Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

To na wirtusie powinny być nówki, ale lepiej nie sugerować się okładkami, bo czasami pokazują premierowe wydania, a mają na stanie tylko z reedycji, chociaż w przypadku tych dodatków nie było reedycji?
no i warto sie mailem/telefonem wczesniej zapytac czy maja na stanie, bo tez czasami dostepnosc moze byc nieaktualna.
[kazdy ma inne doswiadczenia z tym sklepem, ja mam pozytywne, a znajda sie osoby z negatywnymi]

(cdp. organizowalo giermasz ostatnio, i te dodatki tam byly, ale odbior byl tylko w kilku miejscach, wiec trzeba bylo mieszkac blisko albo znac kogos kto mieszka blisko.:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 12:53, Sarinew napisał:

To na wirtusie powinny być nówki, ale lepiej nie sugerować się okładkami, bo czasami
pokazują premierowe wydania, a mają na stanie tylko z reedycji, chociaż w przypadku tych
dodatków nie było reedycji?
no i warto sie mailem/telefonem wczesniej zapytac czy maja na stanie, bo tez czasami
dostepnosc moze byc nieaktualna.
[kazdy ma inne doswiadczenia z tym sklepem, ja mam pozytywne, a znajda sie osoby z negatywnymi]

(cdp. organizowalo giermasz ostatnio, i te dodatki tam byly, ale odbior byl tylko w kilku
miejscach, wiec trzeba bylo mieszkac blisko albo znac kogos kto mieszka blisko.:/)


Tak chciałem kupić na giermaszu ale jak szybko się pojawiło tak szybko się skończyło. Dobra dzięki najwyżej będe musiał poczekać na jakąś edycje w top seller czy coś w tym stylu ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie będzie już bo jeśli mnie pamięć nie myli to CDP straciło prawa do dystrybucji gier Atari (wygasły). Dlatego najlepiej zadzwoń do obsługi wirtusa skoro tam jest i zapytaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)
W końcu udało mi się zakupić nwn 2 w edycji z Maską Zdrajcy i Gniewem Zehira i jak zwykle w tym momencie nasuwa mi się szereg pytań. Przed rozpoczęciem gry lubię mieć wszystko zaplanowane od A do Z, dlatego chciałbym się dowiedzieć jaka według Was jest najlepsza "maszynka" do przejścia kampanii?
Ciągle zastanawiam się nad postacią - chciałbym zagrać albo czymś bardzo mocnym fizycznie, walczącym w zwarciu i takim kozakiem jakim był mnich w pierwszej części gry lub czymś co ma dużą moc czarodziejską, typowo ofensywną postać. Dlatego poprosiłbym Was o kilka rad ;) Kim grało Wam się najlepiej i kogo możecie z czystym sercem polecić na początek gry :)
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnichem w NWN2 nie grało mi się tak przyjemnie jak w pierwszym Neverwinterze, dlatego bym odradzał. Jeśli tank, to chyba klasyczny woj sprawdzi się najlepiej. Mimo wszystko radziłbym zagrać postacią czarującą, a dokładniej czarownikiem. W moim odczuciu to istna potęga. W Maskę Zdrajcy grałem Szamanem Dusz i też było bombowo, ale to klasa raczej na wysoki level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapłan jako główna postać. Czystego kapłana zdobywasz do ekipy gdzieś w połowie gry, do tego czasu musisz się zadowolić druidem jako healerem (co ze względu na charakter postaci jest średnią przyjemnością). W Masce kapłan przy wysokiej mądrości praktycznie wszystkich zdejmie czarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 23:36, Ostrowiak napisał:

/.../


Hmm czyli kleryk, kapłan albo barbarzyńca...ciężki wybór ;) Któraś z nich wybija się na tle innych?
Macie może jakieś sprawdzone buildy pod te postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 00:22, Ha_Xior napisał:

Hmm czyli kleryk, kapłan albo barbarzyńca...ciężki wybór ;) Któraś z nich wybija się
na tle innych?


Jako, że NWN 2 oparte jest na D&D 3.5 to mocno trzyma się w nim podział tierowy. Kapłan, druid i czarodziej to niewątpliwie najsilniejsze klasy z tych dostępnych.

Nie pamiętam jak pełna w tej grze była lista kapłańskich czarów, ale zasadniczo dobrą poradą jest nie bawienie się w leczenie czy podobne pierdoły, tylko używanie kilku metrycznych ton buffów do zmienienia swojej postaci w istną wrogogryzarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 12:43, Tajemnic napisał:

Jako, że NWN 2 oparte jest na D&D 3.5 to mocno trzyma się w nim podział tierowy. Kapłan,
druid i czarodziej to niewątpliwie najsilniejsze klasy z tych dostępnych.

Nie pamiętam jak pełna w tej grze była lista kapłańskich czarów, ale zasadniczo dobrą
poradą jest nie bawienie się w leczenie czy podobne pierdoły, tylko używanie kilku metrycznych
ton buffów do zmienienia swojej postaci w istną wrogogryzarkę.


Patrz, a ja nierozsądnie każdego rpg przechodzę drużyną typowo szturmową- wszyscy zdolności ofensywne na maksa :P
Ale zgadzam się, szczególnie w Nwn drużyna bez maga jest słaba. Wydaje się, że druid jest najsłabszy z tej trójki. Czarownik moim zdaniem jest lepszym wyborem od czarodzieja- ale to pewnie ze względu na skierowanie się na ofensywę/znudzenie przechodzenia gry DnD 4 raz w ten sam sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 20:50, Boguslav4 napisał:

Czarownik moim zdaniem jest lepszym wyborem od czarodzieja-
ale to pewnie ze względu na skierowanie się na ofensywę/znudzenie przechodzenia gry DnD
4 raz w ten sam sposób :)


Czarownik jest lepszy, pod warunkiem, że wiesz, jakie czary brać (chyba nie można cofać wyboru zaklęcia przy awansie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 21:10, NeroNarmeril napisał:

Czarownik jest lepszy, pod warunkiem, że wiesz, jakie czary brać (chyba nie można cofać
wyboru zaklęcia przy awansie)...

W systemie D&D czarownik zapamiętuje zaklęcia na stałe bez możliwości ich "edycji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Podstawkę i Maskę Zdrajcy posiadam od bardzo dawna i przechodziłem już kilka razy ale 2 kolejnych dodatków nie dane mi było spróbować. Teraz już nie mogę tego nigdzie znaleźc. W żadnym sklepie tego nie ma chyba że podstawka + 3 dodatki no ale skoro połowe tej paczki już mam to nie chcę dodatkowo płacic.
Orientuję się ktos gdzie to moge dostac.

Zna ktos godne polecenia mody rozszerzające podstawową wersję gry? Do tej pory spotkałem sie tylko z dodatkowymi historiami ale prawie nic do podstawki poza 3 nowymi mieczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 15:54, Daros_93 napisał:

Ja kupowałem na allegro Gniew Zehira + Wrota Zachodu nówka sztuka w wydaniu TOPSELLER.
I wciąż jest dostępne, więc nic tylko zamawiać :)


A jakieś porady co do pytania związanego z modami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej nie o coś takiego Ci chodzi ale tak na próbę zaproponuję Ci mod który na silniku NWN2 odtworzył pierwsze Baldur''s Gate ->
http://www.nexusmods.com/neverwinter2/mods/794/?tab=1&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fneverwinter2%2Fajax%2Fmoddescription%2F%3Fid%3D794%26preview%3D&pUp=1

Jakby co to inne mody możesz znaleźć na tych stronach ->
http://www.nexusmods.com/neverwinter2/mods/categories/?
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Articles.Detail&id=1
z tym że będziesz je musiał wybrać i przetestować sam bo ja się nimi nie bawiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować