Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Nwn wyszło w okresie, gdzie 3d było bardzo trendi.
Poza tym, zrezygnowano z inifinity, poniewaz tylko w 3d dalo się zrobic łatwy i szybki w edycji toolset. Wyobrażasz sobie toolset w infinity i tworzenie do niego np: dodatkowych potworów czy zbroi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 14:37, Selv napisał:

Nwn wyszło w okresie, gdzie 3d było bardzo trendi.
Poza tym, zrezygnowano z inifinity, poniewaz tylko w 3d dalo się zrobic łatwy i szybki w edycji
toolset. Wyobrażasz sobie toolset w infinity i tworzenie do niego np: dodatkowych potworów
czy zbroi?

Mnie jakoś mody nigdy nię kręciły, więć toolset mi do niczego. Za rozgrywką sieciową nigdy nie przepadałem.Osobiście dla mnie to był kok w tył, ale i owszem nie przeczę toolest był przydatną rzeczą dla domorosłych tfurcuff


ps: EK wrescie doszła. Żałuje że nie wybrałem CE.... i koszulkę dostałem małą -M. chce się ktoś wymienić?

Od kuriera się dowiedziałem że do Szczecina przyszło 38 EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 14:47, piotrekoo89 napisał:

Czy wam też nie działa aktualizacja ?


Nie dziala, bo masz juz najnowsza POLSKA wersje... nie mozesz na wersje PL dac patcha ANG... i na odwrot. Naczy na sile sie da, ale to rodzi komplikacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Łodzi dostał już NWNa?
Moją paczuszkę kurier odebrał z łódzkiego oddziału około 8 i jeszcze do mnie nie dotarł.
Zaczynam wątpić w dostarczenie tego dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 14:47, piotrekoo89 napisał:

Czy wam też nie działa aktualizacja ?


Mi też nie działa. Wyskakuje jakiś błąd o złej aplikacji i mówi, żebym ją reinstalował. Natomiast z aktualizacja z menu gry nawet sie nie włącza.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma polskiego patcha 1.03, więc aktualizacja conajwyżej ulepszy program aktualizacyjny.
Jak będzie, to na pewno pojawi się info na głównej stronie gram.pl i to pewnie dużymi literami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 14:34, Selv napisał:

W BG czy IWD nie było bałaganu, nigdy nie szukałem niczego, wszystko było pod reką. Tutaj mam
non stop bałagan. Chce zmieniać bronie? Upycham na pasek, wszystko upycham na pasek. Jakość
ikon nie pozwala mi odróżnić widzenia niewidzialnego od kuli ciemności :(
Po marszu w nwn po kolei musze jeździć przedmiot po przedmiocie, bo za kija nie wiem co to
robi :/


Zgadzam się, te ikonki przedmiotów niczym się nie róznią. W NWN1 widać było na pierwszy rzut oka iż dana broń jest powiedzmy +1, natomiast w NWN2 musze szukac po ekwipunku kratka po kratce co robi dany przedmiot. W sumie to chyba logiczne, że taki podwójny topór zajmuje w ekwipunku więcej miejsca niż sztylet.

A tutaj natomiast i topór i sztylet zajmują jedną kratkę. Pewnie dojdzie do tego kiedy dorobię się sakw przechowywania to będę tachał wyposażenia które wystarczyłoby dla całej armii.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:04, maniekk napisał:

Mi też nie działa. Wyskakuje jakiś błąd o złej aplikacji i mówi, żebym ją reinstalował. Jaki procesor, ile pamięci, karta graficzna, może nawet płyta główna i typ wyświetlacza (LCD/CRT). Musisz coś podać do siebie jeżeli chcesz, żeby ktoś pomógł.


Z tego co ja zauważyłem na części komputerach ze starszymi procesorami AMD w biosie jest opcja włączenia lub wyłączenia listy instrukcji SSE (z Pentium ). Wersja nwn2main_amdxp.exe wymaga tych instrukcji, więc musi takie coś być włączone, żeby gra nie wylatywała z crashem.
Część płyt głównych ma taką opcję w "Advanced Bios" (włączoną lub nie), część jej nie ma i domyslnie instrukcje SSE są włączone, część jej nie ma i domyślnie są wyłączone (to ostatnie ratuje tylko aktualizacja biosu, o ile istnieje - w przeciwnym wypadku katastrofa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olamagato, chyba źle się zrozumieliśmy :) Nawiązywałem do postu Piotrekoo89 o nie działającej aktualizacji. Natomiast sama gra u mnie działa bez problemu (A64 3200+). Właśnie aktualizacja wywala mi taki błąd.
W każdym razie dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:42, Patrick Connor napisał:

GF 5500 I nie chodzi nawet na minimalnych wymaganiach. Zalamalem sie komletnie:(

To niestety wydatek rzedu 200 zł, jeżeli chcesz pograć. Tak karta niestety jest za słaba. Być może pomoże coś którys patch, ale o komfortowym graniu bez szarpnięć i pikselozy na postaciach, to niestety nie ma co mówić. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uff właśnie wyłączyłem kompa z NWN....(od 11 grałem :P) dziwnie zoptymalizowane wymagania ;/ ja włączyłem wszystko na max ale niestety żeby nie spowalniać gry musiałem zrezygnować z wysokiej rozdzielczości;/
gdy wszystko było powyłanczane w wysokiej rozdzielczośći też się cieło więc zostało wszystko na maksymalnie rodzielczość taka sobie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro lepsza cześć gry Cię nie interesowała to nie pisz, ze był to krok w tył. Po prostu Tobie nie przypadła do gustu.
Edytor w Nwn to najlepszy kawał tej gry, gra po necie na serwerach rpg dosięga kultowości ultimy online.
To jakby oceniać auto terenowe nie po jeździe w terenie ale po torze F1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, ze nie mam Polskich głosów postaci...

Zauwazylem, ze woda w wersji PL wyglada poprawnie. W wersji angielskiej zamiast wody mialem czarna plame... dopiero jak podeszłem bardzo blisko mialem kawałek wody...

Teraz nie mam tego problemu i siega na cały obszar...

A gram na max detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie słucham muzyki z dołączonej płytki audio i nie powiem nic złego o muzyce. Może nawet lecieć w kółko. Te chórki... Dynamiczne kawałki też niczego sobie. Tylo jadąc wozem nie należy sobie tego odpalać bo jakiś wypadek mozna zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:48, Olamagato napisał:

> GF 5500 I nie chodzi nawet na minimalnych wymaganiach. Zalamalem sie
komletnie:(
To niestety wydatek rzedu 200 zł, jeżeli chcesz pograć. Tak karta niestety jest za słaba. Być
może pomoże coś którys patch, ale o komfortowym graniu bez szarpnięć i pikselozy na postaciach,
to niestety nie ma co mówić. :|

A wedlog Ciebie lepiej kupic do tego 1024 RAMu czy 512 RAMu i GF 6200 128MB 64???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować