Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

z tym "11-12" grudzień..na to nie paczcie ML w soboty nie kursuje ale zaistniały jak widziecie specjalne okolicznośći wieć jutro mamy gre:D a przecież nie będą zmieniać stron tylko z powody wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze pojawil sie status wyslane to niestety jeszcze nie powod do radosci. U mnie nadal przy probie zlokalizowania przesylki pisze ze wprowadzono zly nr. przesylki. Prawdopodobne jest to co przeczytalem na innym forum dotyczacym naszego problemu a mianowicie ze firma kurierska Masterlink przyjmuje paczki TYLKO DO GODZ 16. Jesli ktos moze to potwierdzic niech napisze. A wiec zakladajac ze Masterlink przyjmie paczki dopiero jutro (oczywiscie jesli pracuja) to szanse na otrzymanie gry w sobote maleja do zera. Moim zdaniem CD-Projekt doskonale zdaje sobie z tego sprawe dlatego od razu podal termin 11-12 Grudzien. Szkoda ze zapomnial jak zwykle powiadomic o tym oczekujacych co potwierdza poruszany juz wczesniej problem braku szacunku dla klienta. Ja to moglbym nawet czekac nawet na gre miesiac dluzej ale chce byc o opuznieniach informowany na biezaco bo to swiadczy o solidnosci firmy ktorej place za produkt. CD-Projekt niestety do takich firm nienalezy a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:21, mikolajmix napisał:

z tym "11-12" grudzień..na to nie paczcie ML w soboty nie kursuje ale zaistniały jak widziecie
specjalne okolicznośći wieć jutro mamy gre:D a przecież nie będą zmieniać stron tylko z powody
wyjątku


Dokładnie jest tak jak mówisz. Procedura byłaby taka że paczki dzisiaj nadane byłyby w doręczeniu na poniedziałek (11.12) bądź wtorek (12.12) - dlatego taki mail został wysłany.

Pzdr

Mil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:26, Patrick Connor napisał:

To ze pojawil sie status wyslane to niestety jeszcze nie powod do radosci. U mnie nadal przy
probie zlokalizowania przesylki pisze ze wprowadzono zly nr. przesylki. Prawdopodobne jest
to co przeczytalem na innym forum dotyczacym naszego problemu a mianowicie ze firma kurierska
Masterlink przyjmuje paczki TYLKO DO GODZ 16. Jesli ktos moze to potwierdzic niech napisze.
A wiec zakladajac ze Masterlink przyjmie paczki dopiero jutro (oczywiscie jesli pracuja) to
szanse na otrzymanie gry w sobote maleja do zera. Moim zdaniem CD-Projekt doskonale zdaje sobie
z tego sprawe dlatego od razu podal termin 11-12 Grudzien. Szkoda ze zapomnial jak zwykle powiadomic
o tym oczekujacych co potwierdza poruszany juz wczesniej problem braku szacunku dla klienta.
Ja to moglbym nawet czekac nawet na gre miesiac dluzej ale chce byc o opuznieniach informowany
na biezaco bo to swiadczy o solidnosci firmy ktorej place za produkt. CD-Projekt niestety do
takich firm nienalezy a szkoda.


Masterlink o 18 ma przejąć paczki od CDP i dopiero dziś wieczorem wprowadzić numery przesyłek do swojej bazy. W nocy będą one rozwożone do oddziałów, a jutro - do naszych domów. Przynajmniej tak twierdzi CDP, i chyba można spróbować im zaufać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:26, Patrick Connor napisał:

To ze pojawil sie status wyslane to niestety jeszcze nie powod do radosci. U mnie nadal przy
probie zlokalizowania przesylki pisze ze wprowadzono zly nr. przesylki. Prawdopodobne jest
to co przeczytalem na innym forum dotyczacym naszego problemu a mianowicie ze firma kurierska
Masterlink przyjmuje paczki TYLKO DO GODZ 16.



Nie, nie jest tak. Znaczy możliwe że zwykłe paczki przyjmuje do godziny 16, nasze są odbierane w godzinach 16:30-17:30 a numery paczek sa wprowadzane do systemu Masterlinka ok godz. 23:00 często nawet póxniej. My wysyłamy Wam maila z numerem paczki wcześniej żebyście mogli na spokojnie rano zadzonic do firmy i umówic sie na dokładną godzine doręczenia. Póxnym wieczorem a już na pewno jutro rano paczki będą w systemi Masterlinak

Pzdr

Mil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:28, Mileena napisał:

Dokładnie jest tak jak mówisz. Procedura byłaby taka że paczki dzisiaj nadane byłyby w doręczeniu
na poniedziałek (11.12) bądź wtorek (12.12) - dlatego taki mail został wysłany.

Pzdr

Mil


A tak jeszcze dla pewności zapytam: wszystkie EK uda się Wam zapakować i wysłać dziś? Także te, które ciągle są "pakowane i przygotowywane do wysyłki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:09, allinone napisał:

No naszczescie juz wysłane, odbiore w poniedzialek bo jutro kierunek Wrocławł, ja zamowilem
2x bo jedna na allegro chce opchac


Nie ma czym sie chwalic...

Zreszta takie myslenie moim zdaniem zasługuje tylko na pogarde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do posiadaczy NW2. Jak jest z grafiką? Bo szczerze powiedziawszy na screenach niektórych wygląda beznadziejnie i odstrasza bardziej niż NW1. Niby nie jest to najważniejsze, ale ciekawi mnie to. Ze względu na brak dema, nie moge sam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:17, Tom Al napisał:

Ech... Nareszcie wysłali mi EK, ale niema jej jeszcze w bazie danych masterlinka :/



Czy masz podany nr, ktory po kliknieciu okazuje sie numerem błędnym? Bo ja tak mam. Czy to oznacza, ze mojej przesylki nie ma jeszcze w bazie danych masterlinka? Prosze, niech ktos mi odpowie, bo nie bardzo rozumiem co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:28, HumanGhost napisał:

Pytanko do posiadaczy NW2. Jak jest z grafiką? Bo szczerze powiedziawszy na screenach niektórych
wygląda beznadziejnie i odstrasza bardziej niż NW1. Niby nie jest to najważniejsze, ale ciekawi
mnie to. Ze względu na brak dema, nie moge sam sprawdzić.

Grafika nie jest może rewelacyjna i itak oniebo lepsza niż w pierwszej części. Są wszystkie bajery z DX-a 9.0c postaci są szczegółowo przedstawione, ale w tego typu grach grafa przecież nie jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:34, Toszka napisał:

> Ech... Nareszcie wysłali mi EK, ale niema jej jeszcze w bazie danych masterlinka :/


Czy masz podany nr, ktory po kliknieciu okazuje sie numerem błędnym? Bo ja tak mam. Czy to
oznacza, ze mojej przesylki nie ma jeszcze w bazie danych masterlinka? Prosze, niech ktos mi
odpowie, bo nie bardzo rozumiem co sie dzieje:(


Nie martw się, Masterlink dziś wieczorem lub w nocy wprowadzi numery do swojej bazy danych. Po prostu trochę to trwa, ale jutro rano każdy powinien już móc śledzić swoją paczkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:28, HumanGhost napisał:

Pytanko do posiadaczy NW2. Jak jest z grafiką? Bo szczerze powiedziawszy na screenach niektórych
wygląda beznadziejnie i odstrasza bardziej niż NW1.

Na których? Daj jakieś linki, albo dołąćz do posta.
Jak dla mnie, to grafika jest na poziomie współczesnych produkcji.
W grze został użyty taki efekt rozmycia (można go spokojnie wyłączyć), który powoduje, że grafika wygląda trochę jak malowana farbami olejnymi na silnym wietrze. Wydaje się wtedy tak dziwnie nieostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:48, Olamagato napisał:

> Pytanko do posiadaczy NW2. Jak jest z grafiką? Bo szczerze powiedziawszy na screenach
niektórych
> wygląda beznadziejnie i odstrasza bardziej niż NW1.
Na których? Daj jakieś linki, albo dołąćz do posta.
Jak dla mnie, to grafika jest na poziomie współczesnych produkcji.
W grze został użyty taki efekt rozmycia (można go spokojnie wyłączyć), który powoduje, że grafika
wygląda trochę jak malowana farbami olejnymi na silnym wietrze. Wydaje się wtedy tak dziwnie
nieostra.

Może dlatego mi się wydawała taka nieciekawa. To rozmycie jest ustawione domyślnie?
Nie powiedziałbym że jest na poziomie współczesnych gier bo do obliviona i gothica to jej pod względem grafiki trochę brakuje, przecież w końcu to jest stary silnik cudów z niego wycisnąć się nie da. Chociaż efekty wizualne czarów są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować