Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Witam.

Czy ktoś kto jest dobrze zaznajomiony z NN i zna wszystkie klasy na wylot mógłby mi doradzić jak skonstruować dobrego zbrojnego z 2 ostrzami?
W każdym erpegu w jakim się da gram taką postacią, a mianowicie szybki wojownik w średniej lub lekkiej zbroi masakrujący wszystko 2 ostrzami. Myślałem wcześniej o łowcy ze względu na bonusy do drugiej ręki ale jakiś średni ten łowca wyszedł tak więc pytam tu mądrzejszych ludzi jak coś takiego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił po prostu czystego wojownika i dobierał do niego kolejne atuty do walki bronią. Nie pamiętam ile ich było i jak się nazywały ale to wszystko jest do znalezienia w internecie. W zależności jaką bronią być chciał walczyć (2 krótkie czy może 2 półtoraręczne czy długie) maksowałbym zręczność dla krótkich ewentualnie innych broni wyszczególnionych przy tym atucie (przy wybraniu atutu finezja w walce) lub siłę dla pozostałych broni. Do tego brałbym w międzyczasie gdy nie możesz na danym lvl wybrać upatrzonych atutuów do walki 2 brońmi, pozostałe atuty dla wojownika. Można też spróbować skrzyżować go z Mistrzem broni. Na wyższych poziomach tej prestiżówki jest całkiem fajna masakra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś posiada jeszcze NWN2: Gniew Zehira 1.23 - Hotfix ver. 0.110112.1012?

Jeśli tak, to bardzo byłbym wdzięczny za upload na jakiś hosting, bym mógł uzupełnić swoje archiwum. Niestety mój stary hosting usunął wszystkie dane :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie mi powiedzieć jak teraz powinno się instalować pathe i dodatko do podstawki? Jak jakiś czas temu Obsidian wyłączył ich serwery to nie można nawet aktualizatora włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze autopatchera trzeba zaktualizowac samemu? Cos takiego bylo, chyba ze serio juz offline serwery sa.
W zaleznosci jakie dodatki masz to trzeba pobierac odpowiednia wersje patcha oraz jak masz pudelkowe wydania to to GZ lub WZ mialy na plycie patcha, ktory umozliwialy instalacje dodatku z tego co czytalem.
Moze pomoze.
http://forum.insi.pl/viewtopic.php?f=121&t=11315
ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/patch/
ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2_maska_zdrajcy/patch/
ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2_gniew_zehira/patch/
ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2_wrota_zachodu/
http://forum.bioware.com/topic/133873-installed-nwn2-mask-storm-how-to-update/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% jest w osobnym pudełku, na wirtusie tak mają, zreszta maja tam promo na zestaw NWN 2+3 dodatki, jakby ktos szukal tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN 2 nie jest na Steamie, ale kiedyś chyba było - są linki do nieaktywnych filmików promocyjnych. Czy usunięcie spowodowane jest przez to Neverwinter (MMO) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 00:26, Boguslav4 napisał:

NWN 2 nie jest na Steamie, ale kiedyś chyba było

Było było, sam nawet mam. : >

Dnia 30.07.2014 o 00:26, Boguslav4 napisał:

Czy usunięcie spowodowane jest przez to Neverwinter (MMO) ?

Takich rzeczy się nigdy nie dowiemy. :3
Natomiast według spekulacji na forach, chodziło o przepychanki licencyjne pomiędzy Atari (wydawca gry) a Hasbro (właściciel praw do Forgotten Realms).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zacząć grać po raz pierwszy w NWN2 (chyba od 5 lat się zbierałem), póki co mi się podoba ale jest jedna rzecz, która mnie denerwuje. Otóż moja postać za nic nie chciała ruszyć do ataku na kolejnego przeciwnika podczas walki. Przykładowo było tam 4 przeciwników, jakiś tam pomocnik sam ruszał do ataku ale moja postać nie. Da się jakoś ustawić skrypt postaci lub SI drużyny coś na zasadzie jak Baldurs Gate 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kartach postaci w jednej z zakładek (chyba najbardziej z prawej) można ustawić skrypty. Ewentualnie do szybkiego sterowania warto używać skrótów pod literą bodajże V i X (ale głowy nie dam). Służą one do wydawania szybkich rozkazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym z kolega zagrac w Nvn2 ja kupilem wersje complete z gog wersja 1.023(1765) wiecej sie nie pobiera auto aktualizacja a mój kolega ma wersje kupiona dawno temu z dodatkiem maska zdrajcy wersja 1.17
Potrzebny jest hamachi do grania ale niewiem czy bede mógl grac razem jaka jest najnowsza wersja i jak ja sciagnac ze by gog sie nie gryzł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować