Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 12:23, Tom Al napisał:

Doręczona :D Juz instaluje :)

A ja czekam na nowy komp , do którego obudowa coś nie może dojechać i chociaż mam już swoją EK , to mogę ją tylko pooglądać , bo komputer z którego teraz piszę nawet z NWN 1 miałby problemy. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 07:21, kuchi14 napisał:

> Jak będzie chodził NWN 2 na tym:- Radeon 9600 TX
> - Athlon 2000 XP
> - 512 MB DDR ?
Mam Radeonka 9600, tylko niestety nie wiem jakiego... Athlona 2000xp. podkręconego do 2600
po tym zabiegu gra chodzi o wiele lepiej... No i tą niezwykle niską ilość ramu... Czyli 512...
Ale powiem tyle, da się grać :)


A jakim programem podkręcałes procka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W EK dodatkowo jest bodajże jakiś atut i dwa przedmioty. Czy jest/wkrótce będzie do ściągnięcia coś, co doda te rzeczy do wersji standardowej? Na przykład, jak to było w przypadku BG2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronie atari jest do wpisania exclusive key code, wiecie gdzie mozna go znalezc, szukalam na opakowaniu, kody do gry sa z tylu instrukcji a ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:43, liza4 napisał:

na stronie atari jest do wpisania exclusive key code, wiecie gdzie mozna go znalezc, szukalam
na opakowaniu, kody do gry sa z tylu instrukcji a ten?


A do czego ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:43, liza4 napisał:

na stronie atari jest do wpisania exclusive key code, wiecie gdzie mozna go znalezc, szukalam
na opakowaniu, kody do gry sa z tylu instrukcji a ten?


Juz wiem o co Ci chodzi...

Ten klucz był do Toolseta, by pobrac go przed premiera... teraz toolseta masz w NWN2, wiec ci nie potrzeba tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszcie więcej o samym NWN2 :). Opinie, wady, zalety, jakość spolszczenia(jak podobają wam się podłożone głosy) itp. itd. Większość ludzi już dostała i jestem ciekaw co macie do powiedzenia na ten temat bo ja sam gre będę zamawiał dopiero w poniedziałek/wtorek, a do tego czasu jestem spragniony informacjii na temat ulubionej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie gram i cos mnie zaniepokoilo. Mianowicie podczas atakowania manekinow na jednej z festiwalowych prob nie slysze dzwiekowych, ktore chyba byc powinny. Mianowicie jakies trzaski ostrza, odglosy postaci or sth. W opcjach chyba wszystko mam ustawione ok. Cos jest nie tak, czy tylko ja mam te przypadlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos probowal wejsc na multiplayer....
odblokowalam wszystkie potrzebne porty w moim fw, wedlug info z atari i cd-projekt, wylaczylam nawet windosowskiego fw....i dalej problemy zeby sie polaczyc z serwerem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:04, damianvs napisał:

Gram sobie gram i cos mnie zaniepokoilo. Mianowicie podczas atakowania manekinow na jednej
z festiwalowych prob nie slysze dzwiekowych, ktore chyba byc powinny. Mianowicie jakies trzaski
ostrza, odglosy postaci or sth. W opcjach chyba wszystko mam ustawione ok. Cos jest nie tak,
czy tylko ja mam te przypadlosc?

Ja mam Sb x-fI ustawiony dzwiek na eax 3 i gdy wejde do gry automatycznie w windowsie ustawia mi glosniki na 2.1 wiec musze dawac gre do paska i ustawic na 5.1 i tak mam za kazdym razem w NWN 1 tez tak mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:07, liza4 napisał:

ktos probowal wejsc na multiplayer....
odblokowalam wszystkie potrzebne porty w moim fw, wedlug info z atari i cd-projekt, wylaczylam
nawet windosowskiego fw....i dalej problemy zeby sie polaczyc z serwerem :(

a zalozyles konto ?? my mamy patch 1.2 i musisz wchodzic na te co maja te same patche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUPIIIII dzoszła paczka xD. Przepiękne wydanie, nie żałuje ani grosza, który dołożyli rodzice do tej gry ;p
Heh, w cdkeyu do gry mam coś takiego: WCHYJ ;] To jest jakaś sugestia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:06, liza4 napisał:

a "A Special Feature Created Called Merchant’s Friend"??
tez cos takiego jest zwiazane z tym kodem


To jest tylko dla US EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:07, liza4 napisał:

ktos probowal wejsc na multiplayer....
odblokowalam wszystkie potrzebne porty w moim fw, wedlug info z atari i cd-projekt, wylaczylam
nawet windosowskiego fw....i dalej problemy zeby sie polaczyc z serwerem :(


Teraz dziala to cos inaczej...

By grac na serwerze musisz pobrac obowiazkowo ze strony serwera Hight Map... w adresie serwera wszystko powinno byc wyjasnione. Musisz poszukac...

No i musisz miec taka sama wersje jak serwer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:15, liza4 napisał:

wersje pl mozna potraktowac pathem powyzej 1.02???


Tego jeszcze nie wiem... moze 1.03 Critical Rebuild, ale wtedy Ci sie moze schrzanic wersja PL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko. Czy w NWN2 jest taka sama dowolność zwiedzania świata i wykonywania misji jak w Gothicu lub Oblivionie, czy też przejście do nowej liokacji lub misji jest uzależnione od wykonania wcześniejszej jak np. w Thief?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować