Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

To CI radzę, karta jest warta moim zdaniem swojej ceny. Obecnie się sprawdza. Oczywiście tutaj znowu podaję Obka, bo innych nowszych nie mam ze względu na brak funduszy.

A co do Dx10. NWN 2 na szczęście ma marne szanse na początku, aby go wymagać. Bo nie będą czekać z premierą Visty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 23:04, Agrah napisał:

ja sie właśnie przymierzałem do przesiadki z radka x700pro na x1600xt ale niedługo ma wejść
x1650 więc narazie się wstrzymałem :)

NighElf=> x1600 w sumie jest karta next gen tak samo jak GF z serii 7x a kolejna generacja
kart bedzie razem z wprowadzeniem Dx10 no chyba że producenci się za bardzo pośpieszą


Nie :F GF 7XXX i radeony 1XXX to sa juz karty naszej generacji ;P Next Gen to te zDirectX 10, a nie wiadomo, czy karty GF beda mogly obsługiwac HDR z tymi innymi opcjami.

Ja teraz mam GF 7800 GT, ale tylko dla tego, ze stary komp mi sie spalil i musialem pare miesiecy temu [huh... prawie rok temu] kupic nowego...

Na twoim miejscu poczekałbym na karty Next Gen, bo jesli zapowiedzi sie sprawdza, beda znacznie wydajniejsze od tego co teraz mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 23:07, Night Elf napisał:

Ja teraz mam GF 7800 GT, ale tylko dla tego, ze stary komp mi sie spalil i musialem pare miesiecy
temu [huh... prawie rok temu] kupic nowego...


Heh jakby mi sie spalil to teraz pisalbym z kalkulatora chyba... fajnie miec tyle kasy zeby po spaleniu taki sprzet sobie kupic ;-)

Cale szczescie ze do NWN2 az takiej rakiety nie trzeba bedzie miec (oby) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 23:11, Kris_bla napisał:

> Ja teraz mam GF 7800 GT, ale tylko dla tego, ze stary komp mi sie spalil i musialem pare
miesiecy
> temu [huh... prawie rok temu] kupic nowego...

Heh jakby mi sie spalil to teraz pisalbym z kalkulatora chyba... fajnie miec tyle kasy zeby
po spaleniu taki sprzet sobie kupic ;-)

Cale szczescie ze do NWN2 az takiej rakiety nie trzeba bedzie miec (oby) :-)



Do nowego kompa przymierzalem sie od pewnego czasu to dlatego :P Lecz wlasnie chcialem sobie poczekac na Core Duo, ale plany nie wypalily :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 23:12, Night Elf napisał:

Do nowego kompa przymierzalem sie od pewnego czasu to dlatego :P Lecz wlasnie chcialem sobie
poczekac na Core Duo, ale plany nie wypalily :P


Hehe, rozumiem Twoj bol, ale i tak nie umiem Ci wspolczuc, bo chcialbym miec teraz taki komp jak Ty... a ja jeszcze pare ladnych lat musze na tym co mam ciagnac... teraz studia... miliony wydatkow... coz, ze na pare gierek jeszcze starcza ;-P, ale NWN2 nie moglbym sobie odmowic ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 23:20, SiniS napisał:

Też bym sobie nowego kompa sprawił żeby mi uciągnął pare gier :- ( ale z kasą lipa... Wszystko
co mam idzie w rower.


OOT: W sumie to nie znam nikogo kto nie chcialby miec "jeszcze" lepszego kompa od tego co ma, takze to w 100% zrozumiale :-)
Ciekawe czy kiedys ten "poped" sie skonczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 23:24, Kris_bla napisał:

> Też bym sobie nowego kompa sprawił żeby mi uciągnął pare gier :- ( ale z kasą lipa...
Wszystko
> co mam idzie w rower.

OOT: W sumie to nie znam nikogo kto nie chcialby miec "jeszcze" lepszego kompa od tego co ma,
takze to w 100% zrozumiale :-)
Ciekawe czy kiedys ten "poped" sie skonczy ;-)



Kiedy powstana kompy-konsole... w sumie to jedyne racjonalne wyjscie na przyszlosc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 23:29, Night Elf napisał:

Kiedy powstana kompy-konsole... w sumie to jedyne racjonalne wyjscie na przyszlosc ;P


Ale czy postana kiedys? ;-)

Poza tym Konsole to juz prawie PC ;-), ale jak wiadomo prawie robi duza roznice ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądem pudełka/wyglądem menu głównego i może zawartością jednego elementu. Dowiemy się dokładniej, jak CDP poda pełen skład EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 17:33, BlackBomb napisał:

Mam pytanie: Czym się różni:
Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska Chaotic Evil
od
Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska Lawful Good?


1) Maja inne menu głowne gry
2) Pudełkiem :P
3) Na zachodzie ludzie dostaja 2 rozne pierscienie... wersje LG lub CE
4) Na zachodzie ludzie dostaja 2 rozne figurki smok, albo ogr, czy cos takiego.. nie pamientam :P

U nas roznia sie 1 i 2... lecz jest tez tajemniczy dodatek o ktorym na razie nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wybranie wersji EK Dobrej lub Złej dodaje jakiś bonus dla postaci o takim charakterze? BO ja zazwyczaj gram postaciami dobrymi jednak pudełko Lawful Good jest... tragiczne...

PS

W jakiej wersji maiałaby być figurka smoka, a w jakiej ogra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:26, Dark Demon napisał:

A czy wybranie wersji EK Dobrej lub Złej dodaje jakiś bonus dla postaci o takim charakterze?
BO ja zazwyczaj gram postaciami dobrymi jednak pudełko Lawful Good jest... tragiczne...


Witam, no fakt pudelka wygladaja tak jak wygladaja ;-p a co do wplywu pudelka na charakter nic mi nie wiadomo ;-p a troche czytalem o NWN2 wiec raczej nie bedzie takiego ''bonusa'' ;-)

Dnia 22.08.2006 o 10:26, Dark Demon napisał:

PS

W jakiej wersji maiałaby być figurka smoka, a w jakiej ogra?


Narazie nie wiadomo co znajdzie sie w polskiej edycji EK - CDP nadal pertraktuje z Atari na temat zawartosci EK. A figurki smoka i ogra sa w Niemczech i smok jest w Lawful Good :-) wiecej o EK na swiecie znajdziesz tutaj: http://www.nwn2wiki.org/Limited_edition,
polecam takrze zagladac do tego watku: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10836, moze jakies ciekawe informacje ujrza swiatlo dzienne ;> Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 11:27, Morfieusz napisał:

> A czy wybranie wersji EK Dobrej lub Złej dodaje jakiś bonus dla postaci o takim charakterze?

> BO ja zazwyczaj gram postaciami dobrymi jednak pudełko Lawful Good jest... tragiczne...

>

Dnia 22.08.2006 o 11:27, Morfieusz napisał:


Witam, no fakt pudelka wygladaja tak jak wygladaja ;-p a co do wplywu pudelka na charakter
nic mi nie wiadomo ;-p a troche czytalem o NWN2 wiec raczej nie bedzie takiego ''bonusa'' ;-)


W opisie produktu jest tak napisane:

>Dodatkowe informacje o wydaniu:

>Dostępna w dwóch pudełkach do wyboru, wersja kolekcjonerska zawiera dodatkowo mapę, artbook oraz >unikalne cechy w grze: nowy atut dodający bonus +1 do wszystkich rzutów na obronę, dwa specjalne >przedmioty, dostęp do unikalnych broni oraz magiczną złotą aurę nad postacią gracza.

Nie jest powiedziane, że to atut akurat dla chaotycznych złych, czy prawożądnych dobrych... bonusy w każdym razie będą

Pudełko Chaotic Evil jest ok... Lawful Good troszkę za świecidełkowate, ale też ujdzie.
Mi oba pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się do betatestów NWN 2. I dostałem taki e-mail:

Dear Betatester:

Thank you for signing up for the Neverwinter Nights 2 PC Multiplayer Beta Test. If you are selected for the beta test, you will receive an email notification.


Regards,

Betatest Administrator

A teraz moje pytania:
Co to znaczy po polsku?(mój angielski jest lekko mówiąc do d....)
Czy to przypadkiem nie jest po prostu grzeczne "nie dziękujemy"?

Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie myle to dostałeś podziekowania za zapis i info że wybrani testerzy dostaną meila z zawiadomieniem chyba o ty że zostali wybrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 12:36, Mistrz Magii napisał:

Pisali gdzieś za ile czasu takie zawiadomienie może zostać wysłane?

Drogi Betatesterze

Dziękujemy ci za sgłoszenie się do beta testów trybu Multiplayer w Neverwinter Nights 2 PC. Jeśli zostaniesz wybrany do beta testów, otrzymasz e-mail z powiadomieniem

Z Poważaniem
Administrator Beta testów

Tyle jest... Nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować