Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2013 o 16:40, Miniu napisał:

Mam NWN z dodatkami tez z tego sklepu i u mnie wszystko samo sie sciagalo.

I bez problemu zainstalowałeś Mysteries of Westegate? A w jakiej kolejności instalowałeś dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo to tak dawno ze nie jestem pewny ale MoW wydaje mi sie ze jako ostatnie bo z tego co widze na liscie gier kupilem je sporo pozniej po NWN2 Platinum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche sa tutaj http://nwvault.ign.com/View.php?view=nwn2other.detail&id=19#Files
Sprawdz do jakiej wersji jezykowej i wersji gry pobierasz, by sie nie pomylic.
(Chyba!) instalacja takiego patcha to wkopiowanie zip(bez rozpakowania) do foldera gry i uruchomienie patchera?

Kiedys trzeba bedzie zrobic sobie wlasna kolekcje patchów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji NWN 2 można zauważyć jak krótki jest "czas życia" gry- NWN 2 to gra wydana za czasów obecnych konsol i w zasadzie ostatnia gra korzystająca z DnD, a już pojawia się na gogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 18:31, Thalanthas napisał:

Tak, jest za darmo.

To ja nie ogarniam chyba tego site''a. nexusmods.com za każdym razem chcą ode mnie jakieś opłaty za rejestracje pobierać. Poczekam chyba na torrenta i wtedy ściągnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 20:14, nightfaler napisał:

> Tak, jest za darmo.
To ja nie ogarniam chyba tego site''a. nexusmods.com za każdym razem chcą ode mnie jakieś
opłaty za rejestracje pobierać. Poczekam chyba na torrenta i wtedy ściągnę


Wut? Ja z nexusa mody do F:VN brałem i ani razu nie wydałem złamanego grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest darmowy serwis. Pisze przeciez ze nie trzeba wybierac abonamentu przy rejestracji.
edit przy wyborze wsparcia dla serwisu zwyczajnie nic nie zaznaczaj tylko kliknij create account.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 20:39, Miniu napisał:

To jest darmowy serwis. Pisze przeciez ze nie trzeba wybierac abonamentu przy rejestracji.
edit przy wyborze wsparcia dla serwisu zwyczajnie nic nie zaznaczaj tylko kliknij create
account.

Faktycznie nie musiałem, żadnego wsparcia wybierać.... eh..
Anyway te pliki lecą jak krew z nosa. Może jakaś dobra duszyczka zacznie to seedować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero od niedawna gram w NWN 2 i mam nietypowy problem. Mam w drużynie Kheglara i Neeshke i tak jak krasnolud za mną chodzi, tak Neeshka sobie stoi. Chyba, że ją wybiorę to idzie, a w innym przypadku nie podąża za resztą. Czy wcisnąłem jakiś klawisz przypadkowo, albo kazałem jej coś robić i temu nie chodzi? Wersja gry 1,06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To częsty błąd. Wystarczy w takim wypadku skorzystać z komend "głosowych". Nie pamiętam teraz bo dawno nie grałem gdzie się je wywołuje, musisz poszukać, ale wystarczy że użyjesz komendy "Za mną" to zacięta postać zacznie już chodzić za twoją postacią normalnie. Polecam ci przy okazji zaktualizować grę do najwyższej możliwej wersji. Wydaje mi się że autouptader działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 22:54, Thalanthas napisał:

To częsty błąd. Wystarczy w takim wypadku skorzystać z komend "głosowych". Nie pamiętam
teraz bo dawno nie grałem gdzie się je wywołuje, musisz poszukać, ale wystarczy że użyjesz
komendy "Za mną" to zacięta postać zacznie już chodzić za twoją postacią normalnie. Polecam
ci przy okazji zaktualizować grę do najwyższej możliwej wersji. Wydaje mi się że autouptader
działa.


Dobra spróbuje ogarnąć. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy żeby grać i móc się cieszyć wszystkimi aspektami trybu multiplayer muszę mieć podstawową wersję gry wraz z dodatkami? i tak na marginesie dużo ludzi w to jeszcze gra po sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 12:05, XXX_PL1 napisał:

Można dostać gdzieś jeszcze Gniew Zehira i Wrota Zachodu oddzielnie ? (Mam na myśli że
bez podstawki i maski).


A gdzie szukasz? Bo oferty widzę na allegro i na wirtus.pl gdzie indziej nie sprawdzalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 12:21, Sarinew napisał:

> Można dostać gdzieś jeszcze Gniew Zehira i Wrota Zachodu oddzielnie ? (Mam na myśli
że
> bez podstawki i maski).

A gdzie szukasz? Bo oferty widzę na allegro i na wirtus.pl gdzie indziej nie sprawdzalem.

Szukałem prawie wszędzie nawet na ceneo ale są tylko złote edycje. Szukałem nówki bo na allegro jak raz kupiłem to płyta odpaliła się tylko jeden raz i dalej już nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować