione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 18:48, Darnok_Rukia napisał:

Dopiero co dostałem warownię i nie wiem od czego zacząć ,co jest najpotrzebniejsze ?

Radziłbym Ci zacząś od kuźni żebyś mógł jak najszybciej ulepszyć uzbrojenie swoich żołnierzy, potem wedle woli z tym że priorytet daj zewnętrznym budowlom a nie pomieszczeniom samego zamku.

Dnia 01.03.2010 o 18:48, Darnok_Rukia napisał:

Gdzie znajdę sierżantów do zatrudnienia ,narazie mam tylko Katrione ?

Listę postaci które możesz zwerbować znajdziesz tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&pid=5761

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować