Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Po raz pierwszy i chyba raczej ostatni zamówiłem grę poprzez sklep gram.
Zawsze kupowałem w sklepach, w cenach konkurencyjnych i nigdy nie było problemu z zakupem w dniu premiery.
Neverwinter Nights 2 został wysłany dnia 07.12.2006r. i napisali, że dostanę 11 lub 12 grudnia.
ZGROZA I LEKCEWAŻENIE KLIENTÓW!!!!!!!!!!!!!!!

:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:05, Matir007 napisał:

Uhm, napisałem to 4 posty wcześniej ;P
A teraz wiem po co dali tą smycz ! Zrobili taki "amulet" (phi! :[ ) i ten breloczek wieszamy
sobie na smyczy i ta - dam! Mamy full amulet ! :/


sorry ale zbyt dużo tych komentarzy:P tego nie zauważyłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojenie, jak wybrałeś dostawę pocztą to sie nie dziw, ale jak kuriera to chamstwo, nie ma co... :/
mikolajmix -> "ja też" - mało to wnosi do tematu, więc mógłbyś się troche rozpisywać? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:08, gaagaa_se napisał:

Po raz pierwszy i chyba raczej ostatni zamówiłem grę poprzez sklep gram.
Zawsze kupowałem w sklepach, w cenach konkurencyjnych i nigdy nie było problemu z zakupem w
dniu premiery.
Neverwinter Nights 2 został wysłany dnia 07.12.2006r. i napisali, że dostanę 11 lub 12 grudnia.

ZGROZA I LEKCEWAŻENIE KLIENTÓW!!!!!!!!!!!!!!!

:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((


Przecież przesyłki nie wozi CDP tylko poczta/kurier itp. Poza tym, czegokolwiek byś nie kupił, czy to przez Internet w jakimkolwiek sklepie, czy to z jakiś sklepów wysyłkowych to nie ma gwarancji kiedy dokładnie przyjdzie i czy w dniu premiery. A jeżeli w sklepie by nie było to też obwiniałbyś CDP, gdyby np. zawinił sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:11, Matir007 napisał:

Spokojenie, jak wybrałeś dostawę pocztą to sie nie dziw, ale jak kuriera to chamstwo, nie ma
co... :/
mikolajmix -> "ja też" - mało to wnosi do tematu, więc mógłbyś się troche rozpisywać? ;P


mimi krótkiej wypowiedzi wszyscy wiedzą o co mi chodzi
a żebyś się nie czepiał:

ja również zamówiłem LG ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesylka zmienila status na "wyslane"...coś mi się nie chcę uwierzyc, że jutro będzie... chociaz zobaczymy, moze Poczta Polska da radę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:38, Walec87 napisał:

Przesylka zmienila status na "wyslane"...coś mi się nie chcę uwierzyc, że jutro będzie... chociaz
zobaczymy, moze Poczta Polska da radę ;]



zamawiałeś EK? bo u mnie cały czas pakują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie czy faktycznie gry są jeszcze teraz pakowane. Jest godzina 19:00...
Jeśli jest tak, że gra faktycznie będzie wysłana jutro, bo już skończyły się godziny pracy, to się naprawdę wścieknę.
EK miało być u nas już 5.12 - taka była gwarancja. Nie wyszło, zbliżają się święta, jest dużo gier, gram.pl są tylko ludźmi, ok zdarza się. Miało być wysłane dzisiaj, a u nas jutro, czyli 8.12...

U mnie jest status pakowane i przygotowywane do wysyłki, jeśli rzeczywiście przewidywana data dostawy będzie 11.12 lub 12.12 wścieknę się niemiłosiernie i nie tylko ja. Przecież podobne jaja były z GW: Nightfall, czy gram.pl nie nauczyło się planować z wyprzedzeniem?? Mam wielką, wielką nadzieję, że psioczę bezpodstawnie...

Tyle nerwów ile mnie kosztuje ta gra to nawet F.E.A.R. nie zaoferował mi takich emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:13, Digin985 napisał:

Ja nie moge..... 20 września (!) już zamówiłem, a nawet mi wysłać dziś nie chcą.....


Ja złożyłem 17.08 (EK CE) i nadal jest "pakowane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:13, Digin985 napisał:

Ja nie moge..... 20 września (!) już zamówiłem, a nawet mi wysłać dziś nie chcą.....


Spokojnie, jeszcze nic nie jest przesądzone. Cały czas mam nadzieję, że zdążą wysłać - a dla nich to na pewno równie ważne, jak dla nas, bo przecież nie chcą mieć wszystkich, którzy zamówili EK, za niezadowolonych klientów, którzy już nigdy niczego u nich nie kupią. Dlatego wciąż wierzę w to, że staną na wysokości zadania i jutro ujrzymy nasze NwN2 :).
P.S. Dla pocieszenia - 20.września to wcale nie tak wczesne zamówienie ;). Moje jest z 16. sierpnia, a na tym forum jest całkiem sporo osób, które zamówiły dzień czy dwa później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to wy wszyscy nie wiecie , że w Polsce nikt nie dotrzymuje danego słowa ! . Prawdę mówią tylko ci , którym życie jeszcze nie dało kopa w D... CDP niema konkurencji { chyba ,że CENEGA zacznie lepiej zabiegać o wydanie lepszych gier}, i dlatego działa na zasadzie silniejszego.
A ty kliencie siedż i płacz oraz płać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:42, Agrah napisał:

> Przesylka zmienila status na "wyslane"...coś mi się nie chcę uwierzyc, że jutro będzie...
chociaz
> zobaczymy, moze Poczta Polska da radę ;]


zamawiałeś EK? bo u mnie cały czas pakują.....


Zamawiałem zwykłą, Białą Edycję, zamówienie zlożylem w poniedzialek i od razu przelalem pieniądze (z mBank do mBank)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

złożone Pn, 04.12.2006, wysłane: Cz, 07.12.2006

Dokladnie wyglada to tak, moim zdaniem Ci co zamawiali EK i nie otrzymaja do jutra beda troche pokrzywdzeni, gdyz ja ktory zamowilem w poniedzialek, bede mial pewnie gre jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hello czy wie Ktos kiedy bedzie patch 1.03 do wersji PL ?? Bo dostalem dzis NWN2 i mnie szlag trafia bo za nic w swiecie nie chce sie odpalic !! ;(;(;( Wyskakuje blad (patrz obrazek) a z tego co wyczytalem na zagranicznych forach nic nie pomaga poza patchem 1.03 (• The debug DirectX check has been removed – some users had problems running the game, even without the DirectX SDK being installed.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować