Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 21:42, Dead-pl napisał:

Heyka...mam takie pytanie próbował/instalował już ktoś aplikować patcha 1.03 ??


Patche musza byc przetłumaczone i dostosowane do wersji PL, wiec musisz poczekac, az CDP wypusci Patcha 1.03.

W NWN1 mozna było na siłe zainstalowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:57, Agrah napisał:

> http://nwn2.warcry.com/news/view/66679-NWN2-1-03-Patch-is-here <== tutaj link dla chętnych

> zobaczyć co niesie ze sobą wersja 1.03 :]


http://neverwinter2.gram.pl/ - polecał bym oidwiedzić i troche uaktualnić swoje informacje,
bo łatka 1.03 jest już wydana :)


a widziałeś gdzieś patcha 1.03 PL ?? bo narazie nawet enagielski jest w wersji beta ! chyba że chłopacy bioware niewiedzą c piszą na swoim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od godziny 12:00, status na stronie to: Pakowanie i przygotowywanie.......................
Jak to działa? Może wysłali, tylko nie mają czasu na wprowadzanie zmian na stronie. Bo ile można pakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:10, Dead-pl napisał:

a sorry jest wersja final...ale PL niema...i bók wie kiedy będzie :/



no właśnie mówiłem że ang już jest w wersji finalnej :) a co do PL to jeszcze nie było premiery gry, ale mogli by w przyszłym tygodniu wydać (tak tak wiem, czasem mnie marzenia ponoszą....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie trafi szlag. Właśnie zobaczyłem na stronie Masterlinka, że kurierowi nie udało się doręczyć przesyłki. Ciekawe jakim cudem, skoro miałem dzisiaj wolny dzień i nie wychodziłem z domu. Żeby było śmieszniej, to mieszkam w Warszwie, więc teoretycznie nie powinni mieć żadnych problemów z dostarczeniem paczki :-/ Ech, chyba jednak to ostatni zakup w gram.pl. Podobne problemy były z Gothic 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się tak przejmować. To tylko dzień czy dwa różnicy. I tak, żeby poznać choćby sterowanie, instrukcję i samouczek trzeba na to poświęcić dobre 2 dni.

Poniżej kilka obrazków z polskiej edycji NWN2. Wszystkie wykonane na Radeonie X850XT. Trzeci z nich pokazuje jak bardzo można oddalić kamerę.

Ciekawostki:
-Opcje graficzne zawarte w pliku nwn.ini są w większości poprzedzone średnikiem czyli nie działają. Dodatkowo ustawione jest odświeżanie na 60Hz, co powoduje migotanie obrazu na monitorach CRT. Posiadacze kineskopowych monitorów powinni więc zmodyfikować wiersz w sekcji
[Display Options]
RefreshRate=85
na wartość taką jaką jest w stanie odbierać monitor. Dodatkowo warto odblokować wszystkie wiersze poprzedzone średnikiem w tej sekcji.
Właściciele LCD nie powinni niczego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt ma wielki minus. Miałem mieć grę 2 dni przed premierą. A tu co piszą maila że mają problem z pakowaniem. Chyba nie za to płacimy kupe kasy żeby gościu co kupi zwykłą wersję miał ją przede mną. Za opóźnienia powinni dać jakiś dodatkowy upominek. Tej krechy tak szybko nie zmażą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 01:03, chris1980 napisał:

Miałem mieć grę 2 dni przed premierą.

Możliwe jest, że kolejność realizacji zamówień jest losowana kostką. ;)
Naturalne wydawałoby się, żeby pakowanie gier szło najpierw na adresy osób, które zamówiły preordery najwcześniej. Może też być tak, że kolejność jest zachowana wg kolejności potwierdzeń wpłat, a skoro wwpłaty idą tylko na 5 dni wcześniej, to kolejność zależna byłaby od banków i ich systemów księgowania. W takim wypadku przesyłki zrealizowane szybkim przelewem bankowym mogłyby być rozpoczynane szybciej.
Jest tez niewykluczone, że pierwszeństwo przesyłek uwzględnia zarejestrowane juz gry NWN: SOU i HotU. W moim przypadku dokładnie tak jest bo zamówienie poszło, przelewem i mam zarejestrowane po dwie kopie NWN, a paka została wysłana wczoraj, doszła dzisiaj wieczorem.

Dnia 08.12.2006 o 01:03, chris1980 napisał:

A tu co piszą maila że mają problem z pakowaniem. Chyba nie za to płacimy kupe kasy żeby
gościu co kupi zwykłą wersję miał ją przede mną.

Nie wiadomo czy w sklepach też nie wystąpiły braki. Jest grudzień, a liczba zamóweń mogła przerosnąć przewidywania.

ps. Najfajniejszą rzeczą, która mi się rzuciła w oczy są dwa wielkie fakty:
1. Mozna grać drużyną do 4 postaci sterowanych bądź przez kompa bądź przez człowieka w multiplayerze.
2. Kampania podstawowa wreszcie jest grywalna dla kilku postaci naraz. Czyli można ją przechodzić w kilka osób tak jak kiedyś BG1/2 i IWD1/2. Miodek. Żeby nie było zbyt łatwo ustawia się najwyższy poziom trudności i gra muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale ! O 0:11 dostałem maila:
"(...)Z przykrością musimy potwierdzić informację, że deklarowany wcześniej termin dostawy Twojej przesyłki w dniu premiery nie będzie możliwy.

Przyczyniła się do tego opóźniona kompletacja pudełek z EK prowadzona przez CD Projekt dopiero w dniu dzisiejszym (7 grudnia). Skutkiem tego, gry do wysyłki otrzymamy w piątek.

Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to piątek 8 grudnia, z opcją doręczenia na 9 grudnia (sobota).
Dołożymy wszelkich starań, aby możliwie wszystkie zamówione egzemplarzei dotarły w tym dniu.
(...)"
No to super... :/ Kurier na pewno pracuje w sobotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 07:24, Matir007 napisał:

Wspaniale ! O 0:11 dostałem maila:
"(...)Z przykrością musimy potwierdzić informację, że deklarowany wcześniej termin dostawy
Twojej przesyłki w dniu premiery nie będzie możliwy.

Przyczyniła się do tego opóźniona kompletacja pudełek z EK prowadzona przez CD Projekt dopiero
w dniu dzisiejszym (7 grudnia). Skutkiem tego, gry do wysyłki otrzymamy w piątek.

Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to piątek 8 grudnia, z opcją doręczenia na
9 grudnia (sobota).
Dołożymy wszelkich starań, aby możliwie wszystkie zamówione egzemplarzei dotarły w tym dniu.

(...)"
No to super... :/ Kurier na pewno pracuje w sobotę ?


Tak przynajmniej ktoś tu pisa że pracuje ... No poprostu świetnie.. Zamówić EK a czekać 2 dni Pózniej poZwykłych mimo że mieliśmy miec 2 dni PRZED
THX CDP poprostu thx !!!!!Niezdiwcie sie jak był to mój ostatni zakup !!! No chyba że za spuznienie dołożycie Coś Extra to jeszcze pomyśąłe ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 07:24, Matir007 napisał:

No to super... :/ Kurier na pewno pracuje w sobotę ?


też dostałem takiego maila
kurier pracuje w sobotę, oczywiście za odpowiednią dopłatą :)
szkoda, mialiśmy mieć EK przed premierą, a wyjdzie na to, że zagramy jako jedni z ostatnich
zapewne CDP nie ponosi całej winy za to, bo oni też mają podwykonawców itp, nie wyżywajcie się więc na nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest e-mail z wyjaśnieniem, szkoda tylko że kiedy dzwoniłem do działu obsługi klienta gram.pl, poinformowano mnie że paczka będzie dzisiaj wysłana (dzisiaj, czyli 07.12.2006). Po co wprowadzać klienta w błąd, jedno mówicie, inne piszecie, a co innego robicie. Jak było wiadomo o takiej sytuacji, to należało wcześniej poinformować wszystkich zainteresowanych o poślizgu! Tak czy inaczej dziękuję za informację i czekam cierpliwie.

Oczywiście można powiedzieć że mamy Żony i Dzieci, generalnie można powiedzieć że jesteśmy dorosłymi ludźmi i dzień w tą czy w tamtą niczego nie zmienia. W moim przypadku zmienia bardzo wiele - To pozycja na którą czekamy od dawna, a chwila rozpakowania paczki jest Świętem. Pozdrawiam - Oczekujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować