Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 15:51, Patrick Connor napisał:

A wedlog Ciebie lepiej kupic do tego 1024 RAMu czy 512 RAMu i GF 6200 128MB 64???

Na 100% musisz ulepszyć kartę graficzną. Pamięci Ci wystarcza, żeby gra działała, a ram jest teraz dość drogi. Sprawdź ceny w sklepach internetowych i czy nie uda Ci się kupić okazyjnie na aukcji conajmniej wersji 6600. 6200, to też będzie całkowite minimum, chociaż grywalne.
Gra chodzi Ci tak źle ponieważ seria GF FX 5xxx jest niasamowicie wolna na shaderach 2.0, a gra obsługuje tylko 2.0 lub 3.0. Teoretycznie dałoby się grać przełaczając na shadery 1.0, ale programów shaderowych na tej wersji gra pewnie w ogóle nie posiada, tak więc kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:06, jarken napisał:

Kiedy pojawią się pierwsze polskie serwery do MP? Wiadomo coś już?


najpierw wszyscy skończą SP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zainstalowalem wersje PL. Wszyskto cacy ladnie... wlaczam aktualizacje. Nic. Nic sie nie wlacza. Odpalam recznie nwupdate: " Nie mozna uruchomic aplikacji, poniewaz jej konfiguracja jest niewlasciwa. Problem moze rozwiazac ponownie zainstalowanie aplikacji". Instalowalem 3 razy. Sprzet spelnia wymagania. O co kaman? Podobnie z toolstem:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze nie jest dostepna, ale nie chodzi mi tu o sama aktualizacje, a o program aktualizujacy ktory nie dziala. Podobnie toolset. Mysle ze rozwiazanie problemu pomoze wielu ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Bo nie mam jeszcze Ek (bo nie ma mnie w domu) ale czy ktos jest mi w stanie powiedziec jak niby objawiaja sie te dodatkowe rzeczy w grze??(tzn te przedmioty aura itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... U mnie aktualizacja działa normalnie. Nie mam żadnych problemów. Co do Aurory to nie sprawdzałem jej, bo nie interesuję się nią.

Radex->
Świecące koło nad głową, unoszące się. Możesz to włączać/wyłączać, zależy czy chcesz czy nie. Przedmiotów nie spotkałem, albo nie mam raczej skali porównawczej narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:40, Olamagato napisał:

Oczywiście że tak na pewno jest, ale problem w tym, ze jakoś nie mogę dostrzeć różnicy na dwóch
innych kompach z dość wypasioną konfiguracją. Tak więc te efekty, to wodotryski, które nie
wpływają na całość bardziej niż może 20% ogólnego wrażenia.
Pamiętasz przypadek bardzo długiej popularności GF2 Ti, GF 3 i GF 4 Ti? Na nich równiez działało
bardzo dobrze mnóstwo gier, które były o wiele nowsze niż te karty. To dlatego, że to co na
nich jednak działało działało, bardzo szybko, a to nie działało, tego nie było widać. Tutaj
jest dokładnie ten sam przypadek.


W takim razie ok. Myślałem, że porównujesz tylko na jednej karcie. Sam mam od 3 lat 9500 skutecznie przerobionego na 9700 i jestem z karty zadowolony. Jedyny problem jest taki, że pojawiają się gry obsługujące tylko shadery 3.0.
Procek mam XP2500+ i te 512 ramu i zastanawiam się co robić. Poczekać i wymienić całego kompa czy mogę to robić stopniowo - jeśli są najnowsze karty na AGP i DDR1(w ogóle nie mam rozeznania w obecnej sytuacji, całkowicie wypadłem z obiegu) jeśli te standardy są skutecznie wypierane to wolę poczekać i zmienić całość. Wyglądasz na inteligenta więc pewnie zrozumiesz o co chodzi.

O NWN, BG i KotOR.
Żeby nie było offtopa. Zgadzam się z Twoimi poglądami na temat BG i NWN1. Gracz był częścią świata BG, a w NWN był tylko graczem. Gra Silent Storm, ma podobny system ekwipunku co NWN (ale tylko jedną zakładkę, bo tam się mało przedmiotów zbiera), ale miała jeden cudowny przycisk - "autoukładanie"...
Co ciekawe KotOR jest na tym samym silniku co NWN, a pozwolił mi wczuć się w świat chyba nawet lepiej niż BG. Stanie na łące na Dantooine mimo ścian otaczających łąkę byłodla mnie klimatyczne. Tego spodziewam się po NWN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia 1 rzecz. Co jest z inkantacja czarow? tzn z dzwiekami. Mam na mysli to ze jakos nie pasuja one do spelli... paladyn rzucajacy spell i krzyczacy glosem zombie z nwn1 troche glupio wyglada:P Tak ma byc czy mi sie cos zle poinstalowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm skoro nikt nie zna rozwiazania na moj problem, moglibyscie mi podac namiar do pomocy technicznej gdzie moge sie skonsultowac w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:04, Dragonith napisał:

Mnie zastanawia 1 rzecz. Co jest z inkantacja czarow? tzn z dzwiekami. Mam na mysli to ze jakos
nie pasuja one do spelli... paladyn rzucajacy spell i krzyczacy glosem zombie z nwn1 troche
glupio wyglada:P Tak ma byc czy mi sie cos zle poinstalowalo?



Na u mnie rzucający czar powiększenia mówi : " Ciemność Cię ogarnie ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem posiadaczem angielskiej wersji tej ze gry (specialnie sprowadzalem z Angli). Otóż mój problem polega na tym,ze po instalcji gry, gdy probuje ja urucmomic wyskakuje komunikat "0Aplikacja niewłaściwie zainicjowana"

Mój sprzet to:

AMD Semron 2003+
512 ram
Radeon 9600 Pro (Omega Drives 3.8.091)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:04, Dragonith napisał:

paladyn rzucajacy spell i krzyczacy glosem zombie z nwn1 troche
glupio wyglada:P Tak ma byc czy mi sie cos zle poinstalowalo?

Opisz i wrzuć do tematu ponizej. Jezeli jest to błąd to moze zostać naprawiony w patchu. Jeżeli nie 1.03 PL, to może 1.04 PL.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15818&u=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Ja mam jedno pytanko dotyczące samouczka, bo niestety grę dostałam dopiero dzis. Wchodzę na ten jakis ring w tej wiosce i nie jestem wstanie zaatakowac tych ludzi. Jak sie atakuje? Czy to jakis bug, czy ja czegos nie umiem? Zaznaczam, ze klikanie na postaci wroga niczego nie powoduje-tzn nic sie nie dzieje. HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!Jestem fanem strategii ale jak zaobaczyłem tą gre to mi szczena opsdła....starszne zarąbista gierka!!!Mo.zliwe że ją kupię tylko mam pytanie czy ta gierka ma multi,jak ma to czy dobre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:42, skubsa napisał:

Witam!Jestem fanem strategii ale jak zaobaczyłem tą gre to mi szczena opsdła....starszne zarąbista
gierka!!!Mo.zliwe że ją kupię tylko mam pytanie czy ta gierka ma multi,jak ma to czy dobre??


Multi ma najlepsze na swiecie...

Widzisz Multiplayer polega na tym, ze fani tej gry, a tych naprawde fanow jest juz ponad 3 miliony... buduja serwery, moduły itp. kazdy serwer jest inny.

Mozesz znalezc serwery Scisłe RPG, gdzie mozesz byc rolnikiem, czy tez bohaterem, HnS, gdzie mozesz wybijac stwory jak w diablo, PvP, gdzie przedewszystkim liczy sie walka miedzy graczami. Sa Areny z trybami Capture the Flag, Death Mach i wiele wiele innych.

Naprawde mozliwosci jest nieskonczonosc, tylko trzeba znalezc ten serwer, ktory nam sie najbardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować